Medal Of Honor: Airborne - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal Of Honor: Airborne - הדיון הראשי

ben_amitai

Recommended Posts

• תגובות 211
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הקטע עם הצניחות זה שאתה יכול להתחיל מאיפה שאתה רוצה ולא עם כל הפלוגה שלך.. זה די טוב בגלל שמתי שאתה מת אתה יכול לבוא מאחורי כל מי שהרג אותך ולהרוג אותם בשקט עם הרובה או משו חח.. עם כדור בראש זה הכי כיף כשהם מסתובבים ובורחים :P

ועם צ'יטים זה לא כיף כי אתה יכול סתם לרוץ ולירות בהם בזמן שהם מחוררים לך תצורה, אז בזה אני משחק בלי...(ולא פעם שיחקתי עם צ'יטים חח :P)

הקטע פה זה להסתתר ולרוץ שצריך, לדעת להתחבא כמו שצריך ולירות מתי שצריך, מצלפים וכו' וכשצריך להתגנב כדי לא למות..

בקיצור לדעתי זה משחק סבבה אש חוץ מהLOADING אחרי שמתים וצריך לחכות כשאתה בשיא האקשן... זה מציק בעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי תמשחק ממש משחק כיפי העביר לי תזמן אחושילינג

לא מבין למה אנשים לא נהנים למרות שהוא לא היה כזה קשה (שיחקתי בנורמאל) ולמה בכלל להשתמש בטרינר? זה הדבר הכי לא כיפי שקיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה...

הגרפיקה לא מצדיקה תכובד של המשחק..

וגם הוא לא מרגיש אמיתי כזה.. לא כמו COD..

בנוסף לכך הוא קצר מאוד, תוך 4-5 שעות סיימתי אותו , 2 השלבים הראשונים מאוד לינאריים ומשעממים אבל השלבים אח"כ בעיקר D-DAY והשלב האחרון לבד שווים את זה, ונחמד היה להרוג 10 אחד אחרי השני עם הSHOTGUN ולשדרג אותו תוך כדי :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין למה המשחק לא סוחב אצלי.. אנשים עם כרטיס מסך כמו שלי על אומרים שאין להם את הבעיה הזו.. לעומת זאת יש עוד אנשים כמוני שאומרים שהFPS שלהם נמוך..

המשחק באמת לא כבד. אולי בגלל הויסטה שיש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לנחות בזווית כזאת שתוכל ישר להמשיך ללכת, תנסה לנחות על הרגליים אבל לכיוון קדימה.. תעוף קדימה לפני שאתה נוחת

אני בשלב האחרון ונתקעתי, כותבים לי שאני צריך להגיע למהנדסים או משהו אבל פשוט הלכתי לאיבוד זאת מפה ענקית

במפה כותבים לי שאני צריך לרדת למטה אבל אני מגיע הכי למטה שאפשר ועדיין כותבים לי שאני צריך לרדת למטה ואין לי מושג מה אני צריך לעשות

מישהו יכול לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל משחק שמבוסס על 3 ה AA שלו פשוט גרוע.. אני לא מצליח להבין למה

אני מפעיל AA אבל במשחק יש קטעים שנראה כאילו הוא לא עובד בכלל (זה ככה בכל משחק שאני משחק שמבוסס על המנוע הזה)

בטח שזה ניראה כיאילו הAA לא פועל כי אין למשחק הזה AA :lol:

תעשה AA כמה שאתה רוצה מהדרייבר זה לא יעזור לך בגרוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם דריברים של אפשר לשים AA ב-airborne, רק שזה לא מיושם מי יודע מה... עדיף על כלום בכל מקרה!

דווקא לאילו עם כרטיס של ATI (כמו שלך) יש בעייה שאי אפשר (למרות שיש מצב אם מחליפים את moha.exe ל-oblivion.exe ומאלצים מה-Catalyst AI)

בקשר לנחיתה, אכן צריך להיות בתזוזה קדימה, ולדעתי (תמיד עובד) גם להרים את העכבר\ראש למעלה ככל שאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...