Half-LIfe 2 Episode 2 -הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half-LIfe 2 Episode 2 -הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אני תקוע :-X

יש מאחורי מעלית מה עושים?

תביא את כל החביות למעלית שמאחוריך ותעלה עליה ואז היא תרד למטה...[br]פורסם בתאריך: 13.10.2007 בשעה 21:12:03

התחלתי לשחק רק היום .

(מי שהוריד דרך ,על איזו מהירות זה ירד לכם?)

EP2 המשך ישיר לקודמים,משחקיות למופת ,גרפיקה כמעט ולא השתנתה כי אין מה לעשות ,בשנת 2004 היא הקדימה את זמנה.

תחושה כללית של עוד פרק לטרילוגיה הזו ,חבל מאוד שלא יצרו משחק אחד שלם וקצת שונה.

בת'אכלס,EP1/2 הן הרחבות ל HL2 .

אבל עזבו,משחק מעולה

ודי התגעגעתי לאלכס ;D

אני הורדתי דרך וזה ירד לי בערך תוך לילה אחד (בין 100 ל 150 Kbps) לא ממש מדדתי כמה זמן לקח לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תעשה sprint עד שתברח ממנו (תברח קדימה במסלול!), כשהוא בא אליך כנס למחילות ותמשיך בהן עד הסוף.. תצא, תרוץ קצת קדימה וישר למחילה, ככה כל פעם עד שאתה מגיע למעבר צר, שאתה ממשיך פשוט והוא לא יכול להכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק.

המשחק שומר על הרמה של הסדרה אבל לדעתי הוא לא לוקח אתה לשום מקום חדש.

אמרו לנו שיהיו נשקים חדשים ולא ראיתי שום דבר חוץ מכדור נדבק ומעצבן.

הGמן נישאר מסתורי.

הגראפיקה השתפרה קצת אבל ליפעמים נדמה כאילו היד של גורדון עתופה בקונדום ענק! (בכל זאת שיפור מבורך, ואיפה הMotion blure??)

עוד חבל שחצי מהמשחק מתבזבז על הקטע עם החרקים והזומבים, שהם לא מאתגרים בכלל ופשוט הולכים לחביות נפת...

והשליטה במכונית לא נוכה בכלל...

הייתי רוצא לראות את אליקס עושה דברים יותר מעניינים כמו במשחקים הקודמים.

יש גם דברים טובים(חח) הסאונד השתפר והפך ממצוין למושלם, ולא חסרים קטעים עוצרי נשימה.

הפאזלים מעולים.

והאקשן פשוט מטריףף.

הקטע שהכי אהבתי זה איך שבנהרה עולים על המין קרון הזה והוא פשוט מתדרדר ועל הדרך דורס זומבים ונופלים למיים, ואז כשעולים בסולם רואים מלא דברים עפים מלמעלה ואחרי כל זה החייזר הזה מבהיל אותך למוות, זה היה קטע חזק מתוך רבים במשחק הקצר הזה...

אני חייב להגיד משהו על הסוף, אני לא זוכר מתי בכיתי ככה...

ציון שלי :87

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי בקטע עם הליקופטר, אחרי שיצאנו מ ה Advisor, אני יורה שעה וחצי על ההליקופטר עם כל החברה שם, ולא קורה לו כלום :|

אתה צריך להשתמש בGRAVITY GUN

וכשהמסוק מפיל עליך כאלה פצצות תתפוס אותם ותזרוק בחזרה עליו.. ככה הוא ייפול (ראיתי את זה בסרטון.. אני עדיין לא בשלב הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיפרו את המנוע טיפ טיפה הוסיפו Motion Blur להגדרות כאופציה שדרך אגב מאוד אהבתי הוא עשוי בצורה מושלמת ומעשיר את הגרפיקה והוסיפו אופציה לשלב גם וגם BLOOM כך שאתה משחק על כל הזמן ושיש אפשרות לBLOOM על הפריים הוא מוסיף אותה... אחלה דבר

אני לא ראיתי אם מישהו כבר כתב את מה שכתבתי ככה שאל תגידו שאני לא מקורי אין לי כח לדפדף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה Liran3331, הצלחתי.

הרגע סיימתי את המשחק, סוף גרוע!

אבל עשו הכל יפה.. אהבתי את הבובה איפה שהכפתור שיגור, כשהכול רועד היא רוקדת כזאת xD

מחכה כבר ל EP3 :P

מידע ממש קצר: http://en.wikipedia.org/wiki/Half-Life_2:_Episode_Three

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...