אני מחפש חברה שמשחזרת מידע מכוננים קשיחים - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש חברה שמשחזרת מידע מכוננים קשיחים

alex.turovsky

Recommended Posts

אתה צודק ולכן אני אגבה גם על ועל מחשבים של בני משפחה אחרים.

אגב, ה ESSATA לא יגביל את ה TRANSFER RATE של הראפטור? תמיד תמהיתי איפה הצוואר בקבוק בכל אמצעי ההעברה האלה, בין אם זה FIREWIRE 400 או 800 או 1 או 3 או ESATA החדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע הESATA הוא הכי מהיר מכולם אני לא מאמין שהוא יגביל יותר מידי אבל אני לא סגור על כמה בידוק.

בכל מקרה אתה יכול לבדוק ע"י תוכנה כמו PCMARK את הציון של ההרדיס עם הקופסא ובלי הקופסא ככה תדעה כמה הוא מגביל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק ולכן אני אגבה גם על ועל מחשבים של בני משפחה אחרים.

אגב, ה ESSATA לא יגביל את ה TRANSFER RATE של הראפטור? תמיד תמהיתי איפה הצוואר בקבוק בכל אמצעי ההעברה האלה, בין אם זה FIREWIRE 400 או 800 או 1 או 3 או ESATA החדש...

E-Sata הוא Sata לכל דבר. אין סיבה שיגביל את הראפטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו קטן על שחזור של נתונים ע"י טיק-טק ומיטסי

בניגוד להרבה אנשים אני דיברתי עם המנהלים שלהם בקורס האחרון שלי (חוקרי עברות מחשב)

הסיכום של הדיון איתם הוא כזה כל דבר אפשר לשחזר הכל שאלה של זמן וכסף....

מה אנחנו יכולים להבין מזה?

שום בן אדם פרטי לא צריך לפנות אליהם לפני שהוא יודע שיש לו בכיס 500$-1000$ בשביל שחזור וגם זה תלוי....

המלצה שלי

לכו על התוכנות שאנשים ממליצים

אצלי המוות של הWD5000YS האחרון שלי הרג אותי אבל שחזרתי הכל כמעט (רק 50G הכלו קפוט) אבל זה היה נזק פיזי

ועוד משהו

נזק לוגי = תיקון של אחוז גבוהה של המידע

נזק פיזי (כל עוד לא מדובר על הפלטות עצמן) = שחזור כמעט מלא (מחליפים פשוט את התושבת כולה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. איפה צוואר הבקבוק אם בכלל ? אם הראפטור שלי מעביר ב SATA 1 עד 150 MB לשנייה תיאורטית וה FIREWIRE800 מעביר עד 80 לשנייה תיאורטית (ובפועל כ 60 ), אז יש פה צוואר בקבוק לא?

ב.IAKOVI, מה בדיוק אתה עושה אם עברת קורס כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, מה הקשר Firewire אם אתה מחבר ב-ESATA?

בכל מקרה, גם אם תחבר ב-Firewire 400 (ולא 800) הנפילה בביצועים לא אמורה להיות מאוד מורגשת. את ה-150 מגה לשנייה אתה מקבל רק מהבאפר לזכרון. ברגע שהבאפר (הקטן) מתרוקן, הראפטור נותן בסביבות ה-70 ומשהו מגה למיטב זכרוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משמע אם אני רוצ הלעשות במחשב שלי את הראפטור ככונן ראשי דרך חיבור בקופסה חיצונית שתומכת רק ב FW800 והמהירות שלה היא כ 80 לדקה תיאורטית ו 60 מעשית, זה יאט את הראפטור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב.IAKOVI, מה בדיוק אתה עושה אם עברת קורס כזה?

מבחינת החוק בארץ היחידים שיכולים לחטט במחשב של אנשים במסגרת צו מתאים הם אלו המיומנים לכך ע"פ החוק (הגדרה אפורה בטרוף)

במציאות המסגרת היחידה שמכשירה אנשים (יותר נכון פשוט מביאה לנו חותמת לחוקיות המעשים שלנו) הוא "קורס חוקרי עברות מחשב" של מצ"ח שמכשיר לא רק אותנו (מצ"ח) אלא את כל גופי האכיפה בארץ (מה שאומר שהכרטיס הנחמד שמקבילים בסוף הקורס תקף גם לאזרחות)

במסגרת הקורס לומדים המון חומר תאורטי ופחות מעשי (למרות שמה שאנחנו לומדים הורג חצי מאיתנו מצחוק בגלל שאנחנו מבינים לעזזל איפה כל החורים והפאקים שיש) וגם קצת פירסומי מהצד (ראו ההרצאות של מיטסי... 3 שעות בשביל להסביר למה הם יכולים לעשות הכל תמורת כסף וזמן מתאים. בזבוז של שעות לימוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם כן אני מבין שרק עם ESATA ניתן בעצם לפתח כונן SYSTEM ראשי ולא לגרום למהירות העברה נמוכה . . . NICE.

2. יעקב, אני זוכר את מצ"ח רק מכל הבדיקות שתן שהיו עושים אצלנו לחיילי המפקדה.

מה בדיוק אתם עושים בקורסים של עבירות מחשב, אם איזה ג'ובניק בחמן פרץ למחשב של המפקד וגנב ממנו פורנו? ;D

אגב עניתי לך בפרטי, לא ראית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושים? לומדים על העסק, החוקים וכו'... כאמור הרבה תאוריה

מצ"ח זה לא רק שתן (למרות שזה חלק לא קטן)

עבירות מחשב זה נושא די גדול שהאמת אין לי כוח וגם זה לא המקום להרחיב עליו

בקשר לPM, ראיתי

אני נפגש עם חבר שלי עוד שבוע שבועיים נדבר אחרי זה בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה אפשר לסגור את העסק.

סיכום:

מה שהתחיל בבכי ונגמר בשמחה נפתר כאשר אחרי בדיקה ב100 שקל בחברת "טיק-טק" שרצו 2000 שקל על שחזור (400$+מע"מ) נפתר ע"י שימוש קצרצר בתוכנת R-STUDIO גרסה 4.0 וחיפוש מחיצות FAT בכונן ששוחזרו בהצלחה של 95% שזה אומר 300 ג'יגה ששחזרתי בשלמותן בדיוק לפי מבנה התיקיות הקודם.

כל הכבוד לכם על העזרה :) תודה לכולכם

ומי שצריך עזרה כולשהי- פנו אליי, אעזור בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...