Unreal Tournament 3 יצא הדמו - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament 3 יצא הדמו

taimor

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

UT הוא ה QUAKE של EPIC, סדרות מקבילות שכל כמה זמן מנסות להתחרות על מי תיהיה יותר טובה.

לא אהבתי כל כך, יותר אהבתי את הישנים...

המשחק מוגבל בגרפיקה או שככה הוא יראה שהוא יצא? התמנות שנתנו לפני שנה הרבה יותר יפות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תאהב את המשחק פחות כי הוא מוגבל בגרפיקה? אני יודע שאני לא... כי המשחק כל כך טוב!

rikus, יש זמן לתכנן אסטרטגיות, לפני שאתה נכנס למשחק, השאלה היא איך אתה מיישם אותם. אין פה הרבה מה להגיב פשוט לירות בלי סוף כשאתה רואה אויב :P באמת מה שחשוב זה לדעת לאן לכוון מראש כי רוב הנשקים נעים בחלל במהירות כלשהי (בייחוד טילים) אז צריך לדעת לכוון אותם - לא על האויב אלא לאן שהוא ירוץ - ולדעת לאן הוא ירוץ זו מיומנות.

מי פה ניצח בוטים בגאדלייק?!?! אף פעם לא הגעתי ליותר מ20-100 ועוד במפות שאני אוהב (אני מדבר על UT2004 עכשיו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי בומר החזרת לי את כל הכיף מ OB על השורה מתחת לאווטר שלך! האא ;D

הודעה משמחת לכל דלי הזכרון... אין כזה הבדל!

עם 7800GTX OC, X2 4400+, 1GB אני מקבל

16.984575375

רציתי לראות אם כדאי לי לשדרג...

ועם 2GB אני מקבל

17.069924999

:yelclap:

אני מעריך שזאת הפעם הראשונה שאתה משחק ב-UT נכון? אם תשחק ברצינות במשך כמה חודשים תבין שזה המשחק עם הכי הרבה טקטיקה. ברצינות. בנוסף, הוא משפר את יכולת הכיוון. שחקן UT סביר יכול לבוא לשחק CS ולתת פייט טוב לתותחים שם CS.

זה משחק עם הרבה הרבה טקטיקה.

אז יאללה Peach תן כמה דוגמאות לטקטיקות מוכרות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה לכם? יש 2 שרתים של VGAMES אחד VCTF ואחד DM :xyxthumbs:

לפני יומיים שיחקתי בשרת של ה VCTF שלהם, אבל אתמול והיום אני לא מוצא אותו.. יש לי בעיות מוזרות עם הרשימת סרברים, וחוץ מזה הם היו יכולים לשפר די הרבה דברים בממשק (אני מקווה שבמלא הוא יהיה יותר טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...