הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!! - עמוד 48 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!!

mz155

Recommended Posts

• תגובות 925
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי AVG ואין לי בעיות בכלל.

בקר לשקוף, לא משנה מה תגידו לא יכול להיות שהוא ידע בידיוק לאיפה לירות, זה לא שהוא חורר את החדר הוא נכנס וידע איפה אני.

אני חושב שזו בעית פינג, כמו ששאלתי מקודם, אתה יודע מה קורה כשלך יש פינג גבוה ולשחקן השני יש פינג נמוך?!

השחקן השני יודע איפה אתה נמצא X זמן לפני שאתה יודע איפה הוא נמצא. זה תלוי בהפרשי הפינג שלכם.

ושוב, כולנו יודעים שגרסת הבטא מלאה בבאגים וסנכרון התקשורת במשחק לא משהו כלל אז אל תצפו ליותר מדי.

עדיין מוקדם לקבוע מכיון שהמשחק אינו גמור ולכן אין טעם לעלות ספקולציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינג 80, זאת לא הבעיה.

למי שחושב שמוקדם מידי לדעת אם יש או אין שידע שאני ראיתי מקום שמוכר תוכנות שכוללות AB ו WH ל CRYSIS ו ET:QW.

הרגשתי שמשהו מוזר במשחק כשראיתי שחקן מגיב בצורה מאוד מוזרה (לפני כמה ימים) אבל חשבתי שזה באג, במקרה הזה אני בטוח שזה לא באג כי זה לא היה מקרי זה קרה כל הזמן.

בהרבה מקרים צ'יטים מתחילים להופיע עוד ב BETA הראשונה, ב ETQW הייתה בעיה כזאתי ובגלל זה ב BETA2 היה PB.

אין לי שום סיבה להגיד שיש רק כי לא הולך לי, ראיתם את ה STATS שלי, אני בין היחידים ששמרו על רטיו גבוהה. אבל במהלך השנים למדתי מה אפשרי ומה לא, זה היה ברור שהוא מרמה.

נ.ב.

הרטיו שלי 0.929:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת עזרה במשחק..

במשחק אומרים לי שאני יכול לקנות פצצה אטום אבל אני לא יודע איפה קונים.. קניתי ת'כל הרובים הכל כי היה לי P:900 וקניתי כל טנקים הכל ואין כי במשחק כל הזממן אומר לי לקנות פצצה לקנות פצצה אטום אז איפה קונים ביכלל?? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינג 80, זאת לא הבעיה.

למי שחושב שמוקדם מידי לדעת אם יש או אין שידע שאני ראיתי מקום שמוכר תוכנות שכוללות AB ו WH ל CRYSIS ו ET:QW.

שכחת את התוכנות MR Humphries ו- Captain Peacock שמאוד נפוצות בשוק כיום :smile1:

דרך אגב, לי קשה קצת לזהות במהלך קרב את השחקנים שבקבוצה שלי?

האם ישנה דרך קלה יותר לזהות אותם חוץ מבהסתכלות ברדאר או לראות על הכוונת X כשמכוונים לכיוון השחקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

ניראה לי שזה בגלל שהמשחק כבד מידי.

באמת קשה לזהות מי איתך ומי לא, איזה 3 פעמים הרגתי מישהו שאיתי. בדרך כלל מספיקים להגיב מהר מספיק בשביל לראות את ה X.

היה איזה חרא ששיחק איתי אחד שראה שיש לי הרבה "כסף" ושיש לי רובה עם כל השיפורים אז הוא הרג אותי וגנב לי את הנשק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

ניראה לי שזה בגלל שהמשחק כבד מידי.

באמת קשה לזהות מי איתך ומי לא, איזה 3 פעמים הרגתי מישהו שאיתי. בדרך כלל מספיקים להגיב מהר מספיק בשביל לראות את ה X.

היה איזה חרא ששיחק איתי אחד שראה שיש לי הרבה "כסף" ושיש לי רובה עם כל השיפורים אז הוא הרג אותי וגנב לי את הנשק :lol:

גם אצלי איזה מיגוש אחד כל הזמן מחסל את הקבוצה שלו.

מקווה שיתקנו את הבאג הזה ויעשו חוק נגד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...