קניות בEBAY - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניות בEBAY

Dr. n00b

מה היחס שלך לEBAY?  

1864 הצבעות

1. 1. מה היחס שלך לEBAY?

• קונה תמיד, מאוד מרוצה, חוסך המון
    • קניתי פעם או לעיתים נדירות, רק פרטי אספנות
    • רועדות לי הביצים/שחלות לתת כסף למישהו בחו"ל
    • קניתי פעם, נכוותי, מזהיר את כל מי ששואל אותי
    • מה זה איביי?

Recommended Posts

מקפיץ בשביל לדעת האם כדאי לי להזמין מכונת גילוח מ ebay ?

אני רוצה לקנות מכונת גילוח של פיליפס דגם HQ9140 שהמחיר שלה בזאפ הוא 620 שקלים.

http://www1.zap.co.il/model.asp?model_id=376996

ומצאתי ב ebay את זה

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=290173188347&Category=31767&_trksid=p3907.m29

89 דולר + 17 דולר משלוח , ככה שייצא לי יותר זול.

השאלה שלי האם אפשר להזמין מכשירים חשמליים ב ? כלומר מה קורה עם הקטע של האחריות ? אם אני צריך תיקון למכשיר או משהו ?

יש למישהו נסיון בזה והאם זה כדאי ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תשמע ברור שזה סיכון, מצד שני זה 33% פחות. זה המון.

חיפשתי את הדגם בפרוגל ולא מצאתי. אני מציע שתחפש במנועי השוואת מחירים מקומיים בקנדה, תראה אם זה יוצא שהמחיר שם הגיוני, (זאת אומרת לא חצי מחיר ממחיר השוק), תקרא את כל האותיות הקטנות ותהיה בטוח שאתה מקבל בדיוק את הדגם הזה ובמצב חדש, קח בחשבון שאין אחריות, שתשלם מכס, 15.5% - לדעתי זה עדיין צריך להיות משתלם עבורך, אבל אתה צריך לעשות את כל השיקולים בעצמך.

שוב, כמו שאמרתי, אני קניתי רק פרטי אספנות. מוצרי חשמל זה כבר עולם אחר.

מצד שני, תמיד הדודה מאמריקה הביאה את הפוקט פיסי שעלה פי 2 בארץ, את הנגן מיניסיקים כשעוד לא היו כאלה למכירה, וכן הלאה... מה ההבדל? פשוט תחשוב שאיביי זה דודה שלך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שהרבה מוכרים ב- לא מוכנים לשלוח לאיטליה או טוענים שהמשלוח יתעכב במספר שבועות מעל לממוצע העולמי (אפשר לראות דוגמא לכך כאשר נכנסים ללינק ש-Vaz פירסם). זה סיקרן אותי מאוד וחיפוש קצר בגוגל גילה לי שרשויות המכס באיטליה מלאות בבירוקרטיה ומעכבות חפצי דואר במשך שבועות ואף בחלק מהמקרים משמידות את החבילות בלי סיבה הגיונית. בנוסף לכך הדואר באיטליה לא מאפשר מעקב משלוחים כאשר שולחים ב-EMS וגם לא יודע איך להתנהל עם חבילות עדינות מה שמוביל למקרי שבר ונזק רבים.

אז אם אתם אמורים לשלוח משהו לאיטליה קחו את הדברים הללו בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו , נראה לי שזה כבר לא משתלם. נראה לי שזו בכלל מכירה פומבית ב89 דולר ?

כי ראיתי את אותה מכונה באתר ב129 דולר אצל אותו מוכר.

נראה לי שההבדל זה האחריות. ב89 דולר שנה אחריות וב129 דולר שנתיים.

ולמה לשלם מע"מ ? בכלל שזה מעל עלות מסויימת ? מכונת גילוח זה משהו קטן שיכול להגיע אליי לדואר בארץ לא ?

וחוץ מזה יש מעבדות תיקון של פיליפס גם בארץ..אז מה הבעיה לשלוח לתיקון פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי עכשיו קניה שניה בסכום הרבה יותר גדול.

אני חייב להגיד שיש שם פרטים מדהימים!

http://cgi.ebay.com/GIBSON-LES-PAUL-LP-STANDARD-AMBER-BURST-AA-FLAME-NEW_W0QQitemZ170159293900QQihZ007QQcategoryZ38086QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

1800$?

גיטרה כזאת עולה 17,000 שקל בארץ!

חבל שאי אפשר לפרוס את זה קצת :P

נראה לכם שקניתי את זה?! אני סתם משוטט להנאתי בEBAY...

רק ציינתי שזאת אחלה קניה. :P

אני קניתי שני פרטי אספנות ב150$, אבל אני ממשיך לפנטז על הלס פול עד שאני אהיה בן 40 ו-1) יהיה לי כסף 2) לא יהיה לי מה לעשות איתו 3) אני ארגיש מספיק בשל לעבור מהפנדר סטראט STD שלי (בת זונה אחרי סטאפ של הרצל רז) למשהו קצת יותר רציני. בדרך הרבה יותר דחוף לי להחליף מגבר.

