[שאלה]מיקצוע מחשבים - עמוד 3 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלה]מיקצוע מחשבים

nir007

Recommended Posts

כמו שהוסבר קודם, MCSA ו MCSE הם לא תארים אקדמאים ואין שום קשר בינם ובין תואר אקדמאי. אלו הסמכות של מיקרוסופט בתחום הרשתות עבור . אין בהן "תואר ראשון". אתה עושה קורס ובסופו מקבל את ההסמכה (שנדמה לי ספציפית למערכת הפעלה).

לגבי שכר לימוד ועלויות אתה יכול לבדוק באתרים של המכללות/אוניברסיטאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1.כמה עולה במכללה לילמוד MCSA ו...MCSE תואר ראשון/וכמה באוניברסיטה/וכמה באוניברסיטה פתוח

2.דרך קורסים ללימוד MCSA ו...MCSE איך אפשר להוציא תואר?

תואר ראשון:

אוניברסיטה, +- 10000 לשנה, זה משתנה אז אני לא יכול לומר לך סכום מדוייק כי אף אחד לא יודע.

מכללה, חלק כמו האוניברסיטאות אבל יש כמה שמגיעים ל 25000 לשנה. תבדוק ספיציפית בכל מקום

פתוחה, 2000 שקל לקורס בערך. זה משתנה, לחיילים למשל יש הנחה של 50% ישבחירה בין קורסים מתוגברים ולא מתוגברים ובטח עוד שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ.... כל מקצוע.

אתה יכול ללמוד הכל באינטרנט. אבל מה, לא מובטח לך שאתה מכסה את כל החומר, וכמובן - חומר שלמדת באינטרנט זה לא השכלה רשמית. אתה יכול לרשום בקורות החיים שלך שאתה יודע נושאים מסויימים מלימוד עצמי, אבל זה לא אותו דבר כמו תואר / הסמכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל, אתה מנסה להגיע למצב שאתה לומד כמה שפחות, אבל משיג עבודה לגבות.

בכל תחום מחפסים מומחים, וברור לך שיעדיפו אדם שעשה תואר באונ' מאשר אחד שלמד מוויקיפדיה.

ונראה לי שיש פול אנשים שכבר למדו מויקיפדיה\עשו את הקורסים של מייקרוסופט ולכן זה לא ממש יעניין את המעסיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר, אני רוצה לציין לך נקודה חשובה פה, ניר;

לפי דעתי (ולפי דעתנו, אני בטוח), אתה מנסה להכנס לתחום המחשבים בגלל הכסף. כנראה שמישהו אמר לך שבתחום מדעי המחשב יש כסף גדול בכל עבודה שתמצא. עכשיו, אני לא אומר שאין, אבל אתה צריך להבין משהו אחד חשוב מאוד -- תחום המחשבים זהו תחום גדול מאוד. אם אתה רוצה ללמוד מדעי המחשב באוניברסיטה או במכללה, אתה אומר לנו באותה מידה שאתה מוכן להשקיע כמה שנים טובות כדי להשיג את התואר, ולפי מה שהבנתי, התחום פה הוא בסביבות ה5 שנים.

אחרי שתעשה תואר, אף אחד לא מבטיח שבאמת תקבל עבודה. אם תקבל עבודה, אני מבטיח לך שאלא אם כן יש לך חתיחת כישרון, אף אחד לא יתן לך מזכורת של 5 ספרות על החודש הראשון.

מה עוד, ששוב, תחום המחשבים הוא תחום גדול מאוד, ורחב מאוד. אתה צריך להחליט איזה שפה אתה רוצה ללמוד (C, C++, C#, Java, VB.NET, עיצוב אתרים). אחרי זה, סביר להניח שתצטרך לעבוד עם מסד נתונים כלשהו (SQL, MySQL). אחרי זה, תצטרך להחליט באיזה תחום של מדעי המחשב אתה רוצה לעבוד (תיכנות אתרים, מערכות מידע, מנהל , מתכנת מערכות מידע, מתכנת מערכות תוכנה, טסטר, וכו').

הנקודה העיקרית שלי היא, שלפי דעתי, לתחום הזה נכנסים כי אוהבים להשקיע את כל הלב כדי לראות תוצאות על המסך, לא כי אוהבים לקבל משכורת שמנה בסוף כל חודש. תחום המחשבים הוא גדול ונרחב ביותר, והבטחה ממני, שאלא אם כן אתה אוהב לעשות את זה, לשבת מול מחשב 8-9 שעות ביום לא יהיה העדיפות הראשונה שלך למשך כל החיים, אפילו אם תקבל 12 אלף לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Computer programming is tremendous fun. Like music, it is a skill that derives from an unknown blend of innate talent and constant practice. Like drawing, it can be shaped to a variety of ends commercial, artistic, and pure entertainment. Programmers have a well-deserved reputation for working long hours but are rarely credited with being driven by fevers. Programmers talk about software development on weekends, vacations, and over meals not because they lack imagination, but because their imagination reveals worlds that others cannot see.

כמו שנאמר בתגובה הקודמת, לפחות לגבי תכנות, אם אתה לא אוהב את זה, אין לך מה לחפש בתחום הזה(תכנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...