65 חיילים נפגעו מקסאם (עד מתי?) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

65 חיילים נפגעו מקסאם (עד מתי?)

Rhx

Recommended Posts

מה למה זה יעזור. אתה לא יודע למה בחירות טובות? אני אגיד לך, זה לביזבוז כסף של המדינה, זה לביזבוז הזמן של האנשים וזה לשמיעת שקרים בטלויזיה. עד שלא יהיה ראש ממשלה שיתן בראש ורק אחרכך יסביר לתקשורת אנחנו מסכנים. כל פעם חוטפים פגז פה ושם ופה ושם נחטפים חיילים אבל זה כבר נהיה בשיגרה. עד שלא יקרה משהו לאחד הבנים של אנשי הכנסה(חס וחלילה אבל זאת האמת) לא יעשו כלום! ביזיון!!!

אני בצבא כמעט כתפוצצתי מטיל. ושרתתי במלחמה האחרונה. פשוט ביזיון! כל פעם חוטפים וחוטפים אבל זה לא חשוב כמו תל-אביב וכו'. כרמיאל, חיפה ,נהריה, עכו וכו',... שיחטפו, אבל תל-אביב, חס וחלילה...

חיילים בטירונות... שיחטפו, לא נורא..... כן כן, זו המדינה שלנו. נכון שאין לנו אחרת אבל זאת האמת. כל הכנסת מושחטת. ולא אכפת לאף אחד מאזרחים.

נתתי את הכל בשביל הצבא והייתי ישן פעם ב3 ימים. כן כן, הייתי מקבל יום מנוחה פעם ב3 ימים כדי לישון! ואיפה ישנתי? איפה?!?! בחדר שלי בצפון! ללא מקלט כי לאף אחד לא אכפת וללא שום הגנה.

לי אין ביטחון בצבא בכלל!! עם גישה כזו שחוטפים לנו חיילים ונהרגים טירונים לא פלא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה למה זה יעזור. אתה לא יודע למה בחירות טובות? אני אגיד לך, זה לביזבוז כסף של המדינה, זה לביזבוז הזמן של האנשים וזה לשמיעת שקרים בטלויזיה. עד שלא יהיה ראש ממשלה שיתן בראש ורק אחרכך יסביר לתקשורת אנחנו מסכנים. כל פעם חוטפים פגז פה ושם ופה ושם נחטפים חיילים אבל זה כבר נהיה בשיגרה. עד שלא יקרה משהו לאחד הבנים של אנשי הכנסה(חס וחלילה אבל זאת האמת) לא יעשו כלום! ביזיון!!!

אני בצבא כמעט כתפוצצתי מטיל. ושרתתי במלחמה האחרונה. פשוט ביזיון! כל פעם חוטפים וחוטפים אבל זה לא חשוב כמו תל-אביב וכו'. כרמיאל, חיפה ,נהריה, עכו וכו',... שיחטפו, אבל תל-אביב, חס וחלילה...

חיילים בטירונות... שיחטפו, לא נורא..... כן כן, זו המדינה שלנו. נכון שאין לנו אחרת אבל זאת האמת. כל הכנסת מושחטת. ולא אכפת לאף אחד מאזרחים.

נתתי את הכל בשביל הצבא והייתי ישן פעם ב3 ימים. כן כן, הייתי מקבל יום מנוחה פעם ב3 ימים כדי לישון! ואיפה ישנתי? איפה?!?! בחדר שלי בצפון! ללא מקלט כי לאף אחד לא אכפת וללא שום הגנה.

לי אין ביטחון בצבא בכלל!! עם גישה כזו שחוטפים לנו חיילים ונהרגים טירונים לא פלא!

בדיוק מה שרציתי להגיד, בהקשר של הבחירות, ולהוסיף את נושא שוחד הבחירות שפה הולך כמו כלום והזיהום מכל הפליירים והבולשיט. וכן, זאת עובדה קיימת שאנשים היום לא הולכים להבחר כדי ליישם את טובת התושבים של המדינה, אלא כדי לעשות כסף, כוח, כסף, לחיות חיי מותרות ובין לבין לדחוף איזו אג'נדה מטומטמת בישיבת ממשלה (להזכירכם, רוב הזמן משכן הכנסת ריק ומלבד לכל מיני ח"כים ששמם אינו ידוע בציבור, מפאת חוסר פופולאריות, אין שם בד"כ אף אחד ואיש לא מגיע אף פעם לדיונים חשובים באמת).

בנושא ת"א ביחס לערים אחרות, אני לא יודעת עד כמה זה נכון. במלחמת המפרץ ה-1 ת"א הופצצה בסקאדים ובכל זאת, לא הגיבה (גם בבקשת ארה"ב). אני מאמינה שהתגובה בזמן מלחמת לבנון היתה הולמת (מה כן, השתמשנו בתחמושת אסורה לשימוש בין היתר). ההתנהלות של המלחמה לעומת זאת, היתה לגמרי כושלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הגיבה. כן הגיבה אבל לא בכמות גדולה. השארנו את זה לאמריקאים.

בקיצור, צריך להיות במקומות הנכונים ובזמן הנכון כדי להבין שהצבא לא כזה מקום בטוח.

אין מה לעשות זו וזה הכי טוב מקום העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"חוויות" מהטירונות שלי בזיקים:

זה היה לפני שנה וחצי...

לילה ראשון שאנו שם יש שחר אדום...

כולם בפניקה נוראית, אף אחד לא מבין בכלל מה זה.. מזל שהיה איזה שדרותי אחד שאמר לנו לברוח מהאוהל...

כולם רצים עם תחתונים לכיתת לימוד (אשר בנויה מבטון...) כמובן שאף אחד לא לקח איתו את הנשק (צעירים... אין מה לעשות...)

