ממר''מ\ עוד יחידות טובות במחשבים בצבא - שאלה - עמוד 5 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממר''מ\ עוד יחידות טובות במחשבים בצבא - שאלה

AloN(-)KiLLeR

Recommended Posts

אני מניח שכל מה שנשאר לשאול הוא עלפי מה נקבע השיבוץ? האם זה רק עלפי הציונים שלי ושאר המועמדים(בכל החיילות) או שיש עוד פרמטרים?

אני יכול לספר לך רק על בסמ"ח כי רק את זה אני מכיר.

השיבוץ נקבע לפי מספר החיילים שכל יחידה/חיל מקבלים, ציונים שלך, העדפות שלך, והחלטת הסגל.

בבסמ"ח הם זורקים את כל הנתונים לאיזו תוכנה ולפי איזה אלגוריתם כל החניכים מקבלים שיבוץ, כמובן שאחרי זה הסגל משנה את השיבוצים במידה והוא חושב לנכון.

(זה מה שהסגל סיפר לנו בכל מיקרה :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השיבוץ תלוי בעיקר במספר המקומות הפנוי ובהעדפותיך. הציונים לא משחקים כאן תפקיד כל עוד סיימת.

כמובן שיש עוד פרמטרים חסויים.

אז את מי הם יודעים להכניס, מנחשים?

אני יכול לספר לך רק על בסמ"ח כי רק את זה אני מכיר.

השיבוץ נקבע לפי מספר החיילים שכל יחידה/חיל מקבלים, ציונים שלך, העדפות שלך, והחלטת הסגל.

בבסמ"ח הם זורקים את כל הנתונים לאיזו תוכנה ולפי איזה אלגוריתם כל החניכים מקבלים שיבוץ, כמובן שאחרי זה הסגל משנה את השיבוצים במידה והוא חושב לנכון.

(זה מה שהסגל סיפר לנו בכל מיקרה :) )

O=

קר. ודי מפחיד שאיזה מחשב קובע את עתידך. אני מקווה שזה כבר לא עובד ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא קר, המחשב נותן שיבוץ ראשוני ואז הסגל מחליט אם צריך לשנות שיבוץ של אנשים לפי איך שהם למדו להכיר אותם במהלך הקורס.

אם הסגל חושב שהשיבוץ שקיבלת לא מתאים לך, הוא ינסה לסדר לך שיבוץ ביחידה אחרת שהם חושבים שכן מתאימה לך.

זה הרבה יותר חם מכל דבר אחר שתקבל בצבא, בצבא אין היגיון, אז צריך להגיד תודה לסגל בסמ"ח שאיכפת להם מהחניכים ומנסים להתאים את השיבוץ לבן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיבוצים שנעשים בבסמ"ח הם ליחידות עצמן. כל יחידה משבצת בעצמה את האנשים שהגיעו ליחידה לתפקידים השונים הפנויים.

אני לא ידוע לגבי ממר"ם, אבל לפעמים אצל עתודאים (וגם מסלולים אחרים) יש מאחורי הקלעים גם מסחר של שוק עבדים ("אם תתן לי אותו, אני אתן לך את שני אלה"). זה אכן קר ולא נעים לחשוב שאתה עלול להגיע למקום פחות טוב כחלק מעסקת חליפין על מישהו יותר טוב, אבל חשוב לזכור ש:

1) לצבא יש צרכים משלו, וההגשמה העצמית שלכם היא לא בראש מעייניו (בלשון המעטה).

2) מקרים כאלה הם לא נפוצים.

3) גם אם הפכתם לבשר בשוק העבדים, סביר שלעולם לא תדעו.

4) זה יכול לפעול גם לטובתכם.

5) ביחידות הרגילות בצבא (תותחנים, שריון וכו') לא מתחשבים ברצונות שלכם כמעט בכלל, או בהתאמה שלכם לתפקיד. אז מצבכם עדיין יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא קר, המחשב נותן שיבוץ ראשוני ואז הסגל מחליט אם צריך לשנות שיבוץ של אנשים לפי איך שהם למדו להכיר אותם במהלך הקורס.

אם הסגל חושב שהשיבוץ שקיבלת לא מתאים לך, הוא ינסה לסדר לך שיבוץ ביחידה אחרת שהם חושבים שכן מתאימה לך.

אתה בטוח שאין פה איזו עבירה של ביטחון שדה? כי אם הפרטים לעיל לא היו חסויים אז הם היו מופיעים באתר של חיל תקשוב/דובר צה"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...