כדי לסיים ויכוח שלי עם אחד מחברי הפורום, הםא מכונית 1.6L יכולה להגיע ל200 קמש? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדי לסיים ויכוח שלי עם אחד מחברי הפורום, הםא מכונית 1.6L יכולה להגיע ל200 קמש?

chenrp

Recommended Posts

קודם כל מזה קשור לנפח? אני מאמין שמיני קופר S מגיעה ליותר מ-200 קמ"ש מהנפח הזה.

אבל אתה מדבר על משפחתיות פשוטות - בוא נבהיר את זה.

כעיקרון,לא. קורולה/מאזדה 3/ סובארו אימפרזה או B3 וכו' לא מגיעות למהירויות האלה ורובן יגיעו לאזור ה-180+- וזה לפי נתוני יצרן! במציאות ככל הנראה זה יעצר עוד אפילו קודם לכן.

אני חושב שגם רובן הגדול של מכוניות המנהלים החזקות עם נפח של 2 ליטר לא מגיעות לכ-200 ש"ח. אולי רק הפסאט..

כעיקרון הנפח נותן לייצרן יותר להגדיר את כ"ס שהוא רוצה בכך, המהירות נקבעת ע"פ כ"ס+מסה של המכונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כעיקרון הנפח נותן לייצרן יותר להגדיר את כ"ס שהוא רוצה בכך' date=' המהירות נקבעת ע"פ כ"ס+מסה של המכונית.

[/quote']

והגיר שלה אם הגיר קצר ובנוי לכוח ולא למהירות תשים איזה מנוע שתשים האוטו לא יסע מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה לא כזה מופרך שיפניות מזייפות כלפי מעלה.

קראתי בפורום אחד שמישהו שיש לו גם מכונית אירופאית וגם מאזדה 3 נסע עם חבר שלו אחד ליד השני בכביש המהיר. המאזדה הראתה 120 בזמן שהאירופאית הראתה 110.

בפורום אחר קראתי על מישהו עם פאסאט והיה לו ברכב שגם מראה את המהירות, לא היה סטייה בכלל בין ה- למד מהירות בפאסאט. אחרי שהוא החליף לפורסטר, בזמן שה- הראה 100 הפורסטר כבר הראה 110.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אתה מדבר על סטיה של 10 קמש. עדיין אפשר לנסוע מעל 200. לא כזה קשה להגיע לזה. ביחוד עם קורולה!

ביחוד עם קורולה? מה עשית ממנה פרארי?

כולה יפנית מצ'עממת עם הגיר הכי מחורבן בעולם. אתה נותן בגז, הרובוט לוחץ על הקלאץ' בשביל להחליף הילוך, בינתיים האוטו נוסע על ריק והטורים מגיעים עד המנתק, הגיר עובר להילוך הבא, הרובוט עוזב את הקלאץ' ואתה מקבל וואחד בעיטה!

success! הגיר העביר הילוך!

אשכרה טויוטה בעטו את הלקוחות הפנסיונרים שלהם למאזדה והונדה.

שיעיפו כבר את כל הגירים שיש היום (חוץ מידני) לרובוטי כפול מצמדי כמו שיש לקבוצת פולקסווגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח.. הטורים לא מגיעים עד המנתק. כנראה לא נהגת בה. אתה יכול לתת פול גז ובין הילוך להילוך הטורים יורדים ל0 ולא עד האדום.

לא משנה.

אני לא רוצה להפוך את הדיון לנושא אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טויוטה מאזדה ? מה זה המכוניות המסריחות האלה?

סעו על פיגו' 106 1.6 XSI תראו מה זה מטוס ושלא נדבר על גולף VR6 מנוע 2.8 זה באמת אותו מטורף!

בהילוך שני אתה על 100!

אוטו טיל פשוט מפחיד!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...