"איך לעשות " את השכנה הסקסית שלי -מורה לאנגלית? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"איך לעשות " את השכנה הסקסית שלי -מורה לאנגלית?

f16

Recommended Posts

תסכימו איתי שזה בעיתי להתחיל עם שכנה ,ואני משתדל לא לעשות זאת בדרך כלל .

אולם הפעם חרגתי ממנהגי וביקשתי משכנתי שהיא מורה לאנגלית ומבוגרת ממני בכמה שנים טובות ,עזרה בתרגום טקסט לאנגלית .

היא נענתה בחיוב והייתה סימפטית מאוד, ובתום הפגישה (לצורך התרגום בלבד לא היה שום דבר רומנטי במפגש עצמו) הצעתי לה לצאת ביחד .

היא התחמקה באלגנטיות מהצעתי ונראה לי שהיא הייתה די מופתעת מכך .

יתכן גם שעצם ההפתעה גרם לה להגיב בסירוב אוטומטי .

בכל מקרה מאז עברו כמה שבועות שבהם מלבד

Hay , bay , הדדי

לא ארע דבר ,והאמת שהייתי מאוד עסוק בענייניי ,ובכלל אני לא הטיפוס שמתעלק ורודף אחרי בחורות .

לפני מספר ימים ביקשתי ממנה שוב פעם עזרה בתרגום מאמר לאנגלית , וגם הפעם היא נענתה בחיוב.

האמת , אין לי צל של מושג מדוע היא ענתה בחיוב ,

ויתכן מאוד שזה נובע מעצם היותה בחורה נחמדה או סתם מרצונה לשמור על יחסי שכנות טובים .( דרך אגב היא גרושה ואין לה מישהו שהיא יוצאת איתו למיטב ידיעתי ).

בכל מקרה החלטתי ליזום מהלך נחוש יותר וליצור מגע גופני תוך כדי המיפגש הלימודי שאינו יותר מדי מוגזם (אם לדעתכם זה מוגזם , אז תגידו לי ) כמו לשים את היד שלי על היד שלה ,או לחילופין להגיד לה כמה שהשער שלה יפה ולבקש ללטף אותו

(או ללטף בעדינות בלי לשאול קודם ).

בכל מקרה ,תמיד ישנו הסיכוי שהיא כלל אינה מעוניינת בי בתור גבר ואני ממש לא מעוניין להרוס את היחסים הידידותיים בינינו .

ברור גם שממש אין לי שום חשק להיות מואשם בהטרדה מינית .

הקיצר ,הרבה התלבטויות והייתי מאוד לשמוע מה דעתכם ואיך אתם הייתם פועלים לו הייתם במצבי .

הערה : אין מדובר בשיעורים פרטיים אלא בטובה שהיא עושה לי ושנינו בוגרים , ומלבד יחסי שכנות וידידות שטחיים אין בינינו דבר וחצי דבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי מושג איך אנשים הגיעו למסקנה שHWzone זה המקום לשאלות כאלו.

כאילו מה, עצרת רגע לחשוב "איך אני אעשה את הצעד שלי? אני צריך אתר מחשבים דחוף!..."?

ולא, אני לא גורו רוחני בנושא, אבל אתה צריך לדעת שלא משנה מה תחליט, אתה צריך מאחורי ההחלטה שלך.

לכן לא נראה לי שהתיעצות זה הצעד הנכון.

היא יכולה סתם לבאס אותך, וזה יכול לגרור שאפילו שכנה טובה היא לא תיהיה.

היא יכולה לאמר כן, ומה אז? אם אתה בגיל שאתה צריך עזרה בסיסית באנגלית, אתה חשוב שאתה באמת יכול לתת לה מה שהיא רוצה/צריכה?

ומה איתך? על זה אתה רוצה לבסס את הנסיון שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקבל עצות ענייניות לגופו של עניין .(ליתר דיוק לגופה של עניין ,,,,,,, :biggrinangelA: )

למי שלא הבין :

1.היא אכן יותר מבוגרת ממני בכמה שנים טובות ,אבל לא באופן דרמטי.

2.אני ממש לא צריך שום עזרה באנגלית ,זה בסך הכול תרוץ ליזום פגישה איתה .

עמרי שוסטר ,אני פרסמתי בפורום הכללי ,לא בתחום החומרה ,אם זה לא מעניין אותך ,אז למה לעזאזל אתה קורא ?

משועמם ?

עולה לך כסף?

לאור התגובות הילדותיות אני בהחלט שוקל לפרסם בפורום יותר הולם .

אקבל בשמחה עצות לפורומים מתאימים יותר לעניין (אני שונא את תהליך הרישום המעצבן לעיתים של כל מיני פורומים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בת כמה היא, בן כמה אתה, והאם היא נשואה או לא...

חוץ מזה שתמצא מישהי בגיל שלך...

אני מניחה שהוא חייל צעיר או נער, אבל אחד כזה שלא מבין שאין לו מה להציע לבחורה הזאת וסקס סתם היא יכולה להשיג מתי שבא לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניחה שהוא חייל צעיר או נער, אבל אחד כזה שלא מבין שאין לו מה להציע לבחורה הזאת וסקס סתם היא יכולה להשיג מתי שבא לה.

טעית

אני סטודנט

והיא מורה בתיכון

ועכשיו אפשר סוף סוף לקבל טיפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...