Q6600 G0 ב1494 ש"ח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Q6600 G0 ב1494 ש"ח

abcdjkh

Recommended Posts

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3421

זו אריזת TRAY, אך אני קונה בכל מקרה מאוורר כך שזה לא משנה.

הם לא מוכנים לאמר מי היבואן, והאחריות למיטב הבנתי היא רק דרך החנות ולשלוש שנים.

נראה לכם שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע, כי האתר של IQPC לא מופיע בזאפ ולכן לא ניתן לדעת עליהם בכלל, למעט מי שמכיר את האתר שלהם.

אני חושב שמאוד כדאי לברר איתם את פרטי האחריות לפני קנייה כי אחרת במה זה שונה מקניית המעבד בחו"ל.

בכל מקרה נראה לי שלא ירחק היום וכנראה מאוד בקרוב, שחנויות אחרות יתחילו להוריד מחירים.

דרך אגב הם מוכרים את המעבד הישן ב - 1485 ש"ח באריזה ואת החדש ב - 1494 ש"ח ללא אריזה שזה יפה מאוד.

לא כמו שאר הגנבים.

ממליץ להמתין שבוע שבועים להתפתחויות מחירים ואז לקנות, החיפזון מהשטן וכל הממהר סופו להצטער!!!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מוכנים לתת פרטי יבואן.. והאחריות דרך החנות.. נראה לכם טוב?

עקרונית אין הבדל בין אחריות מחנות או מהיבואן

ההבדל יכול להיות אם החנות חלילה תפשוט-רגל ואז לא יהיה עם מי לדבר

אבל הסבירות שמעבד מתקלקל היא ממש נמוכה ושואפת לאפס , כך שאני לא רואה בעייה לקנות לא דרך היבואן הרשמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה לכמה אמירות שנאמרו בת'ארד זה

עקב בקשת היבואן אנו לא נוכל לפרסם את שמו

אבל עד היום IQPC עובדת אך ורק עם יבואנים שניתן לסמוך עליהם ויש להם גב גדול מאחוריהם כך שלגבי היבואן אין מה לדאוג.

למען גילוי נאות

לגבי נושא האחריות ...האחריות היא אחריות מלאה כמו כל מעבד אחר אך האחריו תקפה רק ל3 שנים כפי שנהוג באינטל העולמית.

מיותר לציין כמובן שהמעבדים מקוריים לכל דבר.

אנו בIQPC משתדלים שכל מקרה של מימוש אחריות לא יגרום לסבל וטרחה ללקוח הסופי ומשתדלים לשמור על רמה גבוהה של שירות ואמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנשי IQPC

מה כל כך קשה להגיד שאתם מיבאים את המעבד באופן פרטי!!!

זה ידוע שניתן לקנות את המעבד בארה"ב מתחת למחיר של 300$.

נכון שמעבדים כמעט ולא מתקלקלים, אבל מה יקרה אם הוא יתקלקל בשנה השלישית של האחריות שלו, ובאותו זמן הוא יחשב למעבד ישן

(במונחים של מחשבים) ולא יהיה לכם אותו במלאי. מה אז תעשו ואיך תפצו את אותו לקוח (שלא לדבר על כך שאולי לא תיהיו קיימים בשוק בכלל).

יבואן רשמי אמור לחזיק מלאי לתקופה ארוכה, מה שחנות פרטית לא מחויבת.

וכאן אנו שוב חוזרים לאחריות שאתם נתונים וזה שאתם מסתתרים מאחרי יבואן עלום שם רק מחשיד את המקרה (שאולי לא לצורך).

אשמח לשמוע את תגובתכם בנושא, ואני מקווה שבתור חנות שמציעה את המחיר האטרקטיבי ביותר כיום למעבד תשדרו גם אמינות ואחריות.

בהצלחה............ :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפורום יש רק נציג אחד של IQPC וזה אני ...כתבתי את ההודעה הראשונה ממחשב של מישהו אחר ולא מהמשתמש שלי ...אמורים למחוק את ההודעה עוד מעט..

בכל אופן..אנו לא עוסקים ביבוא פרטי אני יכול להבטיח .

אם אנו אומרים שיש אחריות ל3 שנים אז אנו עומדים מאחורי זה בביטחון מלא... עד עכשיו אני רוצה להאמין שעשינו עבודה די טובה בכל מה שקשור למימוש אחריות ולהשתדל שכל הלקוחות יהיו מרוצים ושבעי רצון ואנו נמשיך לעשות מאמץ כדי להמשיך בדרך זו ולטפס מעלה בכל מה שקשור לאיכות שירות...

zsela7

שים לב שאת המעבד הנ"ל לא ניתן להשיג מהמקורות הרשמיים בארץ ולא משנה איפה תקנה אותו אתה לא תקבל אותו מאחד היבואנים הרשמיים...

אז אנו החלטנו לבוא לקראת כל האנשים שמתעניינים במעבד ולהציע אותו במחיר זול מאוד שכמעט משתווה למחיר הסטפינג הישן ועם 3 שנות אחריות באמת שבאנו לקראתכם וזאת נראת לי הצעה מאוד הוגנת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנשי IQPC

מה כל כך קשה להגיד שאתם מיבאים את המעבד באופן פרטי!!!

