ניסיון אישי עם ויסטה - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון אישי עם ויסטה

eyaler

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עם כל הכבוד לויסטה (ובמקרה המדובר בינתיים אין כבוד! ) היא פשוט לא שווה מעבר

היא פשוט מצויינת ! המערכת הפעלה הכי בשלה אי פעם

ברגע שייצא SP1 אני ישקול מעבר לVISTA שוב אני אומר ישקול!

אני בדיוק התקנתי על המחשב החדש שלי והוא טס עם XP

למה אתה סתם מגזים ברמות?

win מערכת בשלה זה נכון, אבל...? כמה זמן לקח לה להבשיל?

חוצמיזה יש בויסטה הרבה דברים טובים, אתה פשוט צריך לעמיק ולנסות ולא לשלול על הסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה בוא נסכם ונאמר - מי שיש לו מחשב חזק עם זכרון פנימי לפחות 2 ג'יגה יכול ללכת על ויסטה,כי חוץ מזה אין עדיין שום דבר חדש בויסטה שעדיף על וזה לא שווה את המעבר למע' הפעלה חדשה אם אין לך דרישות ספציפיות או גבוהות ממע' הפעלה.

ויסטה מיועדת בראש וראשונה לאנשים בעלי מחשב חזק ומעבד כפולה כזה או אחר לא מספיק לטעמי.

אני מניח שעוד שנה שנתיים שהדרישות ממחשב אישי יעלו וככה המחשבים אצל אנשים ישתדרגו וכשויסטה תהיה כבר לאחר הSP1 אז ניתן יהיה להגיד עליה דברים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו מעבד פרסקוט יריץ טוב את , אל תגיד שכפול ליבה לא מספיק לויסטה.

אני מניח שזה באמת תלוי איזה מעבד תקח E2XXX או E4XXX או E6XXX - עדיין מאוד תובענית מבחינת משאבים.

היא לא מספקת שום ערך מוסף על פני הXP.

משחקים לא רצים אצלה טוב יותר,הממשק שלה לא טוב יותר,היא לא מהירה יותר מXP,היא מנצלת די באגרסיביות את הרכיבים במחשב.

עם כל הכבוד,אדם שרוצה להריץ כמו שצריך - לא יכול להוציא 1500-2000 על מחשב אלא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה באמת תלוי איזה מעבד תקח E2XXX או E4XXX או E6XXX - עדיין ויסטה מאוד תובענית מבחינת משאבים.

היא לא מספקת שום ערך מוסף על פני הXP.

משחקים לא רצים אצלה טוב יותר,הממשק שלה לא טוב יותר,היא לא מהירה יותר מXP,היא מנצלת די באגרסיביות את הרכיבים במחשב.

עם כל הכבוד,אדם שרוצה להריץ ויסטה כמו שצריך - לא יכול להוציא 1500-2000 על מחשב אלא יותר.

בשביל רק להריץ את חלק צריך 1GB, אבל רק כדי להריץ אותה עם ICQ וMEDIA PLAYER וכל ה1 גיגה נאכלו.

VISTA חסרת תועלת בניעול משאבים, אינה מנצלת כפולי ליבה, אינה מקדמת את השוק בשום דבר(למעט הDX10), ואין בה כל יתרון עכשווי לעומת , ואם אכן הSP1 יתקן בה המון פאקים+ עד אז 4GB יעלו כמו 2GB עכשיו, אולי נחשוב עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל רק להריץ את חלק צריך 1GB, אבל רק כדי להריץ אותה עם ICQ וMEDIA PLAYER וכל ה1 גיגה נאכלו.

אפשר לחשוב שלהריץ חלק לא צריך 1 GB ? ממתי רצה חלק על 512 מגה?

VISTA חסרת תועלת בניעול משאבים, אינה מנצלת כפולי ליבה, אינה מקדמת את השוק בשום דבר(למעט הDX10), ואין בה כל יתרון עכשווי לעומת , ואם אכן הSP1 יתקן בה המון פאקים+ עד אז 4GB יעלו כמו 2GB עכשיו, אולי נחשוב עליה.

תתקין ויסטה ותבצע End Task לתוכנה תקועה ותראה בעצמך מזה תגובה מהירה, ב- אתה צריך לבצע End Task חמש פעמים לפחות.

בקיצור תנסו לפני שאתם כותבים שטויות. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי.

ניסינו ולא התרשמנו -זה שיש אדם 1 על כל 100 שמרוצים מויסטה לא אומר שהיא טובה.

לא כולם חסרי ידע במחשבים ולא יודעים איך לנסות לשפר ביצועים,כנראה שהכל כבר נוסה ואין יותר מה לשפר בעניין אלא שיפור משמעותי של הביצועים בSP1 או קניית מפלצת בכמה אלפי שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי.

ניסינו ולא התרשמנו -זה שיש אדם 1 על כל 100 שמרוצים מויסטה לא אומר שהיא טובה.

לא כולם חסרי ידע במחשבים ולא יודעים איך לנסות לשפר ביצועים,כנראה שהכל כבר נוסה ואין יותר מה לשפר בעניין אלא שיפור משמעותי של הביצועים בSP1 או קניית מפלצת בכמה אלפי שקלים.

היום כבר מחשב כפולה+2 ג'יגה ראם זה ממש Entery level לכל כיס.

ההבדל מגרסת RTM6000 עד לכל העידכונים האחרונים שנעשו בויסטה ממש שיפרו אותה פלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כחודש קנינו 6 מחשבים ניידים של לנובו 2 DOU עם גיגה זכרון ומערכת הפעלה HOME PREMIUM. פשוט זוועה!

אין מילה אחרת לתאר את מערכת ההפעלה הזו. המערכת מעודכנת לחלוטין, הועפו שירותים ותוכנות מיותרים שרצו ברקע ועדיין לוקח

לטעינה מלאה של המערכת 5 דקות! גם אח"כ המערכת רצה מאוד לאט, ישומים נתקעים ויש תחושה כללית של זחילה. גם בניהול

חשמל יש לה בעיה כך שלמרות שהמחשב במצב שינה עדיין מתבזבזת בטריה כמעט כאילו שהוא דלוק. כדי להיות בטוח שאני

לא מדמיין את האיטיות - שמתי פעולת קידוד על הנייד ועל המחשב הביתי שלי (פנטיום 4 עם XP) והמחשב הישן שלי סיים

מהר יותר ב10%!!!. הסיבה שנכנסתי עכשיו לפורום הוא לקרוא איך עושים דואל בוט לויסטה וXP כדי שנוכל להשתמש בXP

בינתיים עד שהבעיות האלו יטופלו (בתקווה). לפי מה שראיתי עד עכשיו בדרך להפוך לWINDOWS ME השניה - רק יותר

גרוע.

ולמי שאמר שהXP לא היתה בשלה - נכון, אבל לפני שהויסטה יצאה אמרתי שאקנה אותה אם יהיה שיפור של 10% מהשיפור

שהיה בין הXP ל98SE (על הME אני בכלל לא מדבר...) לצערי ההפך הוא הנכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...