אני מחפש חברה שמשחזרת מידע מכוננים קשיחים - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש חברה שמשחזרת מידע מכוננים קשיחים

alex.turovsky

Recommended Posts

ככה ממש לא עובדות תוכנות השחזור אולי תוכנות ברמה נמוכה ביותר

וממש לא הייתי קורה לתוכנות שחזור מידע שטויות,דווקא יש תוכנות מעולות (כגון אלה שהמלצתי)

שעושות תעבודה כמו שצריך ואפילו מראות את מבנה התיקיות המקוריות שבו היו הקבצים כן כל הTREE..

ולידעתך אפשרי ביותר לשחזר קבצים אחרי פורמט (כל עוד הם לא הוחלפו

בקבצים חדשים) ,פורמט לא שונה ממחיקת קובץ,הקבצים פשוט נהיים בלתי נראים

ונשארים עד שמוחלפים במידע חדש.. ,ואני עדיין אומר כל אין לכונן שום נזק פיזי

אין שום סיבה שבעולם לשלם המון כסף לחברת שחזור מידע ,באשר לזה שאין לך עוד

דיסק קשיח לשחזר אליו תאמין לי שדיסק קשיח חדש בשביל לבצע את השחזור+העלות של התוכנה

עולים הרבה פחות משחזור מקצועי וגם לוקח הרבה פחות זמן לשחזר בעצמך

ובקשר לגיבוי אני ממליץ לך להתעניין בתוכנות גיבוי אוטומטיות,הסיבה שרוב האנשים

לא מגבים זה פשוט עצלנות ,גיבוי ידני זה מיושן משתמשים בתוכנת גיבוי טובה מגדירים כמו שצריך

פעם אחת וזהו (כמובן שחייבים עוד דיסק קשיח בשביל הגיבוי,אפשר גם לגבות לדיסק רגיל או דיוידי אבל זה

יותר מדי טרחה לדעתי)

תראה החלטה שלך אבל לדעתי לשלם לחברת שחזור מיותר לגמרי במקרה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחינו, אין בעייה. מאמין לך ולא.

ברגע שאני אראה מה תיתן לי חברת שחזור מקצועית מחר - אז אני אחכה שמישהו יראה לי מה עושה אחת התוכנות שהזכרת באותו מצב. תלוי במצב הדיסק שהם יחזירו לי אני מוכן להריץ את כל התוכנות האלה אחת אחרי השנייה אם זה ירגיע אותך . . . וילמד אותי משהו חדש.

ואגב אני יודע שאפשר לשחזר קבצים גם אחרי 3 פורמטים, אבל אם עושים ניקוי DOD שזה DEPARTMENT OF DEFENCE וכותבים על זה אפסים, זה מספיק גם פעם אחת ואי אפשר לשחזר כמעט.

והאמן לי שניסיתי עם ACHRONICS ו RETROSPECT ואפילו עם מה שיש בXP ה NT BACKUP וזה לוקח כל פעם כל כך הרבה זמן שזה עצוב.

הלוואי הייתה דרך שתפעל כמו שצריך שאם מ 500 ג'יגה הוספתי רק קובץ תמונה אחד הוא יעתיק רק אותו ולא ייקח לו שעות לכל התהליך של הבדיקה.

מצאתי שהדרך הכי טובה לגבות זה פשוט להעתיק בסוף כל יום את התיקיות שאתה יודע ששינית. אשמח לשמוע דעות בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאמן לי שניסיתי עם ACHRONICS ו RETROSPECT ואפילו עם מה שיש בXP ה NT BACKUP וזה לוקח כל פעם כל כך הרבה זמן שזה עצוב.

הלוואי הייתה דרך שתפעל כמו שצריך שאם מ 500 ג'יגה הוספתי רק קובץ תמונה אחד הוא יעתיק רק אותו ולא ייקח לו שעות לכל התהליך של הבדיקה.

מצאתי שהדרך הכי טובה לגבות זה פשוט להעתיק בסוף כל יום את התיקיות שאתה יודע ששינית. אשמח לשמוע דעות בנושא.

תשמע אתה צריך להשתמש באיזה תוכנה לסינכרון תיקיות

או תוכנה לעשיית אימ'גים שתומכת בגיבוי INCREMENTAL/DIFFRENTIAL

זה יגבה רק את הקבצים שהשתנו/הוספו לאחר הגיבוי האחרון זה חוסך הרבה זמן

ולידעתך acronis trueimage תומכת במצב גיבוי הזה וגם כל מני תוכנות אחרות

אני ממליץ על התוכנות סנכרון תיקיות האלה

backup4all

second copy

mirrorfolder

אגב mirrorfolder מגבה בזמן אמת (היא מנטרת שינויים בתיקיות שאתה רוצה לגבות ומתי שיש

משו חדש שמה היא ישר מגבה אותו,בניגוד לתוכנות אחרות שמגבות רק בזמן שהוגדר,נניח פעם ביום)

כל התוכנות תומכות גם בVersion Tracking..

