מחפש עכבר bluetooth שמתחבר ישירות למחשב - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עכבר bluetooth שמתחבר ישירות למחשב

h_yoav

Recommended Posts

אני מעוניין בעכבר שלא צריך לחבר לו משלו לusb

שהוא ידע להתחבר לbluetooth של המחשב

אני מעוניין גם בעכבר שיהיה נוח וטוב

מישהו יכול להגיד לי דגמים פשוט שמסתכלים באתרים לא כתוב עם צריך לחבר או לא

תודה יואב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

logitech mx900

microsoft Intellimouse Explorer

אלו עכברים שאני יודע שמתחברים ישירות, אבל סך הכל אני חושב שרוב העכברים יכולים להתחבר ישירות למחשב...

אם זה למחשב אלו לא הכי מתאימים כי הם לא קטנים.

לנייד זה יתאים

MICROSOFT WIRELESS NOTEBOOK PRESENTER MOUSE 8000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג אני לא מכיר אותו ולא יודע להגיד לך עם הוא פועל עם BT פנימי ללא דונגל....

סך הכל עכבר, אני מאמין שהוא יהיה סבבה, רק תבדוק אם הוא יכול להתחבר ללא הדונגל כי לי אין מושג לגבי העכבר הספיציפי הזה...

עריכה:

בתגובות בZAP משתמש דיווח כי הוא הפעיל בהצלחה את העכבר ללא דונגל... אם ככה אז אין בעיה, אם אתה חושב שהוא מתאים לך לך עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא מתאים לי בגלל שהוא זול

אם עדיף להשקיע באלה שהבאת לי אני ישקיע אני פשוט רוצה לדעת למה כדי להשקיע בהם

אם זה רק בגלל שעיצוב שמתאים יותר לכף היד אז זה לא מה שמריע לי בעכבר יש לי כרגע עכבר ב 40 שקל ואני מסתדר איתו יופי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הם יקרים יותר כי הם מציעים טיפה יותר, אתה יודע עוד כפתור, DPI גבוה יותר, אולי חסכוניים יותר..

זה הכל תלוי בכמה אתה מוכן להשקיע, סך הכל זה עכבר, הוא יעשה את העבודה שלו, האפשרות הנוספות הם אקסטרה למי שמעוניין להשקיע.

תלך לחנות תראה את העבר (אפשר להרגיש את העכבר דרך האריזה) אם הוא נוח לך קח אותו, אין סיבה ממשית להשקיע בעכבר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עכבר נהדר, יש לי אותו בשביל המחשב הנייד שלי, הוא בעקרון עכבר לניידים והוא קטן יותר מהעכבר הממוצע,

אבל עדיין האחיזה בו מאוד נוחה, ולא מרגישה מוזר כמו בעכברים קטנים (לניידים) אחרים.

אגב, לפי דעתי כל עכבר BT לא חייב דונגל משלו, ויכול להתחבר ל BT המובנה במחשב שלך.

כלומר כל עכבר BT יתאים לך.

בכל אופן, V270 בחירה נאה, עכבר פשוט ונוח,

יש לי אותו קרוב לחצי שנה ועדיין לא החלפתי פעם אחת (לא נטענות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...