ניסיון אישי עם ויסטה - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון אישי עם ויסטה

eyaler

Recommended Posts

לי המחשב עבד עם מודם . ושום דבר לא זז לאט יותר בצורה שאפשר לשים אליה לב. לא עשיתי שם מבחנים מקצועיים, FRAPS או מה לא, כי לא מעניין אותי. מעניין אותי אם אני שם לב להבדל בעין. ולא, לא שמתי לב.

הדבר היחיד הבעייתי הוא שיש לי X800 ולא היו טובים (אולי זה כבר תוקן, לא בדקתי) והAero לא פעל, אז הסרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

נכון לעכשיו רחוקה מלהיות אופצייה/מחליף ראוי לXP, אילו הן אותן תחנות רוח שתוחנות את כל אותה רוח מעצבנת, חכו עד SP1 בתקווה שלא נצטרך SP2 מהר והVISTA תהיה יותר אופצייה, נכון לעכשיו יש לה רק חסרונות מול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו רחוקה מלהיות אופצייה/מחליף ראוי לXP, אילו הן אותן תחנות רוח שתוחנות את כל אותה רוח מעצבנת, חכו עד SP1 בתקווה שלא נצטרך SP2 מהר והVISTA תהיה יותר אופצייה, נכון לעכשיו יש לה רק חסרונות מול .

PhenomFX, אני גאה בך. הצלחת לכתוב פוסט שלם בלי המילים "נשמה" או "קבר"! :xyxthumbs:

למען האמת, אני חושב שהפער הולך ונסגר בקצב מהיר למדי, ועוד שנה בערך ויסטה תהפוך להיות עדיפה משמעותית על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה נהדרת. אני עובד איתה כמעט שנה, על המפרט שיש לי - והיא עובדת חלום. לא יכול לדמיין שחוזר ל-XP. גם במשחקים עם 1950P הכל עובד מוצלח מאוד. נכון לומר שבהתחלה, לפני כשנה רוב רובם של המשחקים לא כ"כ הסכימו לעבוד עם ויסטה. היום אין את הבעיה הזו. וד"א, לא התקנתי שום עדכונים משפרי ביצועים.

לגבי כל אלה שבוכים על התרסקויות למיניהן, כשיש להן - מדהים איזה בכיינים יש בעולם. כש חלונות 95 הייתה בשיאה, לא היה אפשר כמעט לדחוף עכבר מסכן בלי שהיא תתרסק. 98 הייתה יציבה יותר אבל גם לה לא חסרו בעיות, והתקנת התקני לדוגמא, הייתה "חוויה". לא זוכר שאנשים בכו כ"כ הרבה - ואז אף אחד לא התנצל על התקלות, אלא הבינו שעם השינויים, צריך לקבל את הדינאמיות של . פשוט לא מצליח להבין את נהרות הדמעות שעוברות פה על מערכת ההפעלה המסכנה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PhenomFX, אני גאה בך. הצלחת לכתוב פוסט שלם בלי המילים "נשמה" או "קבר"! :xyxthumbs:

למען האמת, אני חושב שהפער הולך ונסגר בקצב מהיר למדי, ועוד שנה בערך ויסטה תהפוך להיות עדיפה משמעותית על .

תודה תודה חח קבר/נשמה אלו שני מילים קדושות מאוד, והן לא מתאימות לVISTA מכיוון שאין לה נשמה בכלל, דהיינו מוצר של שטן התוכנה MS וכמו שאנחנו מכירים את MS הVISTA לא תיקבר, אז שני המילים האלו REST IN PEACE כשמדובר בVISTA.

וחזרה לעניין, חסרונות הVISTA:

-דורשת המון זיכרון לעומת , מתחיל פי 2 ומסתיים עד פי4 בעיקר כשמדובר בMULTITASKING כבד.

-המון שירותים חסרי ערך.

-חילוק משימות לכפולי ליבה/מרובעי ליבה באופן כושל במיוחד, כמו .

-העתקת קבצים איטית מXP, מחיקת תיקייה עם המון קבצים איטית משמעותית מXP.

- אומנם לא בעייה של VISTA, אבל דרייברים כגון גורמים לVISTA לBSDO.

-אי תאימות עם משחקים מסוימים, תוכנות מסוימות.

-ירידה חדה בביצוים במגוון משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה תודה חח קבר/נשמה אלו שני מילים קדושות מאוד, והן לא מתאימות לVISTA מכיוון שאין לה נשמה בכלל, דהיינו מוצר של שטן התוכנה MS וכמו שאנחנו מכירים את MS הVISTA לא תיקבר, אז שני המילים האלו REST IN PEACE כשמדובר בVISTA.

וחזרה לעניין, חסרונות הVISTA:

-דורשת המון זיכרון לעומת XP, מתחיל פי 2 ומסתיים עד פי4 בעיקר כשמדובר בMULTITASKING כבד.

שטויות. יכולה לעבוד נהדר גם עם 1GB זיכרון. Vista משתמשת בזיכרון בצורה שונה, לכן יש פחות זיכרון זמין, אבל בעצם מדובר בניצול יעיל יותר.

-המון שירותים חסרי ערך.

לדעתך. לדעתי הוסיפו הרבה דברים טובים.

-חילוק משימות לכפולי ליבה/מרובעי ליבה באופן כושל במיוחד, כמו XP.

אני עובד על מעבד כפול ליבה ואני מרגיש שיפור משמעותי בביצועים בהשוואה ל-XP

-העתקת קבצים איטית מXP, מחיקת תיקייה עם המון קבצים איטית משמעותית מXP.

- אומנם לא בעייה של VISTA, אבל דרייברים כגון NVIDIA גורמים לVISTA לBSDO.

משתמש ב-8800GTS. בחיים לא ראיתי BSDO תחת Vista. ב-XP, לעומת זאת, ראיתי הרבה.

-אי תאימות עם משחקים מסוימים, תוכנות מסוימות.

יש אי תאימות במשחקים בודדים בלבד. גם במעבר ל-XP היו בעיות תאימות עם משחקים מסוימים. לרוב התוכנות יצאו גרסאות ל-Vista.

-ירידה חדה בביצוים במגוון משחקים.

בולשיט. ירידה של 2-3 פריימים במקרה הרע. דרך אגב, גם ב-XP יש ירידת פריימים בהשוואה ל-2000. למה אתה לא חוזר ל-2000?

תנסה לדחוף עכבר של לוג'טק בויסטה ותראה!

בזה אשמים שלא שמים על לקוחות ולא מפתחים דרייבר מתאים ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להוסיף:

במפרט הנוכחי שלי, אחרי אינספור התקנות של כל מני גרסאות של חלונות לאורך השנים, אי אפשר להתקין XP.

אני חוזר: אי אפשר להתקין XP. אני מניח שזה בגלל מתאמים מחורבנים של 2.5 ל-3.5 שאני משתמש, או בגלל שדיסק ההתקנה של XP לא יודע להתמודד ממש עם סוגים מסוימים של כונן אופטי SATA. שאר החומרה תקינה לחלוטין. בפעמיים שהתקנתי וניסיתי להתקין - הותקן באופן חלק וללא תקלות. - פשוט לא אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי יומיים [נכון זה לא הרבה זמן] אבל היא דווקא לא רעה בכלל.

נכון שהיא תופסת הרבה [30 אחוז]

ונכון שיורדים 2-3 FPS במשחקים.

אבל זה לא ממש נורא אחרי הכל.

אבל מה שבאמת מעצבן זה שלוקח לה איזה דקה להעלות.

והמדיה סנטר לא תומך בכרטיס שלי כניראה או שזה רק עניין של דרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...