קניות בEBAY - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניות בEBAY

Dr. n00b

מה היחס שלך לEBAY?  

1864 הצבעות

1. 1. מה היחס שלך לEBAY?

• קונה תמיד, מאוד מרוצה, חוסך המון
    • קניתי פעם או לעיתים נדירות, רק פרטי אספנות
    • רועדות לי הביצים/שחלות לתת כסף למישהו בחו"ל
    • קניתי פעם, נכוותי, מזהיר את כל מי ששואל אותי
    • מה זה איביי?

Recommended Posts

amazon.com העלו לפני שבוע את מחירי המשלוח ביותר מ80%...

סה"כ בחודשים האחרונים עשיתי קניות באיביי בכמה אלפי שקלים, נדיר שיש בעיות.

ebay מגנה על מי שרוכש דרכה בצורה חזקה מאד, גם במחיר פגיעה במוכרים שהם בעצם אלו שמשלמים להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אפשר לחשוב שאמזון היו כאלה זולים עוד קודם. 10 ספרים של 50$? מחיר משלוח זהה למחיר הקניה. WTF.

לכו לסניף הדואר הקרוב אליכם ותשאלו אותם כמה עולה משלוח אויר למשקל דומה - בערך 3קילו - וזה יוצא 60 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול העיצה הכי חשובה זה להתרחק מUPS/FEDEX/DHL וכו' כמו מאש, ולעבוד אך ורק עם הדואר.

מחזק.

אני גם הזמנתי מחול משהו קטן באיזור 100$ ע"י UPS (לא היתה אפשרות אחרת) ושילמתי עמלות מטורפות כך שהצטערתי על ההזמנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה חוויה לא נעימה עם UPS. הם כאילו מכריחים אותך לשלם את העמלה שלהם, מתקשרים אליך כל בוקר לבדוק אם אתה רוצה את השירות שלהם, ובינתיים שום דבר-דואר או הודעה מגיע אליך מהמכס עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם.

אה, עוד קטע מצחיק:

עיכובים לא צפויים - יצרתי היום קשר עם המוכר מכיוון שלאחר שלושה ימים שחיכיתי שישלח לי את מספר מעקב החבילה שלא נשלח, שאלתי אותו מה פשר הדבר מכיוון שאת התשלום הוא קיבל מיידית. התשובה, המוצדקת לחלוטין, היא שהיה סוף שבוע והדואר סגור, והיום הוא יום קולומבוס, חג למהדרין, והדואר סגור :D

יום קולומבוס שמח לכולכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר כמה ימים מחפש , ולפי מה שהבנתי (מעל 50 דולר וכו) אני אשלם עליו כמו מחיר בארץ..

שכן אם אני קונה תחבילה מקורית וכו שעולה 250 דולר..אני משלם עליה מכס ועוד משלוח שזה יוצא כבר קרוב ל2000 שקל..

יש דרך לחסוך בעלויות כאן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת מלכודת.

אם על הביטוח מציינים את ערך החבילה האמיתי, המכס יקפוץ על זה כמוצא שלל רב.

במידה ומצויין סכום נמוך יותר עבור אלה שלא רוצים לשלם מכס, הביטוח יחזיר את הסכום הנקוב בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...