מעוניין להחליף את השניי X1950XT שיש לי בכרטיס DX10.1 שחזק מ8800GTX. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להחליף את השניי X1950XT שיש לי בכרטיס DX10.1 שחזק מ8800GTX.

MassiveAmmo

Recommended Posts

מתיי יגיעו הכרטיסים של הDX10.1 ואיזה מהם יהיה חזק מ8800GTX או לפחות בכח שלו?

אני מעוניין לקנות כרטיס מאוד מאוד חזק בתקציב של 2400-3000 שקל + הכסף שאני יקבל משניי הכרטיסים או לפחות מאחד מהם.

הCROSSFIRE הזה מרגיז ולא שווה את הכסף וגם ככה יש לי סלוט אחד של X4 ואחד X16.

תודה מראש לכולכם :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שאתה רוצה אתה תוכל לעשות רק ברגע שnvidia ישיקו את הכרטיסים החדשים, את הסדרה 9..

שזה יהיה יחד עם השחרור של crysis ממה שהבנתי ככה שיש לך עוד זמן..

אבל חבל על הכסף אחי..

לי יש רק x1900gt אחד ואני מריץ כל משחק עדיין על הגדרות הכי גבוהות ברזולוציה של 1280*720..

ולך עוד יש 2 כרטיסים בקרוס שבנפרד הם יותר חזקים משלי..

כבר הראו שההבדלים של הdx10 כרגע הם ממש לא משמעותיים ובקושי מבחינים בהם..

אז לדעתי כרגע זה סתם יהיה לך בזבוז כסף להחליף..

המלצה שלי.. חכה.. יש לך עוד הרבה זמן למשוך עם הכרטיסים האלה... אפילו קרייסיס צריך לעבוד לך חלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה רוצה אתה תוכל לעשות רק ברגע שnvidia ישיקו את הכרטיסים החדשים, את הסדרה 9..

שזה יהיה יחד עם השחרור של crysis ממה שהבנתי ככה שיש לך עוד זמן..

אתה אומר באצם שבחודש נובמבר יהיה את הכרטיסים שאני מעוניין בהם? זה מצויין!

אני לא מוצא את הכתבה שכתבו על 9800. אתה זוכר אולי אם ה9800GTS יהיה חזק מ8800GTX וכמה הוא יעלה?

במקרה הכי טוב ובאמת במקרה של מזל תרוויח על שני הכרטיסים 1650-1700 אף אחד לא פראייר זה יד שניה (חדש עולה 1000-1100)

1600 שקל זה מעולה! תכננתי למכור אותם דווקה ב1400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אני רוצה להחליף אותם לכרטיס אחד כי זה הרבה פחות בלאגן וגם יהיה לי 10.1 וגם עוד יותר חזק משניי הכרטיסים האלה ביחד...

כסף זאת לא הבעיה,

מישהו פה יודע מה יהיו בערך המחירים של סדרת 9800?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר באצם שבחודש נובמבר יהיה את הכרטיסים שאני מעוניין בהם? זה מצויין!

אני לא מוצא את הכתבה שכתבו על 9800. אתה זוכר אולי אם ה9800GTS יהיה חזק מ8800GTX וכמה הוא יעלה?

1600 שקל זה מעולה! תכננתי למכור אותם דווקה ב1400.

9800??? הצ'יפ הוא G92 ובניגוד לסדרות עד עכשיו המס' הנמוך יהיה הכרטיס הכי חזק... באמצע נובמבר יצאו הכרטיסים...

לא בטוח שהם יהיו יותר חזקים מ 8800 אבל תהיה להם תמיכה טבעית יותר טובה בDX10 ובטח שב-DX10.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800??? הצ'יפ הוא G92 ובניגוד לסדרות עד עכשיו המס' הנמוך יהיה הכרטיס הכי חזק... באמצע נובמבר יצאו הכרטיסים...

לא בטוח שהם יהיו יותר חזקים מ 8800 אבל תהיה להם תמיכה טבעית יותר טובה בDX10 ובטח שב-DX10.1

אז זה לא כזה מי יודע מה...

אולי אני יילך על X2900XT ואני יסגור עניין?

אני רק לא יודע אם הוא שווה בכח ל8800GTX. לפי הטבלעות האלה הוא טיפה חזק ממנו אבל מי יודע איך בדקו את זה...

test1.jpg

test2.jpg

חשוב לציין! אני לא מתכנן לעבור את ה1280X1024! יש לי 19LCD.

מה אתם אומרים שווה לי לקחת ב2400 שקל X2900XT או שזה כרטיס חלש?

עריכה:

מצאתי עוד טבלה.

tdu2.png

]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?!

למה שנוידיה ישיקו סדרת כרטיסים חדשה עם צ'יפ חדש שלא יעבור את הביצועים של הסדרה הקודמת?! :kopfpatsch: :kopfpatsch:

לפי ההערכות אמרו אם אני לא טועה שהסדרה החדשה (9) תהיה חזקה בערך פי שתיים מהסדרה הנוכחית ( 8 ) ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשדרג את הXTים זה רעיון רע מאוד ומיוחד עכשיו ועוד עם מסך כמו שלך

שניXTXים=8800GTX אחד וההבדל בין הXT לXTX ביכלל לא גדול

עריכה:2900XT ממש לא חזק יותר מה8800GTX

אז הטבלעות האלה הם זיוף?

מישהו פה יכול להגיד לי פעם אחת ולתמיד מה הכח של X2900XT?

אני מחפש טבלעות וכתבות ומה לא,ומה שאני מוצא זה שX2900=8800GTX אז מה נסגר?

גם התוצאות של הם פשוט כרטיסים שווים אז איך אני אמור לדעת מה הכח של הכרטיס אם מצד אחד אתם אומרים שהוא בכח של 8800GTS 640MB

ומצד שני אני מוצא טבלעות שמראות שהוא שווה בכח לGTX.

דילמה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא ה2900XT נטחן פה כבר עד דק.

יש משחקים (לא הרבה) שה2900XT משתווה לGTX ויש הרבה שהוא משתווה לGTS640 ומעט שבהם הוא איטי יותר ממנו. התוצאות מעורבות ולכן אין תשובה החלטית. אם אין חשיבות לכסף, ה8800עאס או אולטרה יותר חזקים מה2900XT ...

ולגבי הG92, אמורים להיות לו פי שניים יותר כוח עיבוד מה8800GTX.

לי היו שני 7900GTX בSLI ו8800GTX אחד החליף אותם בקלות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בקשר ל XT וXTX וCF שלהם.. אני יודע רק ש8800GTX זה מפלצת ביצועים... לא משנה מה תזרוק עליו הוא יסחוב כמו כלום... אני משחק בWORLD IN CONFLICT ככה: הכול על HIGH ומה שאפשר על VERY HIGH, רזולוצייה 2024X1568 כולל תמיכה בDX10 + AFx16 אבל בלי AA... אבל ברזולוצייה הזו זה מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...