הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!! - עמוד 50 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!!

mz155

Recommended Posts

בקשר לפינגים זה בעיה אצלכם.

בקשר לבאגים' date=' נו... זה בטא. :-\

[b']תתחברו שנית דרך החייגן או תכבו את המחשב ותנתקו את כבל הספק, תלחצו על לחצן ההפעלה ותחזיקו אותו 5 שניות או קצת יותר ועוד פעם.

ואז תחזירו הכל לקדמותו ותפעילו מחדש.

מה שקורה שיש קצר חשמל והמחשב קורס אז נאגר חשמל סטטי (יותר מזה אל תשאלו אותי כי אני לא מבין באלקטרוניקה מתקדמת או משהו כזה...) ומה שקורה שיש פינגים גבוהים והאינטרנט הוא יותר איטי.

אממ .... אני לא רוצה להשמע נוקשה , או גס , או לא יודע מה ...

אבל לפני שאתה כותב בפורום , במקום שעוד אנשים , חוץ ממך , שקוראים את ההודעות שלך , את גיבובי השטויות שלך , אנא , אני מתחנן , תעצור .

תנשום עמוק .

תקרא כמה פעמים את מה שאתה רוצה לשלוח לפורום .

תקרא את זה עוד איזה פעמיים שלוש .

קח נשימה ארוכה .

עכשיו החלק המסובך : תחשוב שנייה , אם מה שכתבת נשמע לך הגיוני .

אם לא , שמחה וששון , אתה לא תשלח את הפוסט , והעולם לא יראה את הדברים האלה .

אם כן ... אתה לא תשלח את הפוסט , והעולם לא יראה את הדברים האלה , וכולנו נשמח על כך .

אנשים .

אני מבקש .

אם אין לכם ידע בתחום כלשהו , או שאתם לא בטוחים במשהו , או שאתם חושבים שאתם לא בטוחים במשהו ,

נא לא לכתוב בולשיט חסר כל ביסוס ותכלית .זה מעמיס על השרת .

זה מעמיס על אנשים שקוראים את זה .

מישהו עוד עלול להתייחס לזה ברצינות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 925
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש חשמל סטטי בכבל ... נכון .

והחשמל הלא סטטי מפלסטלינה , ומחר בבוקר אני הולך לבנות בובת חימר ענקית , לקרא לה גיצית , ולשחרר אותה לחופשי , שתשאב את כל החשמל הסטטי מכל הכבלים של כל המחשבים בעולם , ותיצור לי ספירה ענקית של חשמל סטטי , וכל יום אתן למישהו אחר לגעת בספירה , וכל השיער באזורים המוצנעים יסמור , וכך יסתובבו הבריות ברחובות ...

ובנימה טיפטיפה רצינית יותר , זה שכיבית את כל העסק אצלך , התנתקת והתחברת מחדש , וכיבית והדלקת את המודם שלך גם כן , רוקנת את הזיכרון החוצץ של המודם שלך , יהיה נמוך ככל שיהיה , אבל עדיין ... איפסת את כל הציוד התקשורת שלך .

זה עלול לעזור לך לפרק זמן מסויים ... נסה לעקוב אחרי זה ותראה שככל שתשתמש ברשת במשך יותר זמן , כך גם התגובות של המערכת שלך יהיו בהתאם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והחשמל הלא סטטי מפלסטלינה , ומחר בבוקר אני הולך לבנות בובת חימר ענקית , לקרא לה גיצית , ולשחרר אותה לחופשי , שתשאב את כל החשמל הסטטי מכל הכבלים של כל המחשבים בעולם , ותיצור לי ספירה ענקית של חשמל סטטי , וכל יום אתן למישהו אחר לגעת בספירה , וכל השיער באזורים המוצנעים יסמור , וכך יסתובבו הבריות ברחובות ...

:o

Does she come bundled with happiness?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והחשמל הלא סטטי מפלסטלינה ' date=' ומחר בבוקר אני הולך לבנות בובת חימר ענקית , לקרא לה גיצית , ולשחרר אותה לחופשי , שתשאב את כל החשמל הסטטי מכל הכבלים של כל המחשבים בעולם , ותיצור לי ספירה ענקית של חשמל סטטי , וכל יום אתן למישהו אחר לגעת בספירה , וכל השיער באזורים המוצנעים יסמור , וכך יסתובבו הבריות ברחובות ...

ובנימה טיפטיפה רצינית יותר , זה שכיבית את כל העסק אצלך , התנתקת והתחברת מחדש , וכיבית והדלקת את המודם שלך גם כן , רוקנת את הזיכרון החוצץ של המודם שלך , יהיה נמוך ככל שיהיה , אבל עדיין ... [b']איפסת את כל הציוד התקשורת שלך .

זה עלול לעזור לך לפרק זמן מסויים ... נסה לעקוב אחרי זה ותראה שככל שתשתמש ברשת במשך יותר זמן , כך גם התגובות של המערכת שלך יהיו בהתאם .

אוקיי, אז המקור הזה בא מבזק בינלאומי, הם אמרו לי את מה שכתבתי וזה דווקא עזר.

ואני לא רואה בזה חיסרון אלא ייתרון.

לגבי זה שזה ייעזור לי רק לפרק זמן, הובכן אני לא מרגיש בכך שאח"כ זה יהיה איטי או משהו אחר.

למשל בקרייסיס ששיחקתי ראיתי שיש לי פינג של 2XX ואחרי שהתנתקתי והתחברתי אז הפינג השתנה ל-8X/9X.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי' date=' אז המקור הזה בא מבזק בינלאומי, הם אמרו לי את מה שכתבתי וזה דווקא עזר.

לגבי זה שזה ייעזור לי רק לפרק זמן, הובכן אני לא מרגיש בכך שאח"כ זה יהיה איטי או משהו אחר.

למשל בקרייסיס ששיחקתי ראיתי שיש לי פינג של 2XX ואחרי שהתנתקתי והתחברתי אז הפינג השתנה ל-8X/9X.

לילה טוב.

[/quote']

נכון גם לי זה היה ככה.

היה לי 200 ומשהו ואחריי שכיביתי את המודם והדלקתי זה חזר ליהיות 80-100...

חחח הבובה גיצית :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי' date=' אז המקור הזה בא מבזק בינלאומי, הם אמרו לי את מה שכתבתי וזה דווקא עזר.

לילה טוב.

[/quote']

זה לא קשור לחשמל סטטי אבל, זה כי הניתוב שלך בסרברים השתנה :screwy: [אחד ההסברים, אבל חשמל סטטי זה ממש לא קשור]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

תישארו בנושא בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבקש מאנשים בפרטי פה..אני בטוח שהם ישמחו לעזור

הייתי בכיף נותן לך אבל כבר נתתי ליותר מדי

לא יודע מי ניראה לך יעזור אבל שלחתי הודעות לחצי מהפורום וכולם "הביאו את הסידיקי שלהם כבר למישו.."

אני יודע שאתם לא חייבים לי כולם אבל בכל מקר קמצנים חוץ מאיזה שתיים שהביאו את הסידיקים שלהם באשכול ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...