Clive Barker�s Jericho הדמו שוחרר ! תהנו - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Clive Barker�s Jericho הדמו שוחרר ! תהנו

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 184
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הורדתי,התקנתי ושיחקתי...סיימתי את הדמו.

הרשמים שלי?

אז ככה:

-הגראפיקה של המשחק פשוט מ-ד-ה-י-מ-ה...משהו מטורף עם כמות היסטרית של אפקטים, טקסטורות ברזולוציות מדהימות ומודלים ברמות פירוט שעוד לא ראינו על המחשב..על זה יש להוסיף פיזיקה מטורפת וסביבות משחק עם אפקטי תאורה שיוציאו לכם את העיניים מארובותיהן.

-האנימציות במשחק מצוינות,וגם הקטעי מעבר שכלולים בתוך המיני משחקונים... [כשתשחקו תבינו]

-המעבר בין הדמויות נעשה בצורה בסדר, אבל במהלך קרבות הוא מעט מסורבל מדי ואפילו מבלבל

-השליטה בקבוצה מבחינה טקטית היא מסורבלת ולא ברורה בכלל...לוקח זמן להבין מה לעזאזל אתה עושה שם, וגם אחרי שאתה מבין זה מסובך פצצות..

-ארסנל הנשקים מאכזב...לכל דמות יש את כלי הנשק שלה ואת היכולות שלה...ברמת העיקרון- הארסנל מרגיש לא מאוזן באופן יחסי מכיוון וההבדלים בין הדמויות לא מביאים לניצול מקסימלי של "שדה הקרב"...אולי זה בגלל שהדמו קצר מדי או שפשוט בדמו לא היה לנו הזדמנות לראות את היתרון של הדמויות בסיטואציות שונות, אבל ברמת העיקרון - זה היה חלש למדי.

-הסאונד במשחק מעולה, ותזוזות הדמות גם כן...ממזמן לא שיחקתי במשחק שאתה ממש מרגיש ב"נעלי הדמות"...אתה מרגיש כל צעד שלה, כל נשימה שלה, כל רתע שלה, כל תזוזה שלה... חכו חכו שתראו את הסצנה של הקפיצה לתוך הבאר.. :hat:

הקיצר- לא יודע אם אני מאוכזב או לא...המשחק ממש מסורבל, מרגיש קצת כמו "עוד משחק פעולה", אבל מצד שני יש פוטנציאל.

אה, ואגב, צריך מחשב חזק בשביל החרא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בו גראפיקה סבבה נחמדה, אבל עד שלא אשחק במלא אני נהנתי יותר בביושוק, ברגע שייצא המלא אדע בוודעות מה אני יותר אוהבת, כי בהתחלה שיצא הדמו של ביושוק לא התלבתי.

והיום לדעתי ביושוק משחק מעולה,

אז ככה JERICHO נחמד כל הקטע הזה של החלפת דמויות.

והוא לא מסורבל, ובא לי לעשות עליו עוד סיבוב:))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הדמו, במילה אחת - מדהים, המשחקיות והגרפיקה פשוט מדהימים - הקטע שאפשר להחליף בין הדמויות ענק ככה שזה לא משחק שיימאס במהירות,טכנית המשחק גם בנוי טוב - רץ מעולה על ה1950XT שלי.

מתי הוא יוצא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מדהים!!!

אחד המשחקים הגדולים!!!

דרישות מערכת Min\Max יש?

עריכה :

מצאתי!

Minimum Specification:

* Windows XP / Vista

* CPU: Pentium 2.4 GHz or XP 2400+

* RAM: 1 GB

* Graphics Card: GeForce 6600 / Radeon X1600

* DirectX 9 Compatible Sound Card

* 2 GB Hard Drive Space

* 2x DVD-ROM Drive

Recommended Specification:

* Windows XP / Vista

* CPU: Intel Core 2 Duo or 64 X2

* RAM: 1 GB

* Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950

* Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card

* 2 GB Hard Drive Space

* 2x DVD-ROM Drive

Supported Graphics Cards:

ATI Radeon X1600, X1800, X1900, X1950, HD2900.

NVIDIA GeForce 6600, 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8800.

Not compatible with all integrated sound/graphics solutions (including laptops).

תוספת לא רשמית PC RECOMMENDED REQUIREMENTS:-

*pentium 4 3.2(nota: optimizado para 2 duo procesors)

*up to 1GB ram

*6GB hard drive space

איזה כיף!!!

BIOSHOCK בעל דרישות נמוכות יותר יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...