שאומר שנניח אם מחקתה משו מקובץ טקסט/וורד ושמרתה אותו אבל פתאום נזכרתה שמחקתה משו שהייתה צריך

(והגרסה הקודמת של הקובץ כבר מסונכרנת) אז הקובץ טקסט/וורד החדש לא יחליף תישן..במקום הוא גם

יגובה אבל לא בדיוק לאותו מקום אלא לתיקיה מיוחדת בשביל שמירת הגרסאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלקס, תעדכן מה קורה עם זה.

ואיזה זה כונן זה בדיוק, כונן מותג, או אחד רגיל ומארז?

ואני עכשיו קניתי My Book 320GB של WD כדי לגבות את כל הדברים שלי (דגש על , כי כמו שאתם יודעים, אי אפשר לשחזר או ל"השיג מחדש). אחרי כל גיבוי אני מחזיר אותו למגירה.

אבל אני כל-כך פרנואיד, שאני מגבה את הדברים שלי גם על DVD's (כמו שאמרתי, בדגש על התמונות משפחתיות).

ואל תשכחו לגבות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ניסיון של שנים רבות עם חברת MITSY (גם בשם הקודם שלהם) הם מאד מיקצועיים (למרות שהאתר פחות מרשים) . יש להם הרבה עבודה לכן

התהליך לוקח הרבה זמן, אלא אם תגדיר שהמצב דחוף בזמן, ואז תשלם תוספת. העבודה שלהם יקרה, אך אם זה חשוב אז אין ברירה וכן אל תשחק עם הדיסק באמצעות תוכנות השיחזור כי כל הפעלה מיותרת מרחיקה את הסיכוי לשחזור. אתה יכול לבקש שיחזור של סיפריות מסוימות ולא כל הדיסק, ואז יעלה פחות.

את הפלט תקבל על דיסק שתתן להם או תקנה מהם. יש מצב שתקבל קבצים שמישים אך עם שמות חסרי משמעות-ואז תצטרך לארגן שמות מחדש-עבודה קשה.

מתוך התוכנות אני משתמש ב filescavenger . לוקח זמן רב השחזור אבל עובד.

אם החומר באמת חשוב אל תפעיל הדיסק. תקרא להם-הם יקחו אותו ממך ארוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה התוצאות (אשמח אם מישהו יסביר לי מה זה אומר תכלס כל הבבל"ת המקצועי הזה על הרס הדיסק).

בכדי לעזור לכם ולהראות איך נראית תוצאת בדיקת שחזור ב 20 דולר (100 שקל), אז ככה זה נראה, קיבלתי ב PDF לEMAIL.

qm7bci2G0D_bhzaOB6V05W2htOqr3HE5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב כי יש נזק למידע בלבד, לא נאמר דבר כלשהו על נזק פיזי לדיסק.

הדיסק פיזית כנראה תקין.

מצב טוב להפעלת תוכנה לשחזור קבצים (ולא, לתוכנה טובה אין צורך לפרמט את הדיסק לפני הפעלת התוכנה).

אבל אם אתה מתכוון להזמין את השחזור מהם, אל תגע בדיסק בשום אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם אני רוצה שחזור מהם - מדוע לא לגעת בשום אופן בדיסק? אני מניח שאתה מתכוון לא להפעיל עליו שום תוכנות שחזור?

2. אני מבקש המלצה על תוכנת השחזור הכי טובה שיצא לכם להשתמש בה (מהרשימה בדפים קודמים או תוכנה נוספת שמישהו מכיר או נזכר בה) ושמהפעם הראשונה מצאה או שחזרה הכי הרבה חומר, וכמה אחוזים לדעתכם מהחומר המקורי היא מצאה.

3. אפשר לדעת איך עובדת תוכנת ששחזור שכזאת ומדוע בעצם לא מצליח להתגבר על תקלה כביכול פשוטה שכזאת? "נזק לוגי" . . .

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הכוונה היא לא לפרמט, להפעיל תוכנת שחזור או אפילו לחבר למחשב. כל כתיבה עליו עלולה לגרום לאובדן מידע.

2. הניסיון שלי מוגבל ל-R-Studio שעובדת יפה על מחיצות/דיסקים שפורמטו/נמחקו.

3. פונקצייה כזו פשוט לא מובנית בתוך חלונות. תוכנות השחזור לרוב הולכות ומנסות למצוא שרידים מטבלאות הקצאת הקבצים. מהשרידים הללו התוכנות מרכיבות טבלת הקצאת קבצים חדשה ותקינה. זה קצת פשטני.

