התלבטות בין X360 לPS3 - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין X360 לPS3

1nstall

Recommended Posts

אולי קצת הגזמתי שאמרתי משמעותי, אבל בחלט ה"אור" נראה יותר טוב בX.

אם אתה אומר שמשחקים באים בBR, אז ניראה לי שירדתי לגמרי מהps3.

ובקשר לסאונד. לצערי ( :'() רוב הזמן הקונסולה תיהיה מחוברת בסטריאו (שוב, :'( ) הקנייה הבאה שלי לאחר הקונסולה זה מערכת קולנוע לחדר.

בעצם שאני חושב על זה, אמור להיות זרוק בבית סט רמקולים מלפני 7 שנים (תקופת הלייזר דיסק) אולי יש מצב שאני אקנה הכל ביחד.

הודעת מנהל הפורום - כאן נמחק תוכן שעבר על חוקי הפורום.

אם כבר לעתיד, עדיף שיהיה