וכמובן שאף אחד מהמפקדים לא בא לראות מה איתנו...

חחח היו אנשים שרצו עם שכפצים וקסדות... (עם תחתונים...) :bash:

בשאר הלילות שהיה שחר אדום כולם התעוררו הסתכלו אחד על השני וחזרו לישון...

היו פעמים שעמדו ב "ח" או שסתם עמדו ופתאום היה שחר אדום והמפקדים אפילו לא שיחררו אותנו ללכת למקום מוגן

עד שפעם אחת זה קרה והקאסם נפל בערך כ 300 מטר מאיתנו

והמ"כ רץ כל כך מהר שזה היה קורע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשאר הלילות שהיה שחר אדום כולם התעוררו הסתכלו אחד על השני וחזרו לישון...

זה היה יכול להיות משעשע מה שכתבת אם לא היו נפגעים לנו 65 חיילים מזה, ומי שמסתכל עכשיו אחד על השני ולא יודע איך להגיב זה השרים בממשלה.

אין מנהיגות חזקה במדינה שלנו, כולם יודעים את זה, ובשעות קשות לדעתי צריך מנהיג חזק, יש עת לבעיות חברתיות הקשות שלנו ויש עת גם שצריך להתאחד קצת ולבחור מי שנראה לנו שהכי מתאים לזמנים הבאים.

נמאס כבר מהפאסיביות הזאת, הערבים מנצלים את זה, הם יודעים שהידיים שלנו כבולות, ולהם יש את כל המרווח הפוליטי לצפצף על כולם, זה לא קצת עקום ודפוק, שהם ממשיכים לעשות לנו שח מט בלי שנזיז חייל אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא בהרבה מקומות על אנשים שתומכים בפעולה קרקעית, אני לא מבין למה יש צורך בזה.

הדבר היחיד שיצא מכניסה קרקעית לרצועת עזה זה חיילים מתים ופצועים, כי המנוולים שמה מכינים כל היום מטענים ומלכודות מוות.

חבל שבממשלה שלנו יש נמושות, כי אם לא היו אז היו מודיעים לכנופיות האלו ששולטות ברצועה שעל כל מוקד שיגור שירה נפציץ ברדיוס של 5 ק"מ אש תותחים.

תבינו תותחנים יעשו את זה בלי בעיה, לא יפגעו חיילים כי זה יהיה ירי מטווחים רחוקים, זה יותר זול בהרבה ממטוסים וכמו כן זה אימון טוב לסוללות תותחנים.

בכל מדינה נורמלית היו עושים את זה כבר מזמן, אני חושב שזה אפילו לא בעייתי מבחינה פוליטית, יורים עלינו -> אנחנו משיבים האותו המטבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני יסביר לך למה זה ממש לא משנה אם תרוץ למקום מוגן או לא.

ברגע שהושמע "שחר אדום" יש בערך כ10 שניות עד שהקסם נופל.

תחשוב שאתה יושן, יש "שחר אדום" אתה מתעורר, לוקח לך בערך 4 שניות עד שאתה קולט איפה אתה ומה קורה.

נשאר 6 שניות

שניה לקום

שניה לקחת תנשק?

שניה לשים כפכפים

ולעצרי נשאר לך כ3 שניות וזה ממש לא מספיק זמן לצאת מהאוהל...

ושלא נדבר שיש לך מרחק ריצה של לפחות חצי דקה עד למקום המוגן

אז מה שנשאר לך להתנחם בו זה המזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא בהרבה מקומות על אנשים שתומכים בפעולה קרקעית, אני לא מבין למה יש צורך בזה.

הדבר היחיד שיצא מכניסה קרקעית לרצועת עזה זה חיילים מתים ופצועים, כי המנוולים שמה מכינים כל היום מטענים ומלכודות מוות.

חבל שבממשלה שלנו יש נמושות, כי אם לא היו אז היו מודיעים לכנופיות האלו ששולטות ברצועה שעל כל מוקד שיגור שירה נפציץ ברדיוס של 5 ק"מ אש תותחים.

תבינו תותחנים יעשו את זה בלי בעיה, לא יפגעו חיילים כי זה יהיה ירי מטווחים רחוקים, זה יותר זול בהרבה ממטוסים וכמו כן זה אימון טוב לסוללות תותחנים.

בכל מדינה נורמלית היו עושים את זה כבר מזמן, אני חושב שזה אפילו לא בעייתי מבחינה פוליטית, יורים עלינו -> אנחנו משיבים האותו המטבע.

תומך לחלוטין. הכי הגיוני, והכי פחות פוגע פוליטי (במקום להסתבך במצבים שאולי הרגו אזרחים בפשיטה על בית או לא, פשוט מודיעים לפני שמה שיקרה אם יפול קסאם זו הפצצה מסיבית. מי שנהרג זו בעיה שלו (הוא היה יכול לצאת מהאזור), מי שלא סבבה לו).

וד"א, אני חושב שאנשים תומכים בפעולה קרקעית, כי הם לא מבינים בנושא יותר מידי, והם אוכלים את הלוקשים של התקשורת שרק פעולה כזאת תפסיק את הקסאמים.

אני לא יודע אם הרבה אנשים מודעים לאפשרויות האחרות (סיכולים ממוקדים, התותחים שהוצעו הנ"ל, ובטח עוד כמה פעולות אפשריות).

מה גם, שהתותחים שלנו מגיעים לכל פינה ברצועה, אז על הדרך אפשר להתחיל להוריד מוצבי חמאס, מחסני , ואם גם להיות ממש מניאקים אז להפציץ את כל החוף בעזה כדי שלא יוכלו לשחות (מי היה רוצה ללכת לחוף עם בורות?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...