קיבלתי את ה226BW שלי סופסוף!!! כמה שאלות - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה226BW שלי סופסוף!!! כמה שאלות

asaf_azar

Recommended Posts

תגיד לי, אתה יושב בזווית אל המסך שלך? אתה מסובב אותו במעגלים? אתם משחקים "רוצח" אסיאטי?

אני יושב מול המסך שלי וזהו, אני לא צריך זוויות צפיה כי אני יושב ממש מולו!

הוצאת לי את המילים מהפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה דברים:יש לי זליגת אור קלה שני צידי המסך אבל לא מזיז לי בכלל. הזויות צפייה שזה שטויות מן הסיבה הפשוטה:אני לא גרפיקאי. לכל השימושים האחרים פרט לגרפיקה זה ממש לא מפריעה. מישהו יכול לתת לי תשובה על חיבור המסך לסוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, אתה יושב בזווית אל המסך שלך? אתה מסובב אותו במעגלים? אתם משחקים "רוצח" אסיאטי?

אני יושב מול המסך שלי וזהו, אני לא צריך זוויות צפיה כי אני יושב ממש מולו!

ותגיד לי אתה - אתה רואה במסך? כשאתה רואה אותם, אתה גם כל הזמן יושב ממש מולו בלי לזוז? או שאתה אוהב להתרווח על הספה או על הכורסה? אולי אתה מביא חברים? אתם גם יושבים ממש מולו? כולכם?

נניח שאתה לא רואה . אתה נהנה מזה שרקע אחיד על המסך לא נראה אחיד? או מזה שהבהירות לא אחידה לגובה המסך? או אולי מזה ששחור נראה אפור בהיר?

אולי כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע, אתם כולכם ממליצים על 2007WFP

אבל המסך הזה הוא 16ms איך אפשר לראות עליו סרט מהיר נורמלי או לשחק עליו משחק?

מה שווה זוית הצפייה שלו אם הפרמטרים האחרים בהשוואה למסך הזה גרועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע, אתם כולכם ממליצים על 2007WFP

אבל המסך הזה הוא 16ms איך אפשר לראות עליו סרט מהיר נורמלי או לשחק עליו משחק?

מה שווה זוית הצפייה שלו אם הפרמטרים האחרים בהשוואה למסך הזה גרועים?

כי רק אנשים שלא מבינים כלום במסכי LCD חושבים שאפשר להסיק על מהירות של מסך לפי זמן התגובה המוצהר. ורק אנשים שעברו שטיפת מוח ע"י יצרני ה-"הכי מהיר בעולם! 2MS!" חושבים שבאמת צריך 2MS כדי לראות או לשחק משחקים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה, כאיש מקצוע, אומר שבין 16ms ו2ms לא נראה הבדל בעין?

[אני אישית באמת לא מבין בכך]

עריכה:

לפי דעתי, זוית הצפייה מהצד היא לא כל כך בלתי נסבלת כמו שמתארים פה...

[אשמח לקבל עיצת מקצוען]

36170108gi8.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת לי תשובה על חיבור המסך לסוני?

סליחה שגנבתי לך את ה-THREAD.

לשאלתך, ככל שידוע לי ל- PS2 אין יציאת DVI ולא VGA, אז כן, תזדקק למתאם. הבנתי שיש בשוק מתאמים ל-VGA שיוצרו במיוחד ל-PS2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה, כאיש מקצוע, אומר שבין 16ms ו2ms לא נראה הבדל בעין?

[אני אישית באמת לא מבין בכך]

אשמח לענות לך.

א. הנתון של דל 16ms הוא מלבן לשחור, ואילו של יצרנים אחרים [אשר ממילא תמיד מייפים את המציאות] הוא מאפור לאפור.

ב. הזמן של דל מאפור לאפור הוא 6ms.

ג. כפי שציינתי כבר, בדרך כלל החברות [ובמיוחד היבואניות!] משקרות ומייפות את המציאות כי הם יודעים שהרוב המוחלט של הצרכנים

לא מבין את כל הטכנולוגיה מאחורי זה ומפיץ שטויות העיקר שזה יראה יפה, כמו 2ms לדוגמא, אשר צרכן שאינו יודע מה ההבדל בין המסכים, ילך על המסך בעל זמן התגובה המהיר ביותר

[או לפחות כך הוא מפורסם] ולאו דווקא על המסך הטוב יותר בפועל.

אתה מוזמן לקרוא על ההשוואה של מסכי ה24" ולהיווכח בעצמך.

חלק א', חלק ב'.

מקווה שעניתי לשאלותיך, אם לא, אנסה לענות שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי פאנל TN והשחור הוא שחור :-X

למה כולם אומרים שהשחור לא טוב

זה אמנם נכון שבמסך Samsung 226BW יש ניגודיות סטטית שהיא בין הטובות מבין מסכים מצויידי פנל TN, אבל היא עדיין אינה יכולה להיחשב שוות ערך לזו של פנל VA עם אותו יחס ניגודיות. עד שלא ראית ניגודיות כגון זו של מסכי VA של EIZO לא תבין לאיזה רמה מעוררת השתאות של שחור עמוק הצליחו להגיע במסכי LCD

מתוך PRAD

Although the static 1000:1 contrast ratio of the TN panel cannot compete with the black levels of a VA panel with the same contrast ratio, the black levels delivered by the Samsung 226BW are the best possible for a TN panel.

http://www.prad.de/en/monitore/review/2007/review-samsung-226bw-part11.html

נ.ב. באותו עמוד של PRAD ניתן לראות איך הניגודיות משתנה בצורה דרמטית ומבישה בצפייה בזוויות שונות.

מי שבוחר לרכוש מסך כזה בשביל הבדל של 2" לעומת 20" / 24" VA או לא מבין על מה הוא מתפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסך TN ישן שהיה לי, ברוב האפורים לא היה הבדל.

אני עם המסך הזה

http://www.nec-display-solutions.com/coremedia/generator/index,realm=Products__Details__Main,spec=x__uk__en,docId=213820,group=all

כשאני משנה ל "מצב תמונה" רואים אותם חצי אפור חצי שחור

אבל בשאר המצבים רואים הבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הת'רד הפך למכות...אני חייב ל הגיד שפאנל TN זה ממש ממש לא חרא!!! הדבר הבעייתי היחיד שיכול אולי קצת קצת קצת להפריע זה זוייות הצפייה וזה רק לגרפיקאים.זמן התגובה לא משנה כי גם ככה לא מרגישים הבדךל בין 2MS ל20MS. יכול להיות שמסכים בעלי פאנלים טובים יותר מציגים אולי צבעים קצת יותר "חיים" אך אלו הבדלים שלא זווה להשקיע בהם תופסת כספית כלכך גדולה ובכללי 90% מהאוכלוסיה משתמשים בפאנל TN ואין תלונות. אתם יודעים למה? כי אין הבדל בשיט ממסכים יקרים יותר(חוץ מזויות הצפפיה שזה כלכך פעוט שולי). קיצר תקנו TN ואל תדאגו העיניים שלכם לא ייפלו ולא בטיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...