Clive Barker�s Jericho הדמו שוחרר ! תהנו - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Clive Barker�s Jericho הדמו שוחרר ! תהנו

simonsix

Recommended Posts

CODEMASTERS טובים, הפורט הגרוע של DIRT זה לא בגללם, המשחק טוב מאוד אבל המנוע שהוא נבנה עליו לא מתאים כל כך למחשב :nixweiss: זה כמו שתגיד ל ID לא משהו כי עד היום הפורטים ל לא היו משהו :nono:

הוא משתמש במנוע Mercury Engine, מנוע של החברה שפתחת אותו, חברה חדשה יחסית:

http://www.mercurysteam.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 184
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיכננעתם אותי להוריד... חחח.

אני שמעתי על המשחק הזה כבר הרבה זמן אבל כל הסרטונים שראיתי היו את אותם אויבים עם מגן וקידון כזה וכולם ניראו אותו דבר אז חשבתי זה משחק לא כזה מושקע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בדמו עוד פעם ואני חושב שאני הולך לקנות גם את המשחק הזה.

האווירה,הגרפיקה האפקטים המדהימים והמשחקיות פשוט תענוג.

בנוגע לביצועים אני ממש מבסוט, FPS נע באיזור ה-50 המבורך למרות שלא ביטלתי AA בדרייבר.

טיפ קטן להחלפה מהירה של דמויות :

תעמדו מול הדמות שאתם רוצים להתחלף איתה,לחיצה קצרה על ה caps lock והופ -התחלפתם :xyxthumbs:

זה יהיה מעולה במשחק המלא אבל רק במצבים שהצוות צמוד אליכם.

אני מניח שיהיו המון סיטואציות שתרצו למשל לתת לבלייק להסתנייפר מאיזו פינה

ואתם תמשיכו לאיזור אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בדמו עוד פעם ואני חושב שאני הולך לקנות גם את המשחק הזה.

האווירה,הגרפיקה האפקטים המדהימים והמשחקיות פשוט תענוג.

בנוגע לביצועים אני ממש מבסוט, FPS נע באיזור ה-50 המבורך למרות שלא ביטלתי AA בדרייבר.

טיפ קטן להחלפה מהירה של דמויות :

תעמדו מול הדמות שאתם רוצים להתחלף איתה,לחיצה קצרה על ה caps lock והופ -התחלפתם :xyxthumbs:

זה יהיה מעולה במשחק המלא אבל רק במצבים שהצוות צמוד אליכם.

אני מניח שיהיו המון סיטואציות שתרצו למשל לתת לבלייק להסתנייפר מאיזו פינה

ואתם תמשיכו לאיזור אחר..

גרפיקה טובה אבל לא תו. הקירות וכאלה קצת נראה של שנת 04. גם אני שיחקתי שוב ודווקא אחלה משחק הייתי רק עם הבחורה עם החרב היא הורגת בשניה חח. והמשחק לא מפחיד . רזולציה 1280 960 והכל מופעל על שיא וAA 4 זז די חלק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרפיקה טובה אבל לא תו. הקירות וכאלה קצת נראה של שנת 04. גם אני שיחקתי שוב ודווקא אחלה משחק הייתי רק עם הבחורה עם החרב היא הורגת בשניה חח. והמשחק לא מפחיד . רזולציה 1280 960 והכל מופעל על שיא וAA 4 זז די חלק .

מה בדיוק מזכיר לך את 2004 בגרפיקה של הקירות?

ובכלל ,מי מסתכל על קירות במשחק כזה מה עוד שיצורים כאלה מקבלים את פניך בכל פינה :lol:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק נחמד, באמת אופצייה טובה לקנייה, אה בזמן האחרון לא היה המשחק שגרם לי להגיד וואו, גם לא WIC שזה לא בדיוק הסגנון שלי, אותו הדבר הולך לCOH, וגם לQUAKE WARS, שהרי QUAKE WARS הוא לא משחק כמו שציפיתי ממנו שיהיה, הוא די אכזבה, את אייקון הכניסה של המשחק אני אוהב יותר ממנו.

האמת סיימתי ביום רביעי הזה משחק מעולה בשם CHRONICLES OF RIDDICK EFBB, אחד המשחקים הטובים שיצאו אי פעם, והסוף גם מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק מזכיר לך את 2004 בגרפיקה של הקירות?

ובכלל ,מי מסתכל על קירות במשחק כזה מה עוד שיצורים כאלה מקבלים את פניך בכל פינה :lol:

חחח יצא לי להסתכל על הקירות. התמונה עם AA 4 ? [רואים שזה כרטיס מסידרה 1950 חח] תראה בעמוד 5 את התמונות של SyndromE חלק שם עם AA 4 [התמונות האחרונות]איזה חלקות ויפות עם 8800 ועוד עם רזולציה 1280 960 .

וגם של המפציץ A החמקן בעמוד 5 תמונה עם האיש והקרחת חלקה ויפה. אם אני אצלם את שלי עם AA 4 חחח לא חלק. אבל כבר השלמנו עם המצב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק נחמד, באמת אופצייה טובה לקנייה, אה בזמן האחרון לא היה המשחק שגרם לי להגיד וואו, גם לא WIC שזה לא בדיוק הסגנון שלי, אותו הדבר הולך לCOH, וגם לQUAKE WARS, שהרי QUAKE WARS הוא לא משחק כמו שציפיתי ממנו שיהיה, הוא די אכזבה, את אייקון הכניסה של המשחק אני אוהב יותר ממנו.

האמת סיימתי ביום רביעי הזה משחק מעולה בשם CHRONICLES OF RIDDICK EFBB, אחד המשחקים הטובים שיצאו אי פעם, והסוף גם מצוין.

אחד המשחקים רידיק :xyxthumbs:

אל תדאג,עד סוף השנה יצאו כ"כ הרבה משחקים מעולים שרק צריך לבחור מה לקנות ואפילו לסנן משחקים טובים מאוד לעומת טובים :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rroonnii אתה מפתה אותי לצלם עוד כמה :P

הפעם בלי Blur , ב-1280x1024, AAx4

[br]פורסם בתאריך: 30.09.2007 בשעה 02:09:16

קצת הגזמתי, אבל מצ'עמם לי :)

יפה. אבל חבל שאתה לא מצלם ברזולציות גבוהות. מה איכפת לך? שבשביל התמונה :lol:. הקטע שהתמונה הרביעית מלמטה למעלה רואים את האקדח בדיוק כמו בתמונה של סימון. ורואים ממש שאצלך הAA יותר חלק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...