אני סטודנט תפרן, 2000$? פחחחחחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הסברתי את עצמי טוב.

כשפתחתי את הת'רד קניתי מוצרים ב50$ עם משלוח, כששלחתי את ההודעה השניה קניתי ב150$ ונתקלתי בגיטרה ההיא. נו שוין.

כי ראיתי את אותה מכונה באתר ב129 דולר אצל אותו מוכר.

נראה לי שההבדל זה האחריות. ב89 דולר שנה אחריות וב129 דולר שנתיים.

ולמה לשלם מע"מ ? בכלל שזה מעל עלות מסויימת ? מכונת גילוח זה משהו קטן שיכול להגיע אליי לדואר בארץ לא ?

וחוץ מזה יש מעבדות תיקון של פיליפס גם בארץ..אז מה הבעיה לשלוח לתיקון פה?

1) זו לא מכירה, זה מחיר הסופי.

2) מה אכפת לך אז אם זה ההבדל באחריות, אתה לא זכאי לה. לדעתי מלבד הבדל האחריות, שים לב שמוצר אחד לא באריזה סגורה - OPEN-BOX PRODUCT כתוב מפורשות. יכול להיות שמדובר במוצר REFURBISHED למרות שלא מצויין, אבל הוא כן טורח לציין שכל החלקים חדשים.

3) מעל 50$ כל דבר שמגיע, גם בדואר, חייב לעבור מכס, שמחייב אותך מע"מ ולעיתים מס קניה. מעמ זה 15.5%.

4) כמעט כל דבר שתזמין באיביי יגיע דרך הדואר.

5) נכון יש מעבדות תיקון, ולא תהיה בעיה לתקן. אבל מוצר שלא באחריות שמתקלקל, לעיתים התיקון כל כך יקר שלא משתלם לתקן אלא להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

הבעיה היא הדואר הקנדי, וכדאי שתיקח את הנושא הבא בשיקוליך.

כששקלתי לקנות מוצר ממוכר קנדי, הוא היה מאוד הוגן וציין שתמורת 12.95$ הוא יכול לשלוח את המוצר בשרות שבו זמן המשלוח לא ידוע, ותמורת 35$ הוא יכול לשלוח את המוצר בשרות שבו זמן המשלוח עומד על 4-6 שבועות.

אולי כדאי שתחפש דגם נפוץ יותר, כדי שתהיה לך אפשרות בחירה בין מס' מוכרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה

ב16 לאוקטובר הזמנתי 2 חולצות מ וחברת הדואר של ארה''ב אמרה לי שהפרטים נמסרו אליה

שאני נכנס לאתר עם הפרטים על המשלוח שלי זה רושם ככה:

Status: Electronic Shipping Info Received

The U.S. Postal Service was electronically notified by the shipper on October 16, 2007 to expect your package for mailing. This does not indicate receipt by the USPS or the actual mailing date. Delivery status information will be provided if / when available. Information, if available, is updated every evening. Please check again later

מה זה אומר?

המוכר אמר לי שהוא קיבל את הכסף שלי ותוך יומיים הוא שולח את החבילה וכבר עבר כמעט שבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקח זמן לקבל דברים מארצות הברית. אני קיבלתי חולצות אחרי שבועיים ככה.

ובקשר למכונת גילוח..לא יודע יש הרבה דגמים של פיליפס. אבל אני חושב לקחת מהדור החדש hq9

למשל יש את דגם hq 9160 - שעולה בזאפ 848 שקל הכי נמוך

http://www1.zap.co.il/ratemodel.asp?pageInfo=2&searcInput=&Model_id=376997&orderby=

ומצאתי ב ebay ב 73.99 דולר..

http://cgi.ebay.com/NORELCO-9160XL-Smart-Touch-Shaver-Razor-9160-SmartTouch_W0QQitemZ220150254936QQihZ012QQcategoryZ31767QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem

אבל לא יודע - זה לא נראה הגיוני ההבדלים במחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא הדואר הקנדי, וכדאי שתיקח את הנושא הבא בשיקוליך.

כששקלתי לקנות מוצר ממוכר קנדי, הוא היה מאוד הוגן וציין שתמורת 12.95$ הוא יכול לשלוח את המוצר בשרות שבו זמן המשלוח לא ידוע, ותמורת 35$ הוא יכול לשלוח את המוצר בשרות שבו זמן המשלוח עומד על 4-6 שבועות.

אולי כדאי שתחפש דגם נפוץ יותר, כדי שתהיה לך אפשרות בחירה בין מס' מוכרים.

אכן, מניסיון אני יכול לומר שיש בעיה עם המשלוחים מקנדה לישראל. מומלץ מאד להשתמש בDHL/UPS/TNT.

יש לי שאלה

ב16 לאוקטובר הזמנתי 2 חולצות מ EBAY וחברת הדואר של ארה''ב אמרה לי שהפרטים נמסרו אליה

שאני נכנס לאתר עם הפרטים על המשלוח שלי זה רושם ככה:

Status: Electronic Shipping Info Received

The U.S. Postal Service was electronically notified by the shipper on October 16, 2007 to expect your package for mailing. This does not indicate receipt by the USPS or the actual mailing date. Delivery status information will be provided if / when available. Information, if available, is updated every evening. Please check again later

מה זה אומר?

