מחיצות, בעד או נגד? - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיצות, בעד או נגד?

bad-sector

Recommended Posts

אני רוצה :D

אוקי, תסלח לי שאני ממהר.. אבל אני כותב את ההודעה הזו בשעות שכל בן אדם נורמלי כבר ישן בהם.. פשוט חזרתי לא מזמן מבילוי והאלכוהול לא נותן לי לישון אז אני עדיין ער (אבל לא להרבה זמן ;))

בגדול הדברים החשובים הם אלה:

שינוי ערך משתנה TEMP למחיצה ותקיה שונה מהמחיצה הראשית של המערכת.

שינוי מיקום תקיית "המסמכים שלי" למחיצה ותקייה שונה מהמחיצה הראשית של המערכת.

הגדרת מחיצה לאחסון קבצי הורדת קבצים (בתוכנות כמו קזה, אימיול, מנהלי הורדות למינהם, תוכנות FTP וכד')

הגדרת מחיצה לאחסון קבצי האימייל (באוטלוק זה כולל את הרשימת כתובות, ובאטלוק אספקרס גם את קבצי רשימת הכתובות צריך למקם בנפרד)

הגדרת מחיצה לאחסון קבצי המועדפים ושינוי מיקום התקייה באקספלורר למועדפים.

כנ"ל לקבצי זמניים, היסטוריה, ועוגיות.

שינוי מיקום תקיית קבצי ההיסטוריה באיסיקיו.

הגדרת מחיצה לאחסון קבצים, לתוכנות כמו ACDSEE, דטה בייס של רשימות דיסקים, תוכנות שליחת פקסים, וכד'

זהו בגדול.. אם ישנם עוד תוןכנות עיקרוניות שפיספסתי או שאני איניני משתמש בהם ואתה כן, פשוט תגדיר להם לאחסן את הקבצים שלהם במיקום שונה מהמחיצה הראשית ואז תוכל לגבות את המחיצה ולשחזר אותה ללא כל בעיה וללא לחשוש מאיבוד מידע חשוב, או לחלופין לךפרמט את המחיצה ולהתקין מחדש בלי לדאוג.

נ.ב הרבה מהערכים שכתבתי ניתן לשנות בעזרת תוכנות TWAEKS למינהם, כל השאר בעזרת התוכנות עצמם, ואם יש משהו שלא מובן איך משנים אותו תשאל ואנסה לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את כל מה שאני יודע איך משנים שיניתי ממזמן :)

אז המסמכים שלי עבורו לD

כנ"ל גם הקבצים של אוטלוק אקספרס - אבל אני לא מוצא איפה משנים את הקבצים של אנשי הקשר.

כל התוכנות של שיתוף קבצים מורידות לכוננים אחרים.

TEMP אין לי מושג איך לשנות.

וגם את המועדפים אין לי שמץ

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל גם הקבצים של אוטלוק אקספרס - אבל אני לא מוצא איפה משנים את הקבצים של אנשי הקשר.

אני לא בטוח שאפשר לשנות את ההגדרה הזו ע"י תוכנה כולשהי אבל אפשר ללא כל בעיה לשנות את המיקום ע"י שינוי הערך ברגיסטרי של מיקום קובץ הWAB (קובץ הכתובות), חיפוש לערך wab. ימצא את המיקום ברגיסטרי וכל מה שנשאר לעשות זה לשנות את המיקום של התקיה שם.

TEMP אין לי מושג איך לשנות.

כבר הסברתי לא מזמן באחד ההודעות איך עושים את זה..

אחזור בקצרה: control panel/system/advanced/environment variables/edit (חשוב לשנות את ערך שני המשתנים TEMP,TMP)

וגם את המועדפים אין לי שמץ

כמו שכבר ציינתי תוכנות tweaks למינהם יעזרו לך בעניין הזה אחת מהם היא Tweak- Pro

בנוגע לשינוי מיקום שמירת קבצי ההיסטוריה של האיסקיו זה דומה לשינוי רשימת כתובת המייל באוטלוק אקספרס. פשוט לחפש את הערך 200#X ואז לשנות אותו למיקום אחר.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי זה משעשע

הארד דיסק שלי מחולק ככה: מחיצה אחת 80 גיגה

ועכשיו אני יכול להגדיר

ספריה למערכת הפעלה

ספריה להתקנות/הורדות/משחקים

ספריה ל-

ועוד ספריה לשונות

היתרון כאן שהגדלים הם דינאמים ואני לא מוגבל לחלוקה קשיחה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון כאן שהגדלים הם דינאמים ואני לא מוגבל לחלוקה קשיחה מראש.

מסכים איתך לחלוטין, זו גם הסיבה שאני אף פעם לא ממליץ על חלוקה של דיסק ליותר מידי מחיצות כדי שהגודל יהיה דינמי והוא יהיה מנוצל הרבה יותר טוב. אבל להקצות מחיצה של 5 גגה למערכת שבכל מקרה לפחות 50% ממנה יהיה בשימוש זה אף פעם לא מזיק, הכי הרבה תפסיד איזה 2 גגה, זה משתלם כשמגיעים למצבים שכבר דיברנו עליהם, וזה הכרחי למי שדואג לגיבוי שוטף של מחיצת ההפעלה בגוסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...