Clive Barker�s Jericho הדמו שוחרר ! תהנו - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Clive Barker�s Jericho הדמו שוחרר ! תהנו

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 184
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יאללה session אחרון של :smile1: אוף קשה לבחור...

1600x1200 AAx4, באיזור ה- 30fps ומטה:

זה לא יאומן שמחשב כמו שלך ועוד ברזולציה כזאת אתה מקבל פחות מ30 FPS [ועוד כרטיס מסך עם OC וגם מעבד]. מזל שלא קניתי 8800 . סידרה 9 זה כבר נשמע מעניין. וגם הX1950 PRO עדיין סוחב יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני משחקת כשהכל על HIGH כולל MOTION BLUR וכולל AA אני שמה על 8 ורזולוציה על 1600X1200

וכשאני על OC למעבד ולכרטיס מסך ומשחקת דרך וויסטה אני מקבלת 25 FPS. :kopfpatsch: :kopfpatsch:

המשחק הזה הוא DX10 ואני לא רואה הבדל בכלל בן התמונות של ה DX9 שאתם שמים ל DX10 שאני רואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יאומן שמחשב כמו שלך ועוד ברזולציה כזאת אתה מקבל פחות מ30 FPS [ועוד כרטיס מסך עם OC וגם מעבד]. מזל שלא קניתי 8800 . סידרה 9 זה כבר נשמע מעניין. וגם הX1950 PRO עדיין סוחב יפה.

האמת שזה די מעורר רחמים שזה ככה, לפחות 50FPS הייתי רוצה, לעיתים הכרטיס ממש לא מקיים מה שהוא אמור לקיים מזל שאין למה לשדרג את ה7600GT, בעיניי הכל נראה אותו הדבר וממילא היום תוך חודשיים עד שלוש ערך החומרה יורד פלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני לא חושב ש-27fps ממוצע זה כל כך גרוע להגדרות האילו. ה-AA מאוד מכביד, בלעדיו זה 50fps~ באותה הרזולוציה.

מדובר בכרטיס שיצא לפני ... שנה בערך? עם משחק שעוד לא יצא, על הגדרות הכי גבוהות ברזולוציה\AA גבוהה.

תהיה בטוח שאני נהנה מאוד בהגדרות (אחרות) שמתאימות לי ::)

השארתי לי אופציה ל- למידת הצורך, אבל אני מאמין שהכרטיס עוד ישרת אותי מספיק זמן, לפחות עד הסדרה הבאה.

גלית, את מקבלת תוצאה מצויינת (אני מקבל חצי מזה) להגדרות המוגזמות שלך :D ,

ועוד על ... את יכולה להיות רגועה לדעתי, ולהוריד קצת הגדרות כי זה לא כיף לשחק על פריימים כאילו.

ואו לא חשבתי שקיימת בחורה עם דרישות גבוהות משלי ... רוצה להתחתן ? :P

ד"א, לא נראה לי שהמשחק עובד על DX10, אין שום אזכור לזה - לא שיווקי ולא בהגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני לא חושב ש-27fps ממוצע זה כל כך גרוע להגדרות האילו. ה-AA מאוד מכביד, בלעדיו זה 50fps~ באותה הרזולוציה.

מדובר בכרטיס שיצא לפני ... שנה בערך? עם משחק שעוד לא יצא, על הגדרות הכי גבוהות ברזולוציה\AA גבוהה.

השארתי לי אופציה ל- למידת הצורך, אבל אני מאמין שהכרטיס עוד ישרת אותי מספיק זמן, לפחות עד הסדרה הבאה.

גלית, את מקבלת תוצאה הגונה + להגדרות המוגזמות שלך :D , ועוד על ... את יכולה להיות רגועה לדעתי, ולהוריד קצת הגדרות כי זה לא כיף ככה.

כן. אבל למי שיש כרטיס למשל כמו שלי אני לא מציע לו לשדרג ל8800 כי הביצועים לא שווים את הכסף. אני עם הגדרות הכי גבוהות עם AA 4 ורזולציה 1280 1024 מקבל 25 20 ככה FPS .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי X1950GT האם יש לי את בעיית ה-AA שיש ב-PRO ?

http://img229.imageshack.us/img229/337/clivebarkersjerichodemoyc3.jpg

ואיך מפעילים AA ב-ATI Tray Tools יש 2 אופציות ב-D3D וב-OGL

צריך להפעיל בשניהם ?

