מה עושים כנגד ספאם טלפוני מוקלט ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עושים כנגד ספאם טלפוני מוקלט ?

Kidney_stonE

Recommended Posts

אני בטוח שרובכם מכירים את התופעה,

הטלפון בבית מצלצל, אתם עוזבים הכל ורצים לענות

ובצד השני יש איזו ג' יפית מוקלטת שממליצה על ריבת אוכמניות בפיתה, רק היום בזיל הזול במחסני חשמל.

אין אפילו את הכיף של לנתק בפנים למישהו בעצבים, זה הרי מוקלט, ומגיע ממספר לא מזוהה / חסום.

זה קורה אצלי בבית לפחות 4-5 פעמים ביום בזמן האחרון (תקופת החגים) וזה מתחיל להוציא אותי מדעתי

חיפשתי קצת ברשת לגבי הנושא, אבל לא מצאתי עדיין איזו תשובה שמסבירה מה עושים ולמי פונים בשביל להפטר מזה.

אני עובד בחברה שכל מה שהיא עושה זה לטפל בספאם וווירוסים לארגונים (ע"ע mail relay לשרתי דואר)

אבל לספאם טלפוני עדיין אין לנו פתרון :silly:

האם למישהו מכם יש במקרה מידע או רעיון מה לעשות בשביל לפתור את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שרובכם מכירים את התופעה,

הטלפון בבית מצלצל, אתם עוזבים הכל ורצים לענות

ובצד השני יש איזו ג' יפית מוקלטת שממליצה על ריבת אוכמניות בפיתה, רק היום בזיל הזול במחסני חשמל.

אין אפילו את הכיף של לנתק בפנים למישהו בעצבים, זה הרי מוקלט, ומגיע ממספר לא מזוהה / חסום.

זה קורה אצלי בבית לפחות 4-5 פעמים ביום בזמן האחרון (תקופת החגים) וזה מתחיל להוציא אותי מדעתי

חיפשתי קצת ברשת לגבי הנושא, אבל לא מצאתי עדיין איזו תשובה שמסבירה מה עושים ולמי פונים בשביל להפטר מזה.

אני עובד בחברה שכל מה שהיא עושה זה לטפל בספאם וווירוסים לארגונים (ע"ע mail relay לשרתי דואר)

אבל לספאם טלפוני עדיין אין לנו פתרון :silly:

האם למישהו מכם יש במקרה מידע או רעיון מה לעשות בשביל לפתור את זה ?

רגע רגע, אתה רוצה שניתן לך פיתרון שתעשו ממנו מליונים :lol: :lol: :lol:

סתם, זה באמת מעצבן, נראה לי שכמו שהציעו, זה קשור למרכזיות של בזק/ או כל חברה אחרת, צריך להתקין אצלן משהו שמזהה קו שעושה סדרת שיחות ברצף מסוים, או באורך מסוים.

באמת בעייתי להבחין בין שיחות ספאם לשיחות אמתיות, אבל יש לי רעיון בשבילך!!!

צריך קודם לזהות מקור שממנו יוצאים שיחות ברצף. לאחר איתור נקודה חשודה, צריך להקליט את השיחה או לעשות לה ניתוח צליל/קול ולהשוות עם השיחה שאחריה.

תוצאה חיובית - לתת להם בראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך פשוט לדפוק להם חתיכת תביעה יצוגית ושיקבלו קנס חסר פרופורציות כמו בארה"ב !

הספאם הזה כבר באמת עובר את גבול הטעם הטוב... עכשיו במקום להזיז את היד עם העכבר שתי סנטימטר וללחוץ על כפתור או לזרוק ישר לפח שממוקם מתחת לתיבת הדואר אז אני צריך גם לקום מהכסא ללכת ולהרים שפורפרת ?!@#?!?@#!?#?! לאן הגענו ?

אני גם ככה לא סובל ללכת לטלפון ולא עונה מלא פעמים בכוונה כי אין לי כוח לקום :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך פשוט לדפוק להם חתיכת תביעה יצוגית ושיקבלו קנס חסר פרופורציות כמו בארה"ב !

הספאם הזה כבר באמת עובר את גבול הטעם הטוב... עכשיו במקום להזיז את היד עם העכבר שתי סנטימטר וללחוץ על כפתור או לזרוק ישר לפח שממוקם מתחת לתיבת הדואר אז אני צריך גם לקום מהכסא ללכת ולהרים שפורפרת ?!@#?!?@#!?#?! לאן הגענו ?

אני גם ככה לא סובל ללכת לטלפון ולא עונה מלא פעמים בכוונה כי אין לי כוח לקום :smile1:

:lol: :lol: :lol: :lol:

יש עוד רעיון

לאחר איתור המקור, צריך לבדוק את אורך השיחות שיוצאות ממנו. בהנחה שזאת הודעה מוקלטת, יהיה לה אורך מכסימאלי מסוים. במידה ואורך מספר שיחות שיוצאות מהמקור מתכנס לפרק זמן זה, המקור חשוד וצריך לעשות לו בדיקת צליל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי מקרה שהאזנתי פעם להודעה כזו, ובסוף הקריין אמר "להשמעה חוזרת לחץ 1"

ישבתי שעה (הטלפון על ספיקר) ולחצתי 1 כל פעם שההקלטה הסתיימה, שיחנקו עם חשבון הטלפון שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי מקרה שהאזנתי פעם להודעה כזו, ובסוף הקריין אמר "להשמעה חוזרת לחץ 1"

ישבתי שעה (הטלפון על ספיקר) ולחצתי 1 כל פעם שההקלטה הסתיימה, שיחנקו עם חשבון הטלפון שלהם.

שמעתי פעם שאסור ללחוץ על מה שאומרים לך, כי אם הם רמאים , אפשר לרתום את הקו שלך לשיחות לחול ...

יכול להיות שזה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך חברים, אז גם בנייד :smile1:

למי לא קרה שכמה חברים שתויים תחת מתקשרים לנייד שלך ועושים לך מתיחות? (חח או כמו שקרה איתי ועוד כמה חברים, התקשרנו למורה שלנו במחשבים כמה ימים לפני הבגרות באיזה 3-4 בלילה... :lol: :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

יש לי חברים שהשמיעו לי הקלטה של הקפצת צו 8 באמצע הלילה לפני כמה חודשים

ורק אחרי רבע שעה, שקמתי וכבר עשיתי לעצמי קפה, התקשרו הזונות והודו שזה הם...

hed, זה עובד רק עם *72 (שיחת עקוב אחרי), ואי אפשר לעשות את זה תוך כדי שיחה

(כלומר אתה חייב לנתק, *72, מספר, ולנתק) , בכל מקרה, זה לא היה כזה מצב.

ורומן (Lost Spirit) , אם זה היה תלוי בי, ממזמן הייתי נשאר רק עם סלולרי ו VOIP, אבל יש עוד אנשים בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה אצלי בבית לפחות 4-5 פעמים ביום

מזלך.

אצלי מדובר בפקסים שמגיעים בעיקר (90%) בשעות הלילה.

יש לי חברים שהשמיעו לי הקלטה של הקפצת צו 8 באמצע הלילה לפני כמה חודשים

ורק אחרי רבע שעה, שקמתי וכבר עשיתי לעצמי קפה, התקשרו הזונות והודו שזה הם...

pwned!

אגב אני לא מבין למה אנשים עונים לטלפונים בלילה, ועוד ממספרים לא מזוהים/חסוים - זה אף פעם לא משהו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...