הצלחתי לשים קרניי שמש גם בDX9 בCRYSIS! עובד 100%!! + סרטון! - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצלחתי לשים קרניי שמש גם בDX9 בCRYSIS! עובד 100%!! + סרטון!

MassiveAmmo

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אתה רוצה להפעיל בבטא DX10 אם החברה בכלל לא הכניסה לבטא את ה DX10 אלא רק את DX9

הוא לא דיבר על DX10 (לפחות עכשיו) בכל מקרה שיביא הסברים לשינוים שהוא עשה במשחק שנראה בעצמנו אם יש הבדל שנראה לעין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

parallax בין שאר הדברים עושה הטלה מרחבית שמדמה בצורה טובה יותר(מbump mapping רגיל) תכונות תלת מימדיות של משטחים, ככה גם אם יש לך טקסטורה שממופה לפרמיטיב אובייקטים בטקסטורה יסתירו אחד את השני בצורה דינאמית, כלומר אם יש אבן גדולה אתה לא תראה את מה שאמור להיות מאחוריה בכל זווית הטקסלים הנכונים יוסרו או יעוותו, לפי נתוני הנפח(או העומק לייתר דיוק שאתה עובד לפיהם).

אם באמת נסתכל לעומק הדבר היחידי שאני רואה זה טקסטורות רגילות(למרות שהן אורטוגרפיות ולא מבט עילי כמו שיש בד"כ אז kudos להם) ברזולוציה שונה לגמרי, בזווית שונה לגמרי, שלא קשורות אחת לשניה.

אני מוסיף דוגמא ויזואלית לדבריו של דובי.

שימו לב שהמשטח הפוליגוני זהה, ההבדל בניהם נוצר בעזרת טקסטורה שמשתמשת ביכולת parallax, והשניה רק במפת bump רגילה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר לרדת עליו ולהגיד שזה לא DX10 ושיפסיק לקרוא לעצמו האקר וכל זה..

זה מצויין! עצם העובדה שחושבים על זה עם ראש פתוח ומנסים להגיע להגדרות שבפנים ולשנות אותם, זה כבר משהו!

ואני חושב שבדמו ובמלא זה לא יהיה כל כך לפרוץ את זה, פשוט בבטא הם עשו את זה קל כי לא חשבו שבכלל ינסו לפרוץ את זה.

כל הכבוד שחשבת על זה!

ועובדה שהבחור הזה עשה משהו שרובכם לא הייתם יכולים לעשות, אז תשתקו ואל תגידו שכל אחד יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם תפסתם לפי דעתי חבר בפורום שבא לשתף אותנו במשהו (גם אם שולי מאד וזניח לדעתכם) שהוא עשה עם הבטא והחלטתם לרדת עליו..

נו באמת .. זה נראה לכם בוגר ?

הבחור לא ביקש תהילה מאף אחד ומעולם לא טען שהוא עשה את הבלתי יאומן או משהו.. פשוט שינה הגדרות (שאגב, חסומות בהרבה משחקים לא רק בקרייסיס) ואיפשר לעצמו לבחור ב VERY HIGH במקום ב HIGH שהיו חסומים עד לשינוי שהוא עשה..

להמשיך ולהתנגח בו כאילו הוא מנסה לרמות או משהו זה לפי דעתי מיותר לחלוטין ולא ממש תורם לרמה של הפורום. אפשר פשוט להגיב בצורה מנוסמת גם אם זה לא מעניין אתכם ולא צריך לצאת ביציאות ילדותיות כמו - מה אתה חש שאתה איזה האקר.. או דברים בסגנון..

לפותח הדיון , אין לי את המשחק ואני גם לא מתכוון להוריד אותו (הכוונה להורדת חוקית של בטא או דמו) אבל אני בהחלט יכול לכבד אותך ואת מה שעשית איתו..

להגיד לך אם זה תורם במשהו ? וואלה אין לי מושג. לא ממש מעניין אותי האמת הקטנות האלה.. אבל נחמד מה שעשית והעיקר שאתה נהנה מזה..

*נ.ב - זה לא פעם ראשונה שחברה חוסמת אפשרויות גרפיות מסויימות בפני משתמשים שלא משתמשים בחומרה ספציפית.. ראו ערך GHOST REACON ו AGEIA..

לא תמיד החסימה מוצדקת ונעשית ברוב הפעמים כדי באמת לקדם מכירות של מוצר מסויים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם תפסתם לפי דעתי חבר בפורום שבא לשתף אותנו במשהו (גם אם שולי מאד וזניח לדעתכם) שהוא עשה עם הבטא והחלטתם לרדת עליו..

נו באמת .. זה נראה לכם בוגר ?

הבחור לא ביקש תהילה מאף אחד ומעולם לא טען שהוא עשה את הבלתי יאומן או משהו.. פשוט שינה הגדרות (שאגב, חסומות בהרבה משחקים לא רק בקרייסיס) ואיפשר לעצמו לבחור ב VERY HIGH במקום ב HIGH שהיו חסומים עד לשינוי שהוא עשה..