תשמע לי תפעיל רק דרך המשחק. ואם רוצה בדרייבר אז מD3D . התמונה חלקה אבל תצלם עוד כמה. בעיקר את הרובים אבל במשחק הזה הAA לא גרוע מדי לכן קשה לצלם רק בזמן משחק רואים לרוב.. גם מתי שמצלמים אז פתאום התמונה נתפסת גם כחלקה. אני למשל אם יש בעיה אז מצלם לכיוון הAA הבעייתי. זה גם תלוי במשחק יש כאלה יותר בעייתי ויש פחות. איזה משחקים יש לך על המחשב. כנס אלי לפרטי.

Galit17 איך את שמה AA על 8 ? מהדרייבר? תראי תבטלי הכל מהדרייבר. ותפעילי רק במשחק הכל. גם הרבה פעמיים מהדרייבר הAA בכלל לא מתבצע במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלית, את מקבלת תוצאה מצויינת (אני מקבל חצי מזה) להגדרות המוגזמות שלך :D ,

ועוד על ... את יכולה להיות רגועה לדעתי, ולהוריד קצת הגדרות כי זה לא כיף לשחק על פריימים כאילו.

אני מבין השאתה מאותם אנשים שחיים את אותה איכות גרפיקה במשך כל הזמן, ז"א מתי שה8800 יעשה חלש ויריץ משחקים בבינוני אתה תחליף לכרטיס מסך חזק, שיספק רמת גרפיקה גבוהה באותה רמה שה8800 סיפק לפני זה.

שמע הם אומנם שנה בשוק, אבל יש איתם בעיות קשות להרבה משתמשים, בעיקר הבעיה עם הTAB+ALT שמעלה פריימים בכמה משחקים, ובכל אופן שנה בשוק ועדיין הכרטיס הכי טוב עבור הכסף, והוא לפחות שנתיים צריך להיות בשוק ולשחק משחקים על הגדרות גבוהות אחרת מה הוא שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הם אומנם שנה בשוק, אבל יש איתם בעיות קשות להרבה משתמשים, בעיקר הבעיה עם הTAB+ALT שמעלה פריימים בכמה משחקים, ובכל אופן שנה בשוק ועדיין הכרטיס הכי טוב עבור הכסף, והוא לפחות שנתיים צריך להיות בשוק ולשחק משחקים על הגדרות גבוהות אחרת מה הוא שווה?

הבעיות האלה של ה-Alt-tab הבנתי קשורות לניהול הזיכרון של גרסאת ה-320, ואם אני לא טועה זה תוקן בדריברים. אני לפחות לא נתקלתי בזה.

שמע היום כבר יש משחקים שה-GTS 640 מתקשה להמתמודד איתם על 1600x1200 + AA + הגדרות גבוהות, זה גם מאוד תלוי במשחק. לי אישית זה לא מפריע אני תמיד מגיע לעמק השווה שלי מבחינת ביצועים-גראפיקה\ רזולוציה (נשיקות ל-CRT שלי).

הגדרות גבוהות הוא אוכל תמיד, ההתעסקות העיקרית עם כרטיס כזה היא ברזולוציות ופילטרים, כתלות במשחק... תאמין לי זה הרע במיעוטו :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיות האלה של ה-Alt-tab הבנתי קשורות להיהול הזיכרון של גרסאת ה-320, ואם אני לא טועה זה תוקן בדריברים. אני לפחות לא נתקלתי בזה.

שמע היום כבר יש משחקים שה-GTS 640 מתקשה להמתמודד איתם על 1600x1200 + AA + הגדרות גבוהות, זה גם מאוד תלוי במשחק. לי אישית זה לא מפריע אני תמיד מגיע לעמק השווה שלי מבחינת ביצועים-גראפיקה\ רזולוציה (תודה ל-CRT).

הגדרות גבוהות הוא אוכל תמיד, ההתעסקות העיקרית עם כרטיס כזה היא ברזולוציות ופילטרים... תאמין לי זה הרע במיעוטו :-X

מי כמוני עם 7600GT יודע ומבין בגרפיקה גבוהה??? :nono::hi: :hi: וזה נאמר בציניות, בוא נסכם את זה כך שאם אתה נהנה ומרוצה מהכרטיס, אז זה כל מה שחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה session אחרון של :smile1: אוף קשה לבחור...

1600x1200 AAx4, באיזור ה- 30fps ומטה. עושה לי חשק ל- .

יש לי שתי שאלות אלייך.

האם את הבדיקה עשית עם Blur על המקסימום?

ואיפה קבעת את ה-AA דרך הדרייבר או דרך המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...