Unreal Tournament 3 יצא הדמו - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament 3 יצא הדמו

taimor

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

Jaman, כמו פה.

מה שמעצבן אותי במפה הזאת זה שקשה מאוד להרוג את המנטה ברגל..

כן קשה למדי... אבל מספיק כמה דודג'ים עם המיניגאן ועוד חבר שלך שעוזר ודי חיסלתם אותה.

לדעתי הכי מעצבן במפה זה האנשים שמנסים לקחת את הדגל לבד ברגל... מה הסיכויים? כל הקטע זה לבוא עם מישהו מחובר ב HB, לקחת את הדגל ולברוח איתו (דרך ה HB) בשיא המהירות... או מנטה או רפטור, רפטור קצת יותר מסובך אבל לא נורא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן קשה למדי... אבל מספיק כמה דודג'ים עם המיניגאן ועוד חבר שלך שעוזר ודי חיסלתם אותה.

לדעתי הכי מעצבן במפה זה האנשים שמנסים לקחת את הדגל לבד ברגל... מה הסיכויים? כל הקטע זה לבוא עם מישהו מחובר ב HB, לקחת את הדגל ולברוח איתו (דרך ה HB) בשיא המהירות... או מנטה או רפטור, רפטור קצת יותר מסובך אבל לא נורא...

מי שיודע לשחק יכול לעשות את זה בקלות. בדוק. (ברגל זאת אומרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכוויים שאתה תיסע עד לדגל הכחול ברכב נגיד אתה תיתפוצץ על ידי טנק או מישהו ירה בך ירייה אחת ועם יש לך הסעה זה עוד יותר פשוט ..

עדיף הרבה אנשים עם רגל שמגבים אותך ..

תחכה שיצא הגירסא המלאה של אנריל טורנמנט אולי יש תוספות שאנחנו לא יודעים עליהם ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים למנטה:

1) שוק רייפל. הדבר הזה ממש מעיף אותו אחורה!

2) עבודת צוות. ברגע שיש מישהו עם רפטור או טנק - ביי ביי מנטה. אם החברים לצוות (ברכבים) לא מכוונים למנטה דבר ראשון.. אז יש בעיה.

באמת בלי שני אלה קשה להרוג מנטה.

ברגל זה לא הכי פשוט אבל אפשרי מאוד. גם לפעמים אני מגיע עם מנטה עד לדגל של האויב ומחכה למישהו שיבוא לקחת את הדגל כדי שאני אסיע אותו אבל אף אחד לא בא, אני מתייאש ולוקח את הדגל ברגל לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקר בשעות הערב עד הבוקר המוקדמות...

מה לדעתכם הדרך הכי טובה לחזור עם הדגל לבסיס?

שמעתי שהמשחק יציע עוד איזה 5 מפות של VCTF ועוד 5 של CTF ;D ;D

נ.ב.

אתם חושבים שלכדורי הסנייפר לוקח זמן מסויים להגיע או שזה מידי ב 0 זמן? (כלומר תיאורטית ב 0 פינג, אם אתה מכוון על עצם מסויים ויורה, לא משנה באיזה מרחק הוא ואם הוא זז, זה יפגע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יורה עם הסנייפר כמה מטרים (לפעמים כמה ס"מ) מהמטרה לכיוון תנועת האויב ,יעיל יותר משום שרוב השחקנים תמיד בתנועה.

יש דיליי של כמה עשיריות השניה עד שהכדור מגיע ליעדו והרבה תלוי בתנועת האויב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יורה עם הסנייפר כמה מטרים (לפעמים כמה ס"מ) מהמטרה לכיוון תנועת האויב ,יעיל יותר משום שרוב השחקנים תמיד בתנועה.

יש דיליי של כמה עשיריות השניה עד שהכדור מגיע ליעדו והרבה תלוי בתנועת האויב

הייתי אומר שזה הפינג שלך שנע בין 20-120 קרוב לוודאי? משמע הכדור אמור להגיע ב 0 זמן. תקנו אותי אם אני טועה..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הירייה של הסנייפר היא מיידית, כמו הירייה הראשית של השוק רייפל או המשנית של הלינק גאן, רק הפינג גורם לירייה לא להרגיש מיידית...

כמו סימונסיקס אני מכוון לכיוון התנועה - זה בכלל לא פשוט כי לפעמים הם יודעים לזוז לא רע בכלל.

5 מפות לכל מצב זה ממש עלוב... ב2004 היו כל כך הרבה שאף פעם לא נמאס לי כי רציתי כל פעם להשתלט על מפה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר שזה הפינג שלך שנע בין 20-120 קרוב לוודאי? משמע הכדור אמור להגיע ב 0 זמן. תקנו אותי אם אני טועה..?

משחק בעיקר בשרתים מחו"ל והפינגים באיזור 175

לא יכול להיות שהכדור מגיע ב-0 זמן אבל די קרוב (ושוב,במצבים מסוימים בלבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הירייה של הסנייפר היא מיידית, כמו הירייה הראשית של השוק רייפל או המשנית של הלינק גאן, רק הפינג גורם לירייה לא להרגיש מיידית...

כמו סימונסיקס אני מכוון לכיוון התנועה - זה בכלל לא פשוט כי לפעמים הם יודעים לזוז לא רע בכלל.

5 מפות לכל מצב זה ממש עלוב... ב2004 היו כל כך הרבה שאף פעם לא נמאס לי כי רציתי כל פעם להשתלט על מפה אחרת.

לכוון לכיוון התנועה של השחקן זה דבר משני. מכיוון שאמצע האוויר הוא יכול לשנות כיוון ע"י קפיצה שנייה לכל כיוון אחר. שיטה יותר אפקטיבית זה להשפיע על כיוון התנועה שלו. המבין יבין.

אגב מה קורה עם השרתים של VGAMES הם תמיד ריקים... וכבר נמאס לי מהפינגים של חו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...