להמשיך ולהתנגח בו כאילו הוא מנסה לרמות או משהו זה לפי דעתי מיותר לחלוטין ולא ממש תורם לרמה של הפורום. אפשר פשוט להגיב בצורה מנוסמת גם אם זה לא מעניין אתכם ולא צריך לצאת ביציאות ילדותיות כמו - מה אתה חש שאתה איזה האקר.. או דברים בסגנון..

לפותח הדיון , אין לי את המשחק ואני גם לא מתכוון להוריד אותו (הכוונה להורדת חוקית של בטא או דמו) אבל אני בהחלט יכול לכבד אותך ואת מה שעשית איתו..

להגיד לך אם זה תורם במשהו ? וואלה אין לי מושג. לא ממש מעניין אותי האמת הקטנות האלה.. אבל נחמד מה שעשית והעיקר שאתה נהנה מזה..

*נ.ב - זה לא פעם ראשונה שחברה חוסמת אפשרויות גרפיות מסויימות בפני משתמשים שלא משתמשים בחומרה ספציפית.. ראו ערך GHOST REACON ו AGEIA..

לא תמיד החסימה מוצדקת ונעשית ברוב הפעמים כדי באמת לקדם מכירות של מוצר מסויים..

נכון מאוד,הם חסמו דברים לא קשורים ולא מוצדקים.

כנס לאתר CRYSIS ONLINE,כנס לעמוד 2 ותיראה של השוואה בין DX9 לDX10.

אצלי עכשיו זה ניראה כמו בתמונות של DX10 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יהיה לך כמו DX 10 גם אחרי שתגיד את זה לעצמך 100000 פעם.

זה כמו הדמו של פיפא שהם נעלו את הפרטים על מדיום ואז מישהו הוציא טריינר שאיפשר לעלות רזולוציה וכאלה... ממש WOW

זה דמו זה בטא וזה לא אומר כלום על המלא... תאמין לי האנשים ב CRYREK לא טמבלים.

אם היית מנסח את ההודעה קצת שונה ומסביר לאנשים מה לעשות במקום לחוש את עצמך האקר אז היו מתיחסים אליך שונה.. אבל אתה בא בעמדה שתראו מה עשיתי איזה גבר אני... אז פשוט אנשים פה מחזירים אותך לקרקע בלי קטע של ירידות

לדעתי זה טוב שבפורום הזה יש ביקורת לא חייבים כל הזמן פוצי מוצי ולהתחנף אחד לשני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יהיה לך כמו DX 10 גם אחרי שתגיד את זה לעצמך 100000 פעם.

זה כמו הדמו של פיפא שהם נעלו את הפרטים על מדיום ואז מישהו הוציא טריינר שאיפשר לעלות רזולוציה וכאלה... ממש WOW

זה דמו זה בטא וזה לא אומר כלום על המלא... תאמין לי האנשים ב CRYREK לא טמבלים.

אם היית מנסח את ההודעה קצת שונה ומסביר לאנשים מה לעשות במקום לחוש את עצמך האקר אז היו מתיחסים אליך שונה.. אבל אתה בא בעמדה שתראו מה עשיתי איזה גבר אני... אז פשוט אנשים פה מחזירים אותך לקרקע בלי קטע של ירידות

לדעתי זה טוב שבפורום הזה יש ביקורת לא חייבים כל הזמן פוצי מוצי ולהתחנף אחד לשני...

וואלה כל מילה שניצל ! :yelclap:

די כבר לרדת עליו ולהגיד שזה לא DX10 ושיפסיק לקרוא לעצמו האקר וכל זה..

זה מצויין! עצם העובדה שחושבים על זה עם ראש פתוח ומנסים להגיע להגדרות שבפנים ולשנות אותם, זה כבר משהו!

ואני חושב שבדמו ובמלא זה לא יהיה כל כך לפרוץ את זה, פשוט בבטא הם עשו את זה קל כי לא חשבו שבכלל ינסו לפרוץ את זה.

כל הכבוד שחשבת על זה!

ועובדה שהבחור הזה עשה משהו שרובכם לא הייתם יכולים לעשות, אז תשתקו ואל תגידו שכל אחד יכול.

מה לא יכלנו לעשות ? לשנות שתי מילים ?

שמעו, אני לא נגד זה שאנשים מנסים לנסות דברים ולעקוף את החברה, אבל אחרי שהם חשים שהם "מצליחים" שלא ייתחילו להרגיש

כאילו כבשו תעולם, אז בסדר הצלחת באמת לשים VERY HIGH במקום HIGH, יופי לך, שתף אותנו וכולם ייצאו מרוצים ;)

ולכל אלא שלא מאמינים, ראיתי תסרטון ולפי דעתי יש שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני יגיד לכם,תתקינו עם חרא של ביצועים בזמן שאפשר לשים VERY HIGH אחריי עריכת קבצים עם ביצועים גבוהים יותר.[br]פורסם בתאריך: 21.10.2007 בשעה 21:04:34

גם במשחק המלא האפקטים האלה יהיו חמוסים בDX9,אני לא סתם תקוע בבטא.

תנסה את לאחר כל העידכונים האחרונים, נראה לי שאתה תשנה מהר מאוד את הדעה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...