Unreal Tournament 3 יצא הדמו - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament 3 יצא הדמו

taimor

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

(בדיוק חזרתי מבחוץ)

דודג' ג'אמפ זה התחמקות (פעמיים כיוון) ואז קפיצה - זה ממש עוזר... להגיע רחוק יותר ומהר יותר

והוא מדבר על הSHIELD GUN

גם אני מתגעגע למגן שהציל את החיים שלי בדרך לבסיס עם הדגל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפצפצים אותי בשניות שם, צריך להיות ברמה מאוד גבוהה של דיוק וזריזות...למען האמת גם אני לא התלהבתי מהמשחקיות נורא מזכיר את הקודמים שגם אז היה חביב אבל מהיר מדי בשביל לעשות מארבים, או איגופי יריב, משום מה CHASER שזה משחק הרבה יותר נחות מכל הבחינות היה פי 10 יותר כיף...לפעמים הגרפיקה שם אבל קורצת וסוחטת ממך איזה וואו כזה...

חבל שזה לא ההגדרות הכי גבוהות כי זה ממש נראה כאילו המערכת יכולה ליותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפצפצים אותי בשניות שם, צריך להיות ברמה מאוד גבוהה של דיוק וזריזות...למען האמת גם אני לא התלהבתי מהמשחקיות נורא מזכיר את הקודמים שגם אז היה חביב אבל מהיר מדי בשביל לעשות מארבים, או איגופי יריב, משום מה CHASER שזה משחק הרבה יותר נחות מכל הבחינות היה פי 10 יותר כיף...לפעמים הגרפיקה שם אבל קורצת וסוחטת ממך איזה וואו כזה...

חבל שזה לא ההגדרות הכי גבוהות כי זה ממש נראה כאילו המערכת יכולה ליותר..

מהה !?

מה זה יכולה יותר !?

המשחק רץ אצלי על 35-+ ! כל כך מנוע דפוק שבא לא יודע מה לעשות..

ואני עם הדרייברים הכי חדשים, אולי צריך מיוחדים ?

שמעו, COD4 רץ אצלי פשוט חלום, לא יורד מ 40 על הכי הכי גבוה, אבל זה, פשוט צואה.. אני לא עובר את ה- 50 ! גם שאני מסתכל על הקיר..

מישהו יודע מה הבעיה ? לא ניראה לי המעבד כי ביושוק ואירבורן רצים אצלי הרבה יותר טוב מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהה !?

מה זה יכולה יותר !?

המשחק רץ אצלי על 35-+ ! כל כך מנוע דפוק שבא לא יודע מה לעשות..

ואני עם הדרייברים הכי חדשים, אולי צריך מיוחדים ?

שמעו, COD4 רץ אצלי פשוט חלום, לא יורד מ 40 על הכי הכי גבוה, אבל זה, פשוט צואה.. אני לא עובר את ה- 50 ! גם שאני מסתכל על הקיר..

מישהו יודע מה הבעיה ? לא ניראה לי המעבד כי ביושוק ואירבורן רצים אצלי הרבה יותר טוב מזה...

ביושוק ו MOH: A מבוססים על המנוע של UT3. אתה שם לב לכשל הלוגי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח.. נו לזה התכוונתי..

שלא יכול ליהיות ששני משחקים רצים מצויין ומשחק שלישי שמובסס על אותו מנוע כל כך מקרטע..

וקבלו תיקון : המשחק כן עובר את - 50 ורוב הזמן הוא על 40 אבל יש דיי הרבה קטעים שאני מתחת ל 25..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מישהו יכול לרכז את כל השרתים הישראליים?

2. אני ממש חושש שאם אני אקנה אותו יימאס לי מהר... אין ממש לאיפה לשאוף, אין פה Rank system. לעומת זאת שיחקתי CS במשך שנה וחצי. שחקני UT לשעבר... מה גרם לכם להשאר במשחק? כי לי, אישית, עם בוטים נמאס לי אחרי כמה ראונדים שניצחתי בקלות. החוויה שונה במולטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבוטים - תעלה את הרמה שלהם (בדמו אי אפשר אז אני מבין למה משעמם לך, אבל אם שיחקת בUT2004 אז ברמות הגבוהות הם אתגר לא קטן)

סרבר ישראלי = 213.8.154.116 פשוט תעשה בקונסול open והIP שכתבתי. זה יכניס אותך למצב VCTF, בשביל DM תוסיף ":8888" (עם הנקודותיים)

יש בCS מערכת דירוג? :S

וnavk2, ה40 FPS מפריע לך? אני שיחקתי במשחקים עם FPS נמוך מזה והסתדרתי. בכל אופן הFPS אצלי לא זז מ62 (בגלל הויסינק כנראה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...