Enemy Territory: QUAKE Wars - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Enemy Territory: QUAKE Wars - הדיון הראשי

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יהיה לו SP.

מה אומר SP?

משחק נגד בוטים,שאתה יכול לעלות שם גם רמות (נותן יותר הנאה למשחק)

זה ממש לא טוב... אנשים ינצלו את העובדה שהבוטים זה לא שחקן עצמאי במחשב שלו במדינה אחרת, וימצאו דרכים לרמות וככה לעלות רמות! ולהשיג יתרון לא הוגן על האחרים >_>

המשחק ממש מזכיר לי את הימים של BF2! יש רכבים מכל הסוגים, אסטרטגיה מוגברת, יש אפילו Rank System...

BF2142 זה כולה מוד של BF2 עם משחקיות הרבה פחות כיפית ומפותחת, שיצא תחת כותרת אחרת רק כדי שתבזבזו יותר כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שדומה בין 2 המשחקים זה הגרפיקה. ETQW דומה מאוד ל ET הרגיל, אם תבדוק תגלה שחוץ מגרפיקה, תכנון טוב יותר ופחות באגים אין הרבה הבדלים בין ET ל ETQW.

Rank System היה גם ב ET ובמודים של SOF2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא טוב... אנשים ינצלו את העובדה שהבוטים זה לא שחקן עצמאי במחשב שלו במדינה אחרת, וימצאו דרכים לרמות וככה לעלות רמות! ולהשיג יתרון לא הוגן על האחרים >_>

המשחק ממש מזכיר לי את הימים של BF2! יש רכבים מכל הסוגים, אסטרטגיה מוגברת, יש אפילו Rank System...

BF2142 זה כולה מוד של BF2 עם משחקיות הרבה פחות כיפית ומפותחת, שיצא תחת כותרת אחרת רק כדי שתבזבזו יותר כסף...

את ה שאתה משיג בסינגל פלייר, זה לא נכלול בראנקינג הרשמי. זה סתם להנאה.

הXP שאתה משיג בשרתים מדורגים ,זה יכלל בראנקינג הרשמי וגם זה יגרום לך לעלות רמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר משחק ב-בתא חודש, והמשחק נראה באמת מדהים אפילו על כרטיס ענתיקה כמו שלי 6800gs.

למרות ההגבלה רק למפה "Valley", יש משחקיות ממש מהנה במיוחד עם אתם בצד של החייזרים! נשקים מעניינים, ורחפות זה כיף לא נורמלי. :xyxthumbs:

BTW רץ טוב על 64X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...