קיבלתי את ה226BW שלי סופסוף!!! כמה שאלות - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה226BW שלי סופסוף!!! כמה שאלות

asaf_azar

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ב סאמסונג הגרסא רשומה מאחורה במדבקה

האות רשומה בנפרד שם

version:XXXXXX ואז האות

ואני הזמנתי ואמרו לי שזה גרסא s כי הם קיבלו משלוח חדש של מסכים שכולם s והם הוציאו אחד לתצוגה שלהם וראיתי שרשום מאחורה s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כבר אי אפשר לבדוק דרך תפריט סודי ובטח שלא דרך המדבקה... הורידו את כל הנתונים הללו. הדרך היחידה לבדוק היא לפתוח פיזית את המסך מאחורה ולבדוק שם, ד"א היה על זה תרד לא מזמן - תעשה חיפוש אולי תמצא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לפתוח 6 ברגים. 3 של הסטאנד ועוד 3 מאחורי הפאנל. פןתחים את המכסה הפלסטיק ואז יש עוד "פאל" אלקטרוניקה שאתה מזיז קצת ומסתקלים על המדבקה. יש את זה איפשהו באינטרנט ( אני גם שמתי בפורום לא מזמן)

אני גם קיבלתי את המסך לא מזמן ושלי "S"

אם יהיה לך בעיות אז תשאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמסך מדהים! הסרטים נראים מצויין ולא "שטופים" כמו הדעה הרווחת פה,משחקים זה חוויה לא נורמאלית וזה לא מעייף את העיניים!!! אה.... ופאנל TN זה ממש לא חר שכמו שכולם אומרים פה אפילו ש99% אחוז לא ראו אף פעם פאנל אחר.... בקיצור מומלץ בחום!!!

עכשיו שאלה קטנה:אני צריך חיבור כלשהו או מתאם כדי לחבר 2 למסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקת איזה פאנל יש לך.....שמתי לך לינק.

רציתי לשאול אותך אם יש לך זליגה של אור בקצוות המסך ( בחדר חשוך בעיקר ) על מסך חשוך(backlight bleed)? [br]פורסם בתאריך: 28.09.2007 בשעה 18:44:57

לי יש, אני יודע שאמור להיות קצת רק אני לא יודע עם שלי בטווח הנורמאלי או לא....
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאנל TN זה ממש לא חר שכמו שכולם אומרים פה

זה כן. פשוט לא מהסיבה המוזרה של "מעייף את העיניים", שאני לא יודע מי הקריץ ומאיפה. וגם לא בגלל "צבעים שטופים" (כמעט כל מסך ניתן לכוון שיציג צבעים כמו שצריך, אלא אם כן אתב גרפיקאי שבאמת צריך טווח עצום ודיוק).הסיבה האחת והיחידה (והמספיקה) היא זוויות צפייה מוגבלות.

כמו שאומרים "בהיעדר דגים גם סרטן הוא דג" - מסך TN ייראה עלוב כשתשווה אותו ראש בראש מול מסך שאינו TN, או לאחד שתתרגל לעבודה ממושכת מול מסך שאינו TN. אבל סתם ככה לכשעצמו, הוא בהחלט יכול להיות מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן. פשוט לא מהסיבה המוזרה של "מעייף את העיניים", שאני לא יודע מי הקריץ ומאיפה. וגם לא בגלל "צבעים שטופים" (כמעט כל מסך ניתן לכוון שיציג צבעים כמו שצריך, אלא אם כן אתב גרפיקאי שבאמת צריך טווח עצום ודיוק).הסיבה האחת והיחידה (והמספיקה) היא זוויות צפייה מוגבלות.

כמו שאומרים "בהיעדר דגים גם סרטן הוא דג" - מסך TN ייראה עלוב כשתשווה אותו ראש בראש מול מסך שאינו TN, או לאחד שתתרגל לעבודה ממושכת מול מסך שאינו TN. אבל סתם ככה לכשעצמו, הוא בהחלט יכול להיות מדהים.

תגיד לי, אתה יושב בזווית אל המסך שלך? אתה מסובב אותו במעגלים? אתם משחקים "רוצח" אסיאטי?

אני יושב מול המסך שלי וזהו, אני לא צריך זוויות צפיה כי אני יושב ממש מולו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...