זה ידוע שניתן לקנות את המעבד בארה"ב מתחת למחיר של 300$.

נכון שמעבדים כמעט ולא מתקלקלים, אבל מה יקרה אם הוא יתקלקל בשנה השלישית של האחריות שלו, ובאותו זמן הוא יחשב למעבד ישן

(במונחים של מחשבים) ולא יהיה לכם אותו במלאי. מה אז תעשו ואיך תפצו את אותו לקוח (שלא לדבר על כך שאולי לא תיהיו קיימים בשוק בכלל).

יבואן רשמי אמור לחזיק מלאי לתקופה ארוכה, מה שחנות פרטית לא מחויבת.

וכאן אנו שוב חוזרים לאחריות שאתם נתונים וזה שאתם מסתתרים מאחרי יבואן עלום שם רק מחשיד את המקרה (שאולי לא לצורך).

אשמח לשמוע את תגובתכם בנושא, ואני מקווה שבתור חנות שמציעה את המחיר האטרקטיבי ביותר כיום למעבד תשדרו גם אמינות ואחריות.

בהצלחה............ :yelclap:

הם לא מציעים אותו במחיר הכי זול בארץ

http://tms.co.il/product_info.php?products_id=4491 - פה הציעו אותו כבר לפני שבועיים במחיר יותר נמוך, אבל זה לא נושא הדיון אז לא נרחיב

התקשרתי היום לחנות שציינתי למעלה ושאלתי מאיפה המעבד שהם מציעים (לא יודע לגבי IQPC אבל מניח שזה מאותו מקום)

המעבד מגיע מסידילוג www.cd-log.co.il הם יבואנים בין הגדולים בארץ, קיבלו לו מזמן נציגות רשמית של (היה בYNET אני חושב) ומביאים גיגהבייט \ BFG ועוד כמה חברות.

הם נותנים 3 שנים אחריות כמו שנהוג למעבדים של בחו"ל.

לא מבין למה IQPC לא יכולים לתת את המידע הזה בדיוק כמו חנויות אחריות

הגישה הזאת של "יבואן ללא שם" רק מרתיעה לקוחות וחבל,

מישל - יש לכם שם של חנות אמינה, למה לא לתת מידע אמין ללקוחות, אפילו אם תגידו שאתם מביאים את המעבד לבד זה עדיף מלהגיד יבואן שלא רוצה שנפרסם את שמו, זה מקביל ל-שוק אפור באיזו פינה שכוחת אל בתחנה המרכזית הישנה בת"א שקונים ממזוודה ומשלמים במזומן בדולרים.

קונים בארץ - סבבה - מאיפה

קונים בחול - סבבה - תגידו

אבל בלי משחקים

אנשים פה משקיעים אלפי שקלים על המחשבים שלהם ורוצים לדעת שהם מקבלים בדיוק מה שהם מבקשים ואם תהיה תקלה - וידוע שהסיכוי למעבד תקול הוא מאוד נמוך - עדיין שיהיה מי שיתן מענה, בצורת מעבד חדש או זיכוי כספי אבל שלא יגידו להם אחר-כך תחכו 3 חודשים מנסים להשיג לכם מאיזה ספק בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעבד זה מסוג המוצרים שאין בעיה "להמר" לקנות אותו גם ביבוא מקבילי

סיכוי לבעיה במעבד עצמו מאוד נמוך

זה לא כמו בכרטיסי מסך לדוגמה

דרך אגב אני גם מעוניין בQ6600 אלה אם תפתיעה מאוד בקרוב מבחינת ביצועים\תמחור

של המרובעי ליבות החדשים שלה לשוק הביתי

אבל אני מעריך שניראה ירידת מחיר משמעותית לQ6600 בכל מיקרה כי גם אמורה להוציא סידרה חדשה

בקרוב מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה למישל מ - IQPC

מצפייה בעמוד של המעבד באתר שלכם רשום ואני מצטט "אצלנו המעבדים רק מהיבואנים הרשמיים".

אז למה פתאום היבואן נשאר אצלכם בעילום שם, אתה לא חושב שזה שיווק לא אמין ומטיל ספק באמינותכם...........

אשמח לשמוע תגובה.

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMS חנות מעולה גם במחירים וגם בשירות מנסיון אישי! :xyxthumbs:

*אני קונה רק שם!

מסכים איתך, אבל נושא הדיון הוא לא אלו חנויות מומלצות אלא משהו נקודתי בחנות הזאת.

שאלה למישל מ - IQPC

מצפייה בעמוד של המעבד באתר שלכם רשום ואני מצטט "אצלנו המעבדים רק מהיבואנים הרשמיים".

אז למה פתאום היבואן נשאר אצלכם בעילום שם, אתה לא חושב שזה שיווק לא אמין ומטיל ספק באמינותכם...........

אשמח לשמוע תגובה.

