מעוניין להחליף את השניי X1950XT שיש לי בכרטיס DX10.1 שחזק מ8800GTX. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להחליף את השניי X1950XT שיש לי בכרטיס DX10.1 שחזק מ8800GTX.

MassiveAmmo

Recommended Posts

פותח דיון יקר,

מה עבר לך בראש כשקנית מערך CrossFire ?!?!

גם עם לוח לא תואם, וגם עוד שנה ממילא יצא כרטיס שיותר חזק משני הכרטיסים שלך ביחד באוברקלוק, כך שלטווח ארוך, עדיף בהחלט לחכות ולשדרג עוד שנה +- לא לקנות מערך כרטיסים בחיים, גם לטחונים ביותר שבינינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הייתי עושה ככה...

מחכה עד שיהיה (לפחות) המשחק הראשון שהכרטיסים שלי לא יכולים לסחוב ורק אז חושב על להחליף.

וממילא כשמשחק כזה יצא כבר יהיו כרטיסים שיתמכו בו ואתה תדע מה אתה רוצה. לא?

בקיצור, חכה חצי שנה לפחות, בינתיים אתה לא מפסיד כלום... המחירים רק יורדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא ה2900XT נטחן פה כבר עד דק.

יש משחקים (לא הרבה) שה2900XT משתווה לGTX ויש הרבה שהוא משתווה לGTS640 ומעט שבהם הוא איטי יותר ממנו. התוצאות מעורבות ולכן אין תשובה החלטית. אם אין חשיבות לכסף, ה8800עאס או אולטרה יותר חזקים מה2900XT ...

ולגבי הG92, אמורים להיות לו פי שניים יותר כוח עיבוד מה8800GTX.

לי היו שני 7900GTX בSLI ו8800GTX אחד החליף אותם בקלות ;D

זה אומר רק דבר אחד.

כל הבדיקות האלה במשחקים הם לא משהו בכלל כי שאתה משחק זה כל פעם אחרת.

פעם אתה מתסכל על יותר פיצוצים ולפעמים את נכנס לתוך עשן וזה כל פעם אחרת.

לפי ה3DMARK06 אפשר ליהיות יותר בטוחים.

יכול ליהיות באמת שאני יחכה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה שמרגיז זה שכשעושים בנצ' באתרים הם מסתכלים על נקודה ספציפית שיכולה להעדיף כרטיס אחד על אחר, אבל במשחק עצמו ובשאר הנקודות של המשחק כרטיסים אחרים יתפקדו טוב יותר.

בכל מקרה, 2900XT לא שווה 2400 שקל.

ואם כבר יש לך את הזוג הכרטיסים הזה שלך, אל תחליף אותו עד שתכפיל פי כמה וכמה את הביצועים כי זה לא ישתלם לך אחרת... 8800GTX ו2900XT פשוט לא משתלמים לך עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה שמרגיז זה שכשעושים בנצ' באתרים הם מסתכלים על נקודה ספציפית שיכולה להעדיף כרטיס אחד על אחר, אבל במשחק עצמו ובשאר הנקודות של המשחק כרטיסים אחרים יתפקדו טוב יותר.

ואם כבר יש לך את הזוג הכרטיסים הזה שלך, אל תחליף אותו עד שתכפיל פי כמה וכמה את הביצועים כי זה לא ישתלם לך אחרת... 8800GTX ו2900XT פשוט לא משתלמים לך עכשיו.

תומך במה שאמר.

אם אתה רוצה לשדרג (שכרגע עם מערך כזה של כרטיסים הוא מיותר לחלוטין) תחכה לפחות עד לשחרור הסדרה החדשה של נוידיה שלפי ההערכות אמור להציע פי 2 ביצועים על הסדרה 8 הנוכחית (כפי שכבר ציינתי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה את ה2400 שקל? 8800GTS 640MB עולה אותו דבר והוא חלש ממנו זה בטוח.

במקרה הכי גרוע הX2900XT הוא בין GTS ל GTX.

אני רוצה להעיף את הCROSSFIRE וליהיות עם כרטיס אחד חזק עם DX10,גם אם אני לא ישפר הרבה את הביצועים,הX2900XT ניראה לי הכי מתאים.

אבל שוב אנחנו חוזרים לאותו מקום,שלא אני ולא אתם יודעים מה הכח של הX2900XT,אי אפשר לדעת לפי כמה טבלעות במיוחד לא כשחלק מהן מציגות את הכרטיס שהיו לו לא טובים שגרמו לו לפעול יותר לאט בהרבה.

פשוט אני לא רואה איך אני משלם אותו דבר ומקבל משהו יותר טוב,מבינים? כל מה שאני יקנה ב2400 שקל יהיה חלש מX2900XT...

ובשביל לקנות משהו יותר חזק טיפה אני צריך להוסיף איזה 900 שקל שזה ניראה לי פשוט מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800??? הצ'יפ הוא G92 ובניגוד לסדרות עד עכשיו המס' הנמוך יהיה הכרטיס הכי חזק... באמצע נובמבר יצאו הכרטיסים...

לא בטוח שהם יהיו יותר חזקים מ 8800 אבל תהיה להם תמיכה טבעית יותר טובה בDX10 ובטח שב-DX10.1

G92 הוא בעצם 8700 שאמור להתחרות ב2900PRO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להעיף את הCROSSFIRE וליהיות עם כרטיס אחד חזק עם DX10,גם אם אני לא ישפר הרבה את הביצועים,הX2900XT ניראה לי הכי מתאים.

וואי אנשים (גם אתה ביניהם):

צאו מהסרט של הDX10 הזה כבר!! כרגע זה פשוט לא שווה את המחיר!!

למה לקנות כרטיס DX10 כשברור שההבדלים בין ה10 ל-9 כרגע הם זניחים ובקושי שמים לב אליהם?!

הכרטיסים שלך יכולים לסחוב מצויין את כל המשחקים החדשים בלי להתאמץ. אז למה לעזאזל להחליף כבר?!

בשלב זה הDX10 פשוט לא שווה את המחיר שלו! ועד שהוא יהיה שווה לקנות כרטיס חדש, אני מבטיח לך שהכרטיסים הנוכחים לא ישרתו את הDx10 כמו שצריך ותהיה צריך שוב להחליף כרטיס מסך. ומה עשית בזה?!...

טוב אם אתה כל כך סגור על עצמך שאתה רוצה לשדרג תעשה מה שבראש שלך..

לדעתי זה בזבוז כסף מוחלט מה שאתה עושה, ואני משוכנע שאני לא היחיד פה שחושב ככה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי פתרון!

ניראה לי שאני יילך על הכרטיס הזה:

http://skypc.co.il/pl_product~lv383~8~0.htm

ULTRA ב3100 שקל ניראה לי ממש שווה! שלא נדבר על כמה שהוא חזק.

מה אתם אומרים? עזבו אתכם עכשיו אם זה בזבוז או לא יודע מה,זאת הבחירה הכי טובה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לזרוק כסף? בבקשה, אני לא אמנע ממך.

כן אני רוצה לזרוק כסף אם ככה אתה קורא לזה.

זאת האפשרות הטובה ביותר או לא?

אם כן אני כניראה בנובמבר קונה אותו.

אם עד אז ייצא משהו יותר טוב באותו המחיר אני יקח. בנתיים,המטרה היא 8800ULTRA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...