הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!! - עמוד 47 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!!

mz155

Recommended Posts

בזק האלה צריך להרוג אותם :pissed: בבוקר בפינגים מצויינים (70-120) ואחרי זה הם קופצים ל- 250-500 מה שהכי משגע אותי זה שהייתי ב ACTCOM והכל היה נהדר ואז קנו אותם :s07: מאז האינטרנט ניהיה דפוק והשירות ניהיה חרא :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 925
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע מה איתכם אני בבזק והפינגים ב 20-30 השרתים הראשונים בערך

בין 70 לבין 215 +-

ושיזל אכן אני חושב שזאת תהיה פעם ראשונה שאני קונה משחק..(תמיד יש פעם ראשונה :):xyxthumbs: :xyxthumbs: )

מישהו נתקל בבבעיה הבאה??: שמתי AA X4 ואחרי כמה דקות ששחקתי זה חזר לווינדוס ויצא מהמשחק בלי הודעה בלי כלום וצריך להפעיל מחדש את המשחק..

מישהו קרה לו?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל ניראה לי שמתחילים לצוץ צ'יטרים :pissed: הייתי שקוף בבונקר כי ראיתי שמיהו מגיע והוא נכנס וידע איפה אני ישר שהוא נכנס :pissed:

ולמי שחושב שאין צ'יטים שידע שיש AB ל CRYSIS :-\

למי שבזק ואמר שהפינגים טובים, תבדוק את הפינגים בבוקר ותשווה לפינגים בערב תיראה איזה הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע אבל בכל זאת ראיתי אנשים שקופים, אני רק יכול להגיד לך שהוא ידע מהר מידי לראות אותי בצד וגם לא הייתה לו בעיה להגיב כשזזתי לצדדים, אין מצב שמישהו מגיב כל כך מהר וכל כך מדויק (אני משחק שנים במשחקים כאלה, גם כשאתה לא שקוף קשה להגיב ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צ'יטרים, עדיין מוקדם כדי לדעת.

לפי דעתי זו בעית פינג או באגים שונים במשחק.

אני מקווה שכולכם יודעים מה קורה כשלך יש פינג גבוה ולשחקן האחר יש פינג נמוך... :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...