[שאלה]מיקצוע מחשבים - עמוד 4 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלה]מיקצוע מחשבים

nir007

Recommended Posts

היי חבר'ה... אם כבר אתם מתעסקים בנושא הזה ואני רואה כאן שיש הרבה אנשים שמבינים אז רציתי לשאול שאלה קטנה

אני מעוניין ללמוד בעתיד לתואר במחשבים , אני מתעניין יותר בנושא של אתרים ולפי מה שדיברתי עם חבר שחיי בארה"ב ומתעסק עם זה שם שאמר לי שהתחום הזה מאוד חזק שם (Dreamweaver/PHP/Sql/Java )

מישהו יכול למקד אותי קצת על מה אני אומר ללמוד\לחפש ... כלומר זה אמור להיות תואר במדעי המחשב לדוגמה עם התמחות בפיתוח אתרים \מהנדס תוכנה עם התמחות בשפות התכינות הרלווינטיות או אפילו מספר קורסים פרטיים בנושא ?

יש לזה שם מסויים ? יש כבר חוגים שמתמחים בתחום הזה באוני'\מכללות בארץ ?

נ.ב

בעבר אף בניתי אתר דיי גדול מבוסס HTML כך שיש לי טיפה ניסיון בתחום

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא חייב להיות מתכנת(ידוע בשמו - כורה פחם מודרני) באיזו חברה

אם אתה בעניין של אלגוריתמים הייתי ממליץ על ביואינפורמטיקה, תחום מרתק ואם לדבר בשפה שלך -- תהיה בטוח ששם תרוויח יותר(טוב נו, אל תהיה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לאוניברסיטה או מכללה .....

אל תגיד לי שאחרי 5 עמודים עוד לא הבנת ש mcse זה לא תואר ... :)

חח אחשלי אני הבנתי

אבל רציתי לדעת באיזה מקצועות אפשר כן לעשות תואר ראשון??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב להיות מתכנת(ידוע בשמו - כורה פחם מודרני) באיזו חברה

אם אתה בעניין של אלגוריתמים הייתי ממליץ על ביואינפורמטיקה, תחום מרתק ואם לדבר בשפה שלך -- תהיה בטוח ששם תרוויח יותר(טוב נו, אל תהיה..)

אתה באמת ממליץ על תואר ראשון בביואינפורמטיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת באמת באמת

לי אישית לא נתנו כי לא מספיק אנשים בחרו בהתמחות הזו(מכללה מזורגגת), אבל ללא צל של ספק - מההתמחויות בתחום שאני מכיר(בגדר תואר ראשון ולאו דווקא תואר דו חוגי או משהו כזה) - אך ורק ביואינפורמטקיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת באמת באמת

לי אישית לא נתנו כי לא מספיק אנשים בחרו בהתמחות הזו(מכללה מזורגגת), אבל ללא צל של ספק - מההתמחויות בתחום שאני מכיר(בגדר תואר ראשון ולאו דווקא תואר דו חוגי או משהו כזה) - אך ורק ביואינפורמטקיה

לא עדיף תואר ראשון סטנדרטי ורק תואר שני התמחותי? זה מה שאני עושה (לפחות אני מקווה שיהיה לי זמן לתואר שני) זה תמיד נראה לי לא רציני לעשות תואר ראשון התמחותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם המון אנשים שבתחום, אין בארץ מה לעשות עם תואר ראשון בביואינפורמטיקה, רק מתואר שני ומעלה.

עדיף לעשות תואר ראשון במדעי המחשב / מדעי החיים ולהמשיך לתואר שני בביואינפורמטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה צודק ואני לא כ"כ מודע לאיך זה עובד בדר"כ

מצד שני יש גם יתרון, תוכל לגעת בנושאים מתקדמים בתואר שני או אפילו התמחות "משנית" נוספת\ידע משדה אחר(נגיד גנטיקה) על מנת להשתלב במחקר לבחירתך

וכידוע לך המחקרים היום הולכים ונעשים מורכבים יותר תוך צורך בחיבור מספר מוחות ממספר תחומים

אתה יכול למצוא את עצמך כד"ר לביואנפורמטיקה (וד"א, גם ה"תת" תחום מסועף מאוד) שתלוי במספר אנשי אלגוריתמים,מתמטיקאים, גנטיקאים, נוירולוגים, פסיכואנליטקאים ביוכימאים ומה לא

זה פסדר אם אשאל מה אתה לומד ואיפה?..

דיברתי עם המון אנשים שבתחום, אין בארץ מה לעשות עם תואר ראשון בביואינפורמטיקה, רק מתואר שני ומעלה.

עדיף לעשות תואר ראשון במדעי המחשב / מדעי החיים ולהמשיך לתואר שני בביואינפורמטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כמה אפשרויות :

1. מדעי המחשב \הנדסת תוכנה

2.הנדסת מחשבים

3. הנדסת אלקטרוניקה

4.הנדסת חשמל

מה ההבדל בין הנדסת תוכנה(מה לומדים פה?)

ל-הנדסת מחשבים(מה לומדים פה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...