אני מחפש חברה שמשחזרת מידע מכוננים קשיחים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש חברה שמשחזרת מידע מכוננים קשיחים

alex.turovsky

Recommended Posts

הכונן גיבוי החיצוני שלי 500 ג'יגה משום מה החיליט להרוס לי את השבוע. (חיבור קבוע של ESATA).

בסביבות 400 ג'יגה פתאום סתם כך לא נגישים יותר איך זה קרה?

באתי אתמול למחשב וEMULE מודיע לי שאין לו יותר גישה לתיקיית ה TEMP שהייתה על כונן ובגלל זה הכונן כתב 7\24. אני חושב שאולי בגלל העובדה שהוא עבד אצלי כל הזמן וכל שנייה הוא נפל. ממש מוזר כי הוא עבד כמה חודשים חלק.

בכל מקרה מעכשיו כל פעם שאני מנסה לגשת לכונן VISTA רוצה שאני אעשה לו FORMAT, כאילו מדובר באיזה כונן שהרגע יצא מהמפעל . . .

נורא עצוב . . . :-\

- עשיתי RESTART למחשב

- חיברתי דרך ה במקום ESATA וכלום לא משתנה

מישהו עשה פעם שחזור של ההארד דיסק או מכיר חברות ומחירים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שתי החברות שמליצו למעלה מצויינות

קח בחשבון שיש עלות בדיקה ראשונית ורק לאחר הבדיקה תקבל הצעת מחיר לשחזור

השחזור יכול להגיע למחיר של מאות דולרים הסיפור לא זול בכלל

קח גם בחשבון שאם הם צריכים לפתוח את ההארד דיסק ולהחליף חלק פיזי

אין לך כבר אחריות על הדיסק

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, כל הכבוד לכם, למדתי משהו חדש היום.

רק שאלה, קודם כל האתר של טי-טק נראה יותר מושקע ומקצועי, לאחר שחפרתי בשני האתרים.

למישהו מכם יש ניסיון עם אחד מהם ?

מישהו יודע מחיר לדוגמה של אחד השחזורים שהוא שמע שהם עשו ?

המידע שנמחק לי זה ולכן אין לזה למעשה מחיר בשבילי, אבל בכל זאת . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבאתי לטיק-טק כרטיס של לשיחזור. הבדיקה הראשונית עולה 20$ שמתקזזים אחר כך ממחיר השיחזור אם ניתן לשחזר.

המחיר נע באיזור ה-100$ ל-800$, במקרים חריגים זה יכול להגיע אפילו מעבר ל-1000$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה ניתן לשחזר את הכרטיס שלי ככה ש...

הכי פשוט זה שתלך אליהם, תשאיר את הכונן לבדיקה, זה יעלה לך פחות מ-100 ש"ח. אם ניתן לשחזר הם יתנו לך הצעת מחיר, אם המחיר לא נראה לך אתה יכול לקחת אותו למקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשוק שאתה בכלל חושב בכיוון של לשלם לחברת שחזור מידע פשוט חבל על הכסף במקרה שלך

האמת שזה מאוד קל לשחזר מידע לבד בעזרת תוכנה טובה ולשמור תמידע לתוך דיסק קשיח/מחיצה אחרת

(כל עוד הדיסק קשיח מזוהה ואין לו שום נזק פיזי) ,הנה רשימה של תוכנות טובות

file scavenger

getdataback

power data recovery

r-studio

data recovery wizard pro

עריכה : גם אפשרי שזה בעיה בקופסה החיצונית עצמה

אולי כדאי שתנסה לחבר את הדיסק קשיח ישירות למחשב

אבל רוב הסיכויים שזה יגמור תאחריות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשוק שאתה בכלל חושב בכיוון של לשלם לחברת שחזור מידע פשוט חבל על הכסף במקרה שלך

האמת שזה מאוד קל לשחזר מידע לבד בעזרת תוכנה טובה ולשמור תמידע לתוך דיסק קשיח/מחיצה אחרת

file scavenger

getdataback

power data recovery

r-studio

data recovery wizard pro

וזה שהם פותחים אותו במעבדה, מפרקים ממנו את הבקר ובמקרים קיצוניים את הפלטות בשביל שחזור RAW לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמיד פותחים זה תלוי אם יש נזק פיזי או לא

ובאשר לאחריות זה תלוי בחברת שחזור מידע הספציפית

אני לא יודע איך בדיוק עובדות החברות שחזור בארץ אבל

הרוב המוחלט של חברות שחזור באמריקה ואירופה משלמות

לחברות הדיסקים קשיחים עבור רשיון מיוחד שמאפשר להם

לפתוח את הקשיחים ללא פגיעה באחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

file scavenger

getdataback

power data recovery

r-studio

data recovery wizard pro

אז ככה אחינו . . .

* אם לא שמת לב אני טכנאי בעצמי וידעתי על כל שטויות הUNDELETE האלה. זה רק מגרד את השכבה הלוגית ומוצא לך קבצים מפוזרים ולא משהו שאני יכול להשתמש בו באופן מסודר.

1)בשביל להתחבר אליו היה צריך לפרמט אותו . . . מה הסיכוי שאחרי שהוא נפל (או אלוהים יודע מה קרה לו) הקבצים עליו היו שורדים גם פורמט ?

2) אני זקוק לשחזור של התיקיות עצמן ולא רק לשחזור של הקבצים. 400,000 מגבייט של קבצים מפוזרים זה לא בדיוק משהו שאפשר להתמצא הו בקלות . . .

3) רציתי פתרון מקצועי, כזה שגם אם אני אשלם עליו כרגע אני לא יודע כמה, לפחות זה יהיה בידיים מקצועיות ואני אקבל (טפו טפו טפו) את כל ה TREE של הכונן מסודר לפי תיקיות או משהו כזה.

4) לא היה לי כונן נוסף של פאקינג חצי טרה בייט להעביר אליו את הקבצים גם אם הייתי יכול לשחזר את הכל עם תוכנות. גם ככה כנראה אצטרך לקנות חדש או לשלם להם על הכונן שהם ייתנו לי עליו את קבצי הגיבוי. מצחיר היה כשהם שאלו איך אני רוצה את המידע חזרה, על דיסקים של או כונן או פלופי.

ברור שאמרתי שאני רוצה את זה על כונן כשחשבתי שבשביל אני אצטרך לשכור חברת הובלה :lol:

5) אם זה מחיר שחזור של עד אלף שקל, מילא, זה ממש זול. כל המידע שאפרט בהמשך שווה פי 10 ולתמונות בכלל אין מחיר !

אני אעדכן בהמשך ונקווה לטובה. יש לי שם את כל התמונות מהילדות (איזה 20 ג'יגה) את כל ה IMAGים של מחשבים לקוחות מהחצי שנה האחרונה , , את כל תיקיית ה טכנאי שלי עם מיליון תוכנות לכל רצון של לקוח, בקיצור, אם זה לא ישחזר אז אני אהיה ממש בדיכאום בגלל התמונות.

ץלמדו ממני - תגבו הכל ותמיד.

והכלל אני קונה עכשיו כונן 500 ג'יגה פנימי בכדי שהכונן החיצוני החדש שאקנה ישמש אך ורק בתור כונן גיבוי אמיתי ולא כונן גיבוי זונה ששימש אצלי ככונן רגיל לכל דבר בחיבור ESATA . :kopfpatsch:

נ.ב - דובי זובי, זה אתה שביקשתי ממנו להשיג לי אשכול ענבים כזכור לי, לא אחינו? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...