מבקש עזרה בקניית אל-פסק (סביבות 500 ¤, אך לא בהכרח) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה בקניית אל-פסק (סביבות 500 ¤, אך לא בהכרח)

KL-xXx

Recommended Posts

המינוס באל פסקים מהסדרה של BACKPOWER PRO זה שהם מכוערים (לבנים), וישנים בהשוואה לדגמים של ADVICE שחדשים.

אבל מלבד זה שהוא לא יפה וישן (כמה שנים בשוק), גם אני חושב שהIPPON BACKPOWER PRO 700VA יתאים כי אני לא רואה אל פסק אחר שנכנס לך בתקציב ויהיה משתלם יותר (הADCIVE אומנם איכותיים יותר,חדשים יותר, ויפים יותר אבל יקרים יותר).

בגדול הנוסחת מעבר לבחירת אל-פסק היא צריכת המחשב+צריכת המסך(בוואט) * 1.7 = אל פסק שאתה צריך (VA)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה,מכוערים זה כבר מפגר לדעתי כי רובם יושבים מתחת לשולחן נסתרים.

זה שהם ותיקים זה נכון.

והאדוייס לאו דווקא עדיפים. ה-IPPON מיוצרים באותו המפעל נדמה לי,האחריות אותה אחריות וכו' והמחירים (כנראה בגלל השם) זולים משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המינוס באל פסקים מהסדרה של BACKPOWER PRO זה שהם מכוערים (לבנים), וישנים בהשוואה לדגמים של ADVICE שחדשים.

אבל מלבד זה שהוא לא יפה וישן (כמה שנים בשוק), גם אני חושב שהIPPON BACKPOWER PRO 700VA יתאים כי אני לא רואה אל פסק אחר שנכנס לך בתקציב ויהיה משתלם יותר (הADCIVE אומנם איכותיים יותר,חדשים יותר, ויפים יותר אבל יקרים יותר).

בגדול הנוסחת מעבר לבחירת אל-פסק היא צריכת המחשב+צריכת המסך(בוואט) * 1.7 = אל פסק שאתה צריך (VA)

תודה, אבל אם רק הייתי יודע מה ההספק של שני המסכים שלי . . .

IPPON BACKPOWER PRO 700VA

ואם לעלות את הסכום לכ-1000 ¤ מה מומלץ אז? כי אני צריך משהו אמין וטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהצעתי לך אמין וטוב ויש לי ניסיון טוב עם החברה.

אם אתה רוצה קח דגם מקביל של Advice

שוב, דגם מקביל של אדוויס יעלה יותר.

אם אתה רוצה אל-פסק בסביבות ה1000 שקלים יש לך את הPARTNER DIGITAL של אדוויס.

הדגם היפה ביותר שראיתי, החדש ביותר שקיים בארץ, עם מסך LCD ונורות חיווי ועם עוד פונקציות שימושיות.

קח את ה750VA הוא נכנס בתקציב שלך בול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...