לא ראיתי את זה עד עכשיו, ויש שם 2 שמות של יבואנים של חיון ואיסטרוניקס ולשניהם בוודאות אין G0 במלאי כי הם מוכרים רק BOX -(אם היה להם אז לכל החנויות כבר היה G0 BOX מפורסם ולא רק ב SKY ו נעה שמביאים לבד מחו"ל ושוחטים את הלקוחות במחיר) אז מה זה אומר ?

שה"סיסמה" כבר לא נכונה יותר ?

ממתין לתגובה ביחד עם מר zsela7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה למישל מ - IQPC

אשמח לשמוע תגובה.

באמת תודה על שהפנת את תשומת ליבי...כשהחלטנו להכניס את הG0 לאתר היה אמור להיכנס שם בהערות על המוצר שהוא לא מייבוא רשמי...משום מה זה לא מופיע ככל הנראה בגלל שמי שעדכן את האתר עד עכשיו טס לחול וכעת אני נשארתי לעדכן את האתר ויכול להיות שהייתה אי הבנה קטנה בזמן "העברת הבעלות" על האתר..

תיקנתי כעת את הבעיה והכל בסדר ..ובאמת אם מישהו שם לב לבעיה כלשהי של ניסוח או בעיה באתר אני ישמח אם יפנו אלי כדי שאני יוכל לתקן את הבעיה בהקדם...

תודה על ההערה... :xyxthumbs:

הם לא מציעים אותו במחיר הכי זול בארץ

http://tms.co.il/product_info.php?products_id=4491 - פה הציעו אותו כבר לפני שבועיים במחיר יותר נמוך, אבל זה לא נושא הדיון אז לא נרחיב

התקשרתי היום לחנות שציינתי למעלה ושאלתי מאיפה המעבד שהם מציעים (לא יודע לגבי IQPC אבל מניח שזה מאותו מקום)

המעבד מגיע מסידילוג www.cd-log.co.il הם יבואנים בין הגדולים בארץ, קיבלו לו מזמן נציגות רשמית של (היה בYNET אני חושב) ומביאים גיגהבייט \ BFG ועוד כמה חברות.

הם נותנים 3 שנים אחריות כמו שנהוג למעבדים של בחו"ל.

לא מבין למה IQPC לא יכולים לתת את המידע הזה בדיוק כמו חנויות אחריות

הגישה הזאת של "יבואן ללא שם" רק מרתיעה לקוחות וחבל,

מישל - יש לכם שם של חנות אמינה, למה לא לתת מידע אמין ללקוחות, אפילו אם תגידו שאתם מביאים את המעבד לבד זה עדיף מלהגיד יבואן שלא רוצה שנפרסם את שמו, זה מקביל ל-שוק אפור באיזו פינה שכוחת אל בתחנה המרכזית הישנה בת"א שקונים ממזוודה ומשלמים במזומן בדולרים.

קונים בארץ - סבבה - מאיפה

קונים בחול - סבבה - תגידו

אבל בלי משחקים

אנשים פה משקיעים אלפי שקלים על המחשבים שלהם ורוצים לדעת שהם מקבלים בדיוק מה שהם מבקשים ואם תהיה תקלה - וידוע שהסיכוי למעבד תקול הוא מאוד נמוך - עדיין שיהיה מי שיתן מענה, בצורת מעבד חדש או זיכוי כספי אבל שלא יגידו להם אחר-כך תחכו 3 חודשים מנסים להשיג לכם מאיזה ספק בחו"ל.

כמו שאתה בטח יודע אני עובד בחברה וכשאומרים לי לא לפרסם משהו אני לא מפרסם אותו...אבל בדיוק בגלל דברים כאלה אני גם נמצא פה בפורום להיות מעין איש קשר שלכם לכל בעיה/שאלה/ שאתם מעוניינים להפנות כלפי החנות ואני מעביר אותה הלאה ואז חוזר אליכם עם תשובה, אני מבטיח יום ראשון לבדוק את הנושא ולעדכן אתכם בשעות הבוקר של יום ראשון.

מסכים איתך, אבל נושא הדיון הוא לא אלו חנויות מומלצות אלא משהו נקודתי בחנות הזאת.

לא ראיתי את זה עד עכשיו, ויש שם 2 שמות של יבואנים של חיון ואיסטרוניקס ולשניהם בוודאות אין G0 במלאי, אז מה זה אומר ?

שה"סיסמה" כבר לא נכונה יותר ?

ממתין לתגובה ביחד עם מר zsela7

כמו שאמרתי למעלה כעת הכל מסודר ומופיע שהמעבד הוא מיבוא מקבילי כמו שהיה אמור להופיע בהתחלה מהסיבה שציינתי למעלה

יום שבת בערב או ראשון על הבוקר אני מבטיח לחזור אליכם עם תשובות לכל מה שנשאל פה ...

אם יש לכם עוד הערות שאלות על הנושא אני ישמח לענות..אם יש לכם שאלות שלא קשורות לנושא אני ישמח לענות עליהם בהודעה פרטית ולא פה כדי לשמור את החוקים ולא להספים את האשכול

תודה רבה והמשך לילה נעים

מישל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...