עוד על NTFS למשל:

http://www.digit-life.com/articles/ntfs/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניסיון שלי הוא מלפני 3 שנים בערך .... איך שהוא העפתי את partitions של הארדיסק שלי

(אפילו הייתה פה הודעה ששאלתי באחד הפורומים מה לעשות)

אז השתמשתי בתוכנה בשם r-studio (אחרי שניסיתי כמה וכמה תוכנות אחרות)

קשה לי להעריך כמה אחוז היא שחזרה (הארדיסק לא היה מסודר אז לא יכלתי לבדוק),

אבל את רוב המידע במיוחד החשוב שחזרתי (75-99%)

חשוב שיהיה לך הארדיסק אחר גדול יותר להעביר אליו את מידע המשוחזר.

גדול יותר כי לפעמים הוא נותן לך כל מיני קבצים נוספים שהוא איכשהו הצליח למצוא בנוסף (לרוב זה קבצים שנמחקו לפני המחיקה)

חלק מקבצים גם משוחזרים בכמה גרסאות (וצריך לעבור לראות מה שוחזר טוב)

וגם יש בלבול בחלק מקבצים בשמות (לרוב לגבי אלו שהיו מחוקים לפני הנפילה או כאלה שינית להם שם מתשהו).

מה שכן יש תוכנות שעושות משהו כשהן בודקות אפשרות שחזור או מנסות לשחזר אז זה פוגע באפשרויות השחזור

בין אם הפחתת הסיכוי ועד לבכלל.

(אם אני זוכר נכון איכשהו R-studio התגבר על בעיות אלו - פגיעה באפש' השחזור,

ואני לא יודע כמה היא פוגע באפשרויות לניסיונות אחרים של תוכנות אחרות).

אני שחזרתי משהו כמו 7-10 GB בהארדיסק של 40GB

(כי זה היה גודל הPartition שרציתי לשחזר וגם לא היה לי יותר 15GB מקום בHD ששחזרתי עליו).

אני חושב שגם לאחוז המקום התופס מול הפנוי שהיה בהארדיסק יש קשר לאחוז השחזור.

בדיקה לצורך השחזור (רק סריקת המידע בלי השחזור עצמו) לוקח המון זמן!

לי לקח להארדיסק של 40GB משהו כמו כל הלילה (בעצם אני לא יודע כי חיכיתי וחיכיתי ובסוף הלכתי לישון)

הא...

ם פעם שחזרתי למישהו מידע מHD תקול (עשה קולות איומים) עם r-studio

אבל רק משהו ספציפי שהוא ביקש (ספריית לימודים או משהו כזה).

עוד משהו ... יש כל מיני גירסאות לתוכנה R-studio.. חפש את מתאימה ביותר (fat , ntfs..... וכל מיני אחרות שאני לא יודע את הבדלים).

אגב אני לא ממליץ דווקא על שחזור באמצעות תוכנה (על פני חברה) אלא רק מספר מניסיון שלי...

אני אז לא שקלתי אפילו חברה כי אמרו לי שזה עולה לפחות כמה אלפי ש"ח אז במצבי זאת לא הייתה אופציה

(אז לא הי ליכסף ל HD נוסף לשחזור אליו,מה גם שלא היה צריך בסוף במיוחד כי מקורי היה תקין פשוט בטעות מחקתי את partitions)

בהצלחה,

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז היום לקחתי מטיק טק את הכונן שלי אחרי ש 2000 שקל נראו לי משהו מוגזם לחלוטין בשביל כונן שפיזית הוא שלם ולוגית כנראה המחיצה נדפקה או משהו ואחרי פורמט של שנייה אפשר יהיה להשתמש בו שוב.

בקיצור כרגע אני סורק את הכונן שלי עם R-STUDIO 4.0 BUILD 124045 ומקווה לטוב. אני מבין שאחרי ה SCAN צריך ללחוץ RECOVER FILES עם הכונן במקום SCAN ? מה אתם אומרים, זה נראה טוב להתחלה ? כמו שאתם רואים אני לומד, מקשיב לעצות ומקווה לטוב :)

לחצו על מנת להגדיל (יש שני כוננים. 2X500 GB אחד חדש ואחד ישן וRAPTOR 150GB 10K RPM מחולק לשתי מחיצות

MBeWRfK-zD9Ra92Y264FrAdSgaBy3LRc.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון אז אחרי הסריקה צריך להיות לך מתחת לכונן כל מיני אפשרויות לפרטישיינים שנמצאו.

אז אתה צריך משהו בסיגנון explore (לא זוכר איך זה נקרא) שמאפשר לך לסייר בין הקבצים במבנה תיקיות משוחזר.

