מעבד AMD 3800 ב-329 ש"ח ולוח ג'יגבייט M619-S3 ב-412 ש"ח. זה הכי זול, לכן זה מוזר - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד AMD 3800 ב-329 ש"ח ולוח ג'יגבייט M619-S3 ב-412 ש"ח. זה הכי זול, לכן זה מוזר

אישי555

Recommended Posts

ייעצתם לי מה לקנות ואכן הקשבתי לכם. התקשרתי לSPYPC אבל אין להם במלאי אז התקשרתי לחנות אחרת וגם שם אין במלאי אז התקשרתי לחנות שלישית-wellcom, ושם הופתעתי לשמוע שהמחירים זולים. אפשר לומר זולים מדי. אין להם מעבד 3600 שהמלצתם, לכן אני אקח 3800. וזה עדיין זול יותר ממעבד 3600 מהחנות הכי זולה בזאפ. בקיצור הזמנתי ומעבד (כמו שציינתי בכותרת). בנוסף החנות הזאת היא במקרה גם הכי קרובה אליי כך שבאמת יוצא משתלם.

רציתי לשאול האם יש כאן משהו מוזר? איך זה שהם הכי זולים אבל לא מופיעים במקום הראשון בזאפ? איך הם מוכרים בכאלה מחירים? מה אתם אומרים? אני מצרף צילום מסך של הרכיבים אותם הזמנתי. הנה השרשור הקודם שלי כאן-http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=285486.0

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול האם יש כאן משהו מוזר? איך זה שהם הכי זולים אבל לא מופיעים במקום הראשון בזאפ?

שאלתי פעם ב-TMS למה אינם מופיעים ב-ZAP ואמרו לי שכל לחיצה מהרשימה לאתר שלהם עלתה להם 40 אג'. לאחר שקיבלו חשבון של אלפי שקלים ביטלו את ההשתתפות ב-ZAP.

אני לא יודע אם זה עדיין המחיר אבל כפי שנאמר רק מי שמשלם מופיע ב-ZAP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חנויות שנותנות קירור נורמלי עם המעבד.

אני קניתי מעבד AMD 3600x2 BOX בפלונטר וקיבלתי מעבד tray + קירור של Thermaltake בנפרד (אני לא זוכר את הדגם, אבל נראה סביר עבור מעבד כזה). תבדוק איתם האם הסידור הזה עדיין תקף. הם מוכרים את המעבד הזה ב-392 ש"ח

http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=ADO3800CSBOX&cart=1188847862148123〈=heb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 שאלות:

1) מאיפה אתם יודעים שלהצעות האחרות (למשל בSKYPC) המעבד מגיע עם קירור?

2) איך נראה מעבד עם קירור? אפשר תמונה (כדי שאני אראה שלא עובדים עליי)?

3) אני יכול לקנות בלב שקט לפחות את הלוח אם מהחנות הזולה? יכול להיות פה גם כן דברים חשודים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 שאלות:

2) איך נראה מעבד עם קירור? אפשר תמונה (כדי שאני אראה שלא עובדים עליי)?

3) אני יכול לקנות בלב שקט לפחות את הלוח אם מהחנות הזולה? יכול להיות פה גם כן דברים חשודים?

Box 1=עם , Tray=בלי קירור

2.פשוט אתה רואה עליו ריבוע ענק (המאוורר למשל)

3. כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 שאלות:

אם אתה לא בטוח פשוט התקשר או שלח מייל ושאל איזה קירור מגיע עם המעבד. הקירור של Thermaltake שעליו דיברתי טוב יותר ושקט יותר מהקירור הסטנדרטי של ולכן הוא (משהו דומה) עדיף, גם אם יעלה לך כמה עשרות שקלים יותר. אם זה מעניין אותך אוכל לבדוק בערב איזה דגם קיבלתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...