הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!! - עמוד 49 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!!

mz155

Recommended Posts

^^^

ניראה לי שזה בגלל שהמשחק כבד מידי.

באמת קשה לזהות מי איתך ומי לא, איזה 3 פעמים הרגתי מישהו שאיתי. בדרך כלל מספיקים להגיב מהר מספיק בשביל לראות את ה X.

היה איזה חרא ששיחק איתי אחד שראה שיש לי הרבה "כסף" ושיש לי רובה עם כל השיפורים אז הוא הרג אותי וגנב לי את הנשק :lol:

אני בד"כ הורג גם את מי שבקבוצה שלי :lol: (ראו תגובה ראשונה בעמוד 70 :nixweiss:)

הם צריכים להגדיל את המרחק שממנו מופיע השם ולהגדיל קצת את הגודל של הטקסט עצמו. וגם לעשות שהX יופיע מיד איך שאתה מסמן על חבר הקבוצה שלך ולא אחרי איזה שניה. עד שהוא מופיע אתה כבר הורג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 925
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה X מופיע ישר, הסיבה שאתה רואה אותו אחרי שניה זה החיבור המזעזע שיש לנו בארץ. אנחנו המדינה היחידה בעולם שבערב הפינג שלך הוא פי 2 יותר גבוהה מהפינג בבוקר. בבוקר יש לי 80-120 בערב יש לי 180-220.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למקרה מוות עם ההיעלמות,

גם לי זה קרה פעם.

ובסוף הבנתי שלכל מי שהרג אותי כך היה אדום שכך הוא קלט אותי.

וראיתי שחקנים אחרים שלמרות שהם שקופים זה רק למחצה ורואים משהו זז כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם מגיעים לפינגים האלה?!?

שלי רוב הזמן 70-90

כנ"ל שלי גם כמו FeedMeH.

אני בבזק בינלאומי.

אגב, אני זוכר שהרגתי אותך ולקחתי לך AK עם כל התוספות האפשרויות, כל כך מצחיק איך השקעת ברובה ובסוף לקחתי לך אותו. :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי כוונת ובלי שאני אזוז, בדקתי הכל...

בקשר לפינגים, זה משנה באיזה חברה אתה, ברק מגבילים כל הזמן, מתחילים לעשות בעיות רק אחרי 13 או 14, החברה השלישית (ניראה לי זה 012) לא יודע מה איתה.

כן אני יודע שזה נמע מוזר אבל יש לנו רק 3 חברות בארץ xD פעם היה 6 היום נשארו 3 (ברק-נטויז'ן,012-SMILE,-ACTCOM)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפינגים זה בעיה אצלכם.

בקשר לבאגים, נו... זה בטא. :-\

תתחברו שנית דרך החייגן או תכבו את המחשב ותנתקו את כבל הספק, תלחצו על לחצן ההפעלה ותחזיקו אותו 5 שניות או קצת יותר ועוד פעם.

ואז תחזירו הכל לקדמותו ותפעילו מחדש.

מה שקורה שיש קצר חשמל והמחשב קורס אז נאגר חשמל סטטי (יותר מזה אל תשאלו אותי כי אני לא מבין באלקטרוניקה מתקדמת או משהו כזה...) ומה שקורה שיש פינגים גבוהים והאינטרנט הוא יותר איטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...