Half-LIfe 2 Episode 2 -הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half-LIfe 2 Episode 2 -הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

לא הבנתי אותך כלל

חיסלתי כבר את כל היצורים והם אומרים לי FOLLOW THE VAULT משהו כזה..

חיפשתי בכל מקום ואין לי מושג לאן ללכת

עדיין לא הופיעו לך 3 אורות והוורטיגונים הגיעו? כנראה שיש באג או שפיספסת אחד

עריכה-

הם כן הופיעו.... אמור להיות דיאלוג ארוך ואז אתה צריך לעקוב אחרי אחד מהם לתוך המכרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זה רק אני או שכל האף לייפים חנוקים מבאגים !?

לי היה גם ב HL2 וגם ב EP1, חשבתי שזה רק אצלי..

ויש לך את המקורי?אם לא אולי הפריצה גרמה איכשהו לבאגים.

אני שיחקתי במקורי ובאף משחק לא היה לי באג אחד אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש לך את המקורי?אם לא אולי הפריצה גרמה איכשהו לבאגים.

אני שיחקתי במקורי ובאף משחק לא היה לי באג אחד אפילו.

הבאג המרכזי זה בעיות באוונטים (אם משהו קרה אז משהו יקרה וכך הלאה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב HL2 (הרגיל) יש המון באגים, למשל במעלית, שאם אתה מדבר עם מישהו (יותר נכון מדברים אליך xD) והוא רוצה להכנס למעלית אבל רק שהוא יסיים לדבר, אז אם אתה נכנס למעלית לפניו כשהוא מדבר, אז שהוא מסיים לדבר לא קורה כלום... אז חייבים לעשות load ולחכות שהוא יסיים לדבר, יכנס למעלית ואז אתה אחריו xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב HL2 (הרגיל) יש המון באגים, למשל במעלית, שאם אתה מדבר עם מישהו (יותר נכון מדברים אליך xD) והוא רוצה להכנס למעלית אבל רק שהוא יסיים לדבר, אז אם אתה נכנס למעלית לפניו כשהוא מדבר, אז שהוא מסיים לדבר לא קורה כלום... אז חייבים לעשות load ולחכות שהוא יסיים לדבר, יכנס למעלית ואז אתה אחריו xD

שוב, הבאג הכי נפוץ (וכמעט היחיד) זה הבעיה באיוונטס העניין הוא שלא ממש נוח לתכנת סצנות כאלה במנוע סורס... הוא ממש טוב לבניית השלבים והאוייבים והנשקים וכל זה אבל ברגע שאתה מכניס דיבור ותזמונים זה נהיה הרבה יותר מסובך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטיקי בומב מגניב! איזה כיף זה להטעין אחד על האוטו מאחורה, למצוא את המטרה. לעשות 90 מעלות חרקה עם HANDBRAKE :) לרדת מהר, לזרוק על ה WALKER בדיוק את הסטיקי בומב ו BOOM!!! :):) איזה כיף זה לראות אותם מתפרקים בפיצוץ אחד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטיקי בומב מגניב! איזה כיף זה להטעין אחד על האוטו מאחורה, למצוא את המטרה. לעשות 90 מעלות חרקה עם HANDBRAKE :) לרדת מהר, לזרוק על ה WALKER בדיוק את הסטיקי בומב ו BOOM!!! :):) איזה כיף זה לראות אותם מתפרקים בפיצוץ אחד :)

זה מעצבן כי מסביבו יש מלא מפלצות קטנות שיורות לך על ה STICKY BOMB ואז הוא מתפוצץ לך בידיים

זה גם הקטע הכי קשה במשחק.. בסוף באים איזה 3 כאלה במכה! אבל בקטע הזה כבר מתחילים להיות מקצוענים וגם המוזיקה נותנת אווירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...