"הפרטישיינים" הם בעצם על מיני אפשרויות למבנה תיקיות אפשרי כאשר אתה מסייר בכל אחד כזה אתה מקבל מסך חדש

עם מבנה תיקיות וקבצים (קיימים {שלא צריך לשחזר} ו"מחוקים" שצריך לשחזר) במקרה הקל אתה פשוט רואה את הפרטישיינים המקורים שלך

בתור אפשרויות תחת הכונן שסרקת (הצבעים אומרים עד כמה יש בלאגן וקשה לשחזר את מבנה התיקיות הרלוונטי).

במקרה הפשוט ואם יש לך מזל אז תראה בדיוק את הפרטישיינים שנעלמו לך....

במקרה כזה אין לך הרבה מה לחפש תכנס תוודא שהכל שם .... בחר הכל ל recover (מסמנים V לכל מה שאתה רוצה או יש אפשרות לבחור הכל).

תזכור שווה לבדוק אח"כ גם מבנים אחרים לשחזר מהם למקום אחר (לפעמים אתה מוצא גם קבצים שמחקת לפני הנפילה ..ואולי אתה מתחרט).

2 המלצות ממש חשובות:

1. תעבוד קודם על הארדיסק אחר קיים נגיד 3GB ישן שאין עליו כלום או שאתה יכול לפנות ולזחק איתו (אפילו על תחבר את בעייתי)

תנסה עליו את סריקות וכמה שחזורים על מנת ללמוד איך דברים הולכים בלי לחשוש או לאבד מידע.

2. גם לאחר השחזור (שכמובן לא מתבצע להארדיסק עצמו כי אם לא אתה תדרוס מידע פוטנציאלי לשחזור) על תגע בהארדיסק ותשמור אותו ככה כמה זמן.

ככה תחזור ותנסה לשחזר דברים שאולי פתאום גילית שלא שוחזרו במלואם (בתקווה שלא). אחרי שתעבור תקופה תשקול להחזיר לשימוש את הארדיסק הזה.

תבדוק את חומר ששחזרת לפעמים אתה משחזר והשמות משתנים ואתה חושב שזה הקובץ וזה קובץ אחר או בכלל קובץ לא שמיש (אתה יכול לקבל כמה גירסאות של אותו קובץ בשחזור אח"כ לבדוק אותו).

*הא.... כמעט שכחתי תבדוק שאתה עובד עם הגירסה הכי מעודכנת ומתאימה שאתה יכול להשיג.

בהצלחה,

טל

נ.ב.

תעדכן מה נסגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שנתן את העצה על R-STUDIO תבורך . . . חסכת לי 2000 ש"ח. החל מרגע זה אם אתה רוצה הנחה על מפרט מחשב כולשהו - תפנה אליי :hi: סתאם, כולכם מוזמנים, הכל בשביל הקהילה :yelclap:

אחרי שבחרתי רק בSCAN של הכונן ובחרתי רק בסריקת FAT32 שאני יודע שהייתה עליו הוא מצא לי עשרות שכבות של מידע על הכונן הזה מכל המחיקות שעשיתי לאורך החצי שנה האחרונה וביניהן מצאתי את התיקייה שבתוכה בהמון תת תיקיו היו מסודרים כל הקבצים שלי. סה"כ שחזרתי 95% מ300 הג'יגה שהיו לי שם ורק בגלל זה תהיה לי באמת שנה טובה.

- חיסכון של 2000 ש"ח שטיק-טק רצו עבור השחזור

- הצלת התמונות שלי ב 4 השנים האחרונות, כולל השירות הצבאי שלי. פשוט עשיתם לי את החג.

תודה חברים וכמו שאמרתי, מהיום יש לכם הנחות אצלי ;D

קניתי LAP TOP

http://a.zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=591249

וקניתי לו כרטיס

http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=10924

וקניתי כונן חיצוני ESATA, רק כלוב (לא חוזר על טעויות העבר עם MY BOOK של WD :nono: אני קניתי של COOLERMASTER אבל ממליץ לחכות שזה יגיע לארץ

http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=11089

ושמתי בו את הכונן שלי מהPC שזה השד הטזמני הפרטי שלי - WD RAPTOR 150GB עם 1.2 מיליון שעות Mean time between failures (MTBF) ממש גבוה כדי למזער אפשרות לנפילה עתידית של המערכת

חג שמח ושנה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם R-Studio כבר שנים רבות, בהחלט עושה את העבודה מצויין כמו שהמלצתי :)

להסתמך על כונן יחיד, אפילו הראפטור, בתור מקור יחיד למידע תהיה טעות. נכון שה-MTBF שלו גבוה מאוד, אבל זה מזכיר לי את הבדיחה על הסיכוי לטבוע בבריכה שעומקה הממוצע 20 ס"מ.

לתשומת לבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...