שאלה בקשר לעכבר של אינטל מייקרוסופט אקספלורר.(תעבירו לפורום אחר אם צריך) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לעכבר של אינטל מייקרוסופט אקספלורר.(תעבירו לפורום אחר אם צריך)

-CosmicFire-

Recommended Posts

הוא מתאים רק לאנשים מיוחדים ... ;D

הוא מגושם מאוד , עם לחצנים (לפי דעתי) מיותרים והוא סתם כבד . יש אותו לחבר שלי ואני לא יודע איך הוא מסתדר איתו .

ההצעה שלי היא שתבדוק אותו קודם אצל חבר , או אפילו בחנות , תראה איך הוא ותחליט אם לקנות אותו או לא .

אני משתמש ב Wheel Mouse Optical של ושבע רצון ממנו מאוד . מומלץ .

ms_wheel_mouse_optical.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לחלוק על דעתך באופן טוטאלי!!!

דבר ראשון: נכון, הוא גדול, אך ממש ממש ממש לא מגושם! לי יש יד טיפה גדולה, והוא ממש ממש נוח בשבילי! אני לא יודע איך אנשים יכולים להסתדר עם עכברים אחרים כאלה קטנים! מה גם שההנדסת אנוש שלו יותר טובה מכל עכבר אחר שאני הרגשתי עד כה! בלי שום הגזמה. נכון שזה רק ליד ימין, אבל ועוד איך ליד ימין!

כבד??? למה מה, אתה מנסה להטיס אותו על טיסן?? בפעם האחרונה שאני בדקתי, עובדים עם עכברים אופטיים על שולחן. ואז אתה לא צריך להרים אותו ולהרגיש את הכובד שלו.........

כפתורים מיותרים??? יש לו בסה"כ כפתור שמאלי, כפתור ימני, גלגלת (עד כאן, כמו לכל עכבר מינימלי) ועוד שני כפתורים בצד שמאל לבוהן!

הם בברירת מחדל עושים Back ו-Forward, שזה מאווווווד נוח לדעתי! איך הגעת למסקנה שהם מיותרים?? בסה"כ שני כפתורים, וגם ככה אתה יכול לתכנת אותם שיעשו מה שאתה רוצה. מיותרים הם הדבר האחרון שהם יהיו!

אתה מעדיף את ה-Wheel Mouse Optical עליו????????????? אתה רציני??????? יש את זה לאח שלי, ואני בכלל לא מבין איך אפשר להשוות!!!!!

זה עכבר לא נוח בכלל! הוא אמנם מתאים לשתי הידיים, אבל הוא בחיים לא יתקרב להנדסת אנוש ולנוחיות של ה-Explorer. אין לו כפתורים חוץ מהשלושה הבסיסיים! והכי גרוע: המנוע האופטי שלו חלש לחלוטין!!!!!!!!!!!!!!!! אני פשוט לא יכול לגעת בו על המחשב של אח שלי! הוא הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה פחות מדוייק, ומרגישים את זה בבירור! (תתרגל לעבוד ככה שבוע על ה-Explorer, תחזור לזה, ותבין על מה אני מדבר). הוא כל הזמן קופץ ככה ממקום למקום, לא מדוייק בצורה מחרידה, ובקיצור, עכבר חלש לחלוטין!!!

שלא לדבר על העובדה שה-Explorer הרבההההההההההההההה הרבה הרבה הרבה יותר יפה!

מסקנה: מבין השניים האלה של מייקרוסופט, זאת לא שאלה. זאת עובדה.

Explorer 3.0.

ime_hero.jpg

זוהי דעתי בלבד. תוכל לחלוק עליה, אבל אני ממש לא מבין איך הצלחת לעשות את ההשוואה הזאת.

זה כמו שיביאו לך מאזדה לנטיס 323, ומאזדה 6. מה תבחר??... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב .

דבר ראשון אני חושב שהתגובה שלך פשוט מוגזמת .

לי , בתור משתמש שמאלי , יותר נוח לעבוד עם ה Wheel Mouse מאשר עם ה Explorer .

לא השמצתי את העכבר האהוב שלך אלא רק חוויתי את דעתי , ובגלל זה גם המלצתי לו ללכת לחנות

או לחבר ולבדוק אותו , ולא לקנות חתול ( עכבר , בעצם ) בשק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...