מה עושים כנגד ספאם טלפוני מוקלט ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עושים כנגד ספאם טלפוני מוקלט ?

Kidney_stonE

Recommended Posts

מזלך.

אצלי מדובר בפקסים שמגיעים בעיקר (90%) בשעות הלילה.

בלילה זה איזה פאק בבזק לא פרסומות... המספר אפילו מזוהה ובדרך כלל לא שומעים כלום מהצד השני, תריץ עליו חיפוש בגוגל יהיה לך פרטים על זה

בעיקרון צריך להתקשר לבזק שיפסיקו לך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אני לא מבין למה אנשים עונים לטלפונים בלילה, ועוד ממספרים לא מזוהים/חסוים - זה אף פעם לא משהו טוב.

בדיוק.

התקשרו אלי לפני כמה ימים מחסוי בערך בשעה 21:00, מה עשיתי? לחצתי מיד end וזהו.

אני בד"כ לא עונה לחסויים [קל וחומר בלילות], כי אם מישהו צריך אותי הוא לא "יסתתר" ואם זה כל כך חשוב הוא ימצא כבר איך להשיג אותי, מקסימום ינסה שוב והפעם ללא חסוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מה שאתה אומר פה ממש לא נכון. הרבה חברות שנותנות טלפון לעובדים שלהם, למשל, חוסמות את המספר. תזהר כי בטעות עוד תסנן מישהו שאתה ממש לא רוצה לסנן :smile1:

מזלך.

אצלי מדובר בפקסים שמגיעים בעיקר (90%) בשעות הלילה.

פעם קיבלנו ספאם מארקיע בפקס (פקס זה הכי גרוע, כי על כל הצרות, אתה גם משלם על הדיו והנייר). ואז אבא התקשר ופתח עליהם ג'ורה. מאז לא קיבלנו מהם אף פקס ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והכי גרוע זה שמתקשרים לשניהם יום אחרי יום :s07:

לא, הכי גרוע זה שמתקשרים לקו של הבית - אתה מנתק או אומר "לא תודה".

ואז הם מתקשרים לקו של החדר כי הוא הבא בתור בספר טלפונים :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה עוזר? שיפצו אתכם.

אם זה קו של בית אז לפי החוק מגיע לכם פיצוי כי אסור לשלוח פקס ללא הסכמה,

אם זה קו של עסק, אז מותר לשלוח פעם אחת ללא הסכמה ואז אן אתם מבקשים שלא והם ממשיכים אז אפשר לקבל פיצוי,

ורק אצלי יש פקס בבית כבר 15 שנה ואף פעם לא קיבלתי אפילו ספאם אחד (אוחח כל כך לא שימושי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאי אפשר לנתק. זו הודעה מוקלטת. בבזק, בניגוד לסלולרים, כשמתקשרים אליך אתה לא יכול לנתק את השיחה (אתה מוזמן לנסות פעם).

אני זוכר שפעם עוד היה אפשר אבל עכשיו הם הפסיקו עם זה

וזה ממש מציק כבר קרה שאמא שלי התקשרה בטעות מהפלאפון שהיה בתיק שלה הביתה(נלחץ כפתור)

ואי אפשר לנתק את השיחה.

לגבי ביטול השיחות,אני יודע שבאורנג' אפשר לבקש שיחסמו לכם את האוצייה לקבל שירותים נוספים בSMS כמו כל מיני מבזקי חדשות וכאלה,יכול להיות שאפשר גם בבזק :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...