תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0 - עמוד 76 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0

Mr Gadget

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המקום שלו טוב כי אם אני ישים אותו על השולחן יש סיכוי גדול שהסנטר יפיל אותו...ולמה "העזתי" לשים בו של זלמן מה הוא לא טוב מספיק בשבילך??

מצחיק אתה ;D

לא יקרה כזה דבר בעולם אתה יכול להיות בטוח...(הסנטר שלך לא עולה בסביבות ה 10K נכון?האמת גם אם כן, אין סיכוי... כי אם כן המסך שלך כבר מזמן היה הרוס..)

ולא התכוונתי למקום (למרות שעדיף בהרבה לשים על השולחן) התכוונתי למעמד פלסטיק שבקושי מחזיק אותו.

תשקיע באיזה מעמד עץ נורמלי...

לגבי הקירור-זלמן יקרים ולא שווים את המחיר, יש הרבה יותר טובים אפילו ביותר זול, תאמין לי (מנסיון אני מדבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה תודה,

השני מסכים הם בעיקר כי בא לי, אני רוצה שיהיה לי נוח לעבוד איך שבא לי אז נראה לי ,שזה לא בזבוז כסף כי אני מרוצה מהתוצאה וזה מה שחשוב. :cool2:

המקלדת חבל"ז ממש נוחה ואגונומית, יותר טובה מב ERGO 700 של גניוס שהיא כאילו ארגונומית אבל דופקת לך את האצבעות, ממש נוח להקליד עם זאת

, ולשחק לא יצא לי הרבה רק קצת ב AC והיה סבבה

בקשר ל G5 אני צריך להתרגל לכפתורים כי אני מחליף מ MX 100 .ששירת אותי מצויין 3 שנים

וכל העינין של הרגישות ז"א DPI ממש חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BenBezalel

השולחן המשולב בשידה הזאת מגניב אש. את כל השאר לא הכי אהבתי. המארז לא כזה יפה שצריך לשים אותו למעלה. תנסה לארגן עליו אולי איזה מדבקות או משהו...

ואני אישית לא אוהב ששמים את המסך והמקלדת\עכבר בפינה של השולחן. אבל האמת שלא רואים בתמונה את הצד השני של השולחן אז אני לא יודע מה יש שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

החלטתי גם אני להשתתף, לזכר ימים עברו...

אז ככה, כרגע אני אעלה תמונות של החדר אצל בבית של ההורים, מאז כבר עברתי לגור לבד במרכז בשכירות, והתווסף אפילו פיסי צנוע כשרת קבצים ומערכת ביתית.

התכנון והביצוע כולו שלי, מלבד הארון והשולחן העגול.. אחרי עזבתי את בית ההורים לא סיימתי את התוכנית.

בממד*** של 3מ' על 3 מ' דחסתי מיטה, מזנון , פינת מחשב, ארון ענק (מידי אם תשאלו אותי), ופינת ישיבה (תמונות של הספסל הזוגי שבניתי חסרות כי הוא הועבר לדירה במרכז).

להנאתכם: (ולא אני לא . חוץ מגלישה, וסרטים לא נוגע במחשב).

אני מעדיף צליל סטריאופוני איכותי על סראונד בינוני, בדירה שלי כבר שידרגתי משמעותית את נושא הצליל.

תמונות של הסביבת עבודה בלבד כרגע, אם יהיה ביקוש אני אעלה נוספות:

5137143.jpg

3355985.jpg

9230924.jpg

5277631.jpg

*אומנם השולחן עבודה צנועה במידותיו, אך הוא מספיק אותי עם מקום למחשב, מחברת, כוס בירה ומאפרה.

**קצת אחרי שהתמונות צולמו נוספה מקלדת מבית לוג'יטק dinuvo edge.

***על מנת לפתור בעיות אקוסטיקה מוכרות בחדרים מבטון, כמו הממד שלי, התיקרה מגבש, מלאה בכמעט 30 ספוטים קטנטנים.., הנראים כמו כוכבים.

קיר אחר "בוטל" ע"י מקצה לקצה ועד התקרה (גדול מידי, אפשר לבתר גופות ולהסתיר אותם). קיר נוסף ע"י פוסטר ענק.. על דיקט מעץ, הרצפה מפרקט, והרק הקיר של החלון מבאס .. אבל אפשר לסדר גם שם תמונות/בדים/ווילון.. לא בעייתי, הפסקתי את האירגון בחדר בגלל המעבר לדירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...