המוכר אמר לי שהוא קיבל את הכסף שלי ותוך יומיים הוא שולח את החבילה וכבר עבר כמעט שבוע

זה תקין. האתר של USPS מאפשר לראות רק מתי החבילה נרשמה למשלוח, לא איפה היא נמצאת כרגע ובאיזה מצב היא.

אולי לא הסברתי את עצמי טוב.

כשפתחתי את הת'רד קניתי מוצרים ב50$ עם משלוח, כששלחתי את ההודעה השניה קניתי ב150$ ונתקלתי בגיטרה ההיא. נו שוין.

1) זו לא מכירה, זה מחיר הסופי.

2) מה אכפת לך אז אם זה ההבדל באחריות, אתה לא זכאי לה. לדעתי מלבד הבדל האחריות, שים לב שמוצר אחד לא באריזה סגורה - OPEN-BOX PRODUCT כתוב מפורשות. יכול להיות שמדובר במוצר REFURBISHED למרות שלא מצויין, אבל הוא כן טורח לציין שכל החלקים חדשים.

3) מעל 50$ כל דבר שמגיע, גם בדואר, חייב לעבור מכס, שמחייב אותך מע"מ ולעיתים מס קניה. מעמ זה 15.5%.

4) כמעט כל דבר שתזמין באיביי יגיע דרך הדואר.

5) נכון יש מעבדות תיקון, ולא תהיה בעיה לתקן. אבל מוצר שלא באחריות שמתקלקל, לעיתים התיקון כל כך יקר שלא משתלם לתקן אלא להחליף.

3. צריך לציין גם שכל עוד לא מדובר בקרטון גדול או משהו והשולח לא הצהיר על ערך גבוה מ50$ הסיכוי שהמכס יעכב את החבילה הוא אפסי.

מקפיץ בשביל לדעת האם כדאי לי להזמין מכונת גילוח מ ebay ?

אני רוצה לקנות מכונת גילוח של פיליפס דגם HQ9140 שהמחיר שלה בזאפ הוא 620 שקלים.

http://www1.zap.co.il/model.asp?model_id=376996

ומצאתי ב ebay את זה

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=290173188347&Category=31767&_trksid=p3907.m29

89 דולר + 17 דולר משלוח , ככה שייצא לי יותר זול.

השאלה שלי האם אפשר להזמין מכשירים חשמליים ב ? כלומר מה קורה עם הקטע של האחריות ? אם אני צריך תיקון למכשיר או משהו ?

יש למישהו נסיון בזה והאם זה כדאי ?

תודה.

תתעלם מהמחיר, אתה באמת רוצה להזמין מוצר היגיינה אישית מחו"ל? ועוד מאיביי?

שמתי לב שהרבה מוכרים ב- לא מוכנים לשלוח לאיטליה או טוענים שהמשלוח יתעכב במספר שבועות מעל לממוצע העולמי (אפשר לראות דוגמא לכך כאשר נכנסים ללינק ש-Vaz פירסם). זה סיקרן אותי מאוד וחיפוש קצר בגוגל גילה לי שרשויות המכס באיטליה מלאות בבירוקרטיה ומעכבות חפצי דואר במשך שבועות ואף בחלק מהמקרים משמידות את החבילות בלי סיבה הגיונית. בנוסף לכך הדואר באיטליה לא מאפשר מעקב משלוחים כאשר שולחים ב-EMS וגם לא יודע איך להתנהל עם חבילות עדינות מה שמוביל למקרי שבר ונזק רבים.

אז אם אתם אמורים לשלוח משהו לאיטליה קחו את הדברים הללו בחשבון.

זה ידוע. בכלל רוב המוכרים מוכנים לשלוח רק לארה"ב, חלקם לארה"ב וקנדה. השאר כמעט כולם מוכנים לשלוח רק לארה"ב, קנדה, אירופה, יפן, אוסטרליה ובריטניה(לפעמים גם לאמריקה הלטינית). קומץ שולחים לכל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקח זמן לקבל דברים מארצות הברית. אני קיבלתי חולצות אחרי שבועיים ככה.

ובקשר למכונת גילוח..לא יודע יש הרבה דגמים של פיליפס. אבל אני חושב לקחת מהדור החדש hq9

למשל יש את דגם hq 9160 - שעולה בזאפ 848 שקל הכי נמוך

http://www1.zap.co.il/ratemodel.asp?pageInfo=2&searcInput=&Model_id=376997&orderby=

ומצאתי ב ebay ב 73.99 דולר..

http://cgi.ebay.com/NORELCO-9160XL-Smart-Touch-Shaver-Razor-9160-SmartTouch_W0QQitemZ220150254936QQihZ012QQcategoryZ31767QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem

אבל לא יודע - זה לא נראה הגיוני ההבדלים במחירים.

תמיד תחפש את השורה הבאה תחת סעיף ה-shipping:

""We only ship to the contiguous 48 United States"

כמו שנכתב במכירה שאליה קישרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...