Medal Of Honor: Airborne - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal Of Honor: Airborne - הדיון הראשי

ben_amitai

Recommended Posts

• תגובות 211
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם כבר בגרפיקה של המשחק עסקינן אז הייתי נותן לה 8, מודלים טובים ומפורטים, פיצוצים נראים לא רע,אפקטים טובים של אור, ככה גם העשן אבל הטקסטורות השונות בעולם פשוט נוראיות, מזכירות לי נשכחות מימי המנוע של Q3, וגם אין אינטרקטיביות עם העולם והסביבה לא הריסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל משחק שמבוסס על 3 ה AA שלו פשוט גרוע.. אני לא מצליח להבין למה

אני מפעיל AA אבל במשחק יש קטעים שנראה כאילו הוא לא עובד בכלל (זה ככה בכל משחק שאני משחק שמבוסס על המנוע הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע עצמו מעולה מבחינת משחקייות, ובמיוחד ב-airborne. אבל לצערי ה-AA באמת נפילה, כמו שאמרו פה, הוא לא עובד על כל התמונה, אולי לפי איזו הגדרה מראש של איפה ליישם AA (ועדיין קשה להאמין מאחר ו-AA לא נתמך במקור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימון, רד מזה.... זה לא שווה את המאמץ :P

EZ, איך שלא קוראים לך, חכה לCRYSIS, זה כנראה המשחק בשבילך, גרפיקה נטו....

אני לא מבין למה אתם אומרים שקרייסיס הוא גראיפקה נטו :bash: בגלל שיש לו גראפיקה יפה זה לא אומר שזה הכל, זה ממש מעצבן אותי.

למשחק יש עוד מלא דברים חוץ מגראפיקה.

חזרה לעניינים:

שיחקתי קצת עם טריינרים גם ואני חייב להגיד שזה באמת מתאים למשחק הזה אבל יש לי הרגשה שאם אני ישחק עם טריינר אז אני ישתעמם מהר מאוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם אומרים שקרייסיס הוא גראיפקה נטו :bash: בגלל שיש לו גראפיקה יפה זה לא אומר שזה הכל, זה ממש מעצבן אותי.

למשחק יש עוד מלא דברים חוץ מגראפיקה.

חזרה לעניינים:

שיחקתי קצת עם טריינרים גם ואני חייב להגיד שזה באמת מתאים למשחק הזה אבל יש לי הרגשה שאם אני ישחק עם טריינר אז אני ישתעמם מהר מאוד....

אם לא תשחק עם טריינר אתה תשתעמם מהר מאוד.. מבטיח לך

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, סיימתי עכשיו את המשחק, ובכללי הוא היה סביר העביר טוב את הזמן

אבל נשארתי בסוף עם טעם קצת רע בגלל שהשלב האחרון מעפן[קצת הסתבכתי לעלות קומה לרדת קומה כל הזמן, וגם הobjectives כל הזמן משתנים זה סתם מעצבן]

קיצר לא לקנות את המשחק, מקסימום להשיג מחבר או משהו[להשכיר או משהו], וגם זה אם ממש משעמם לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתגובה מעליי, אני מציע לך לערוך את הודעתך בהתאם לחוקי הפורום :) .

בכל מקרה, אני לא יודע באיזה חלק אני במשחק אבל ביליתי כמה שעות והוא דיי נחמד, לא מתוחכם מידיי, גרפיקה סבבה..... לא מאתגר מידיי אבל לא קליל.

הוא אחלה, הקטע עם הAIRBORNE סתם לא קשור, כל הצניחות האלו מטרידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהה לא סביר

לא שיחקתי כל כך הרבה שעות :P [אין לי יותר מידיי זמן וכוח ] וגם בשעות הספורות ששיחקתי, אני נהנה מ"לנקות" את השטח עד הנאצי האחרון ;D כך שאני מבזבז הרבה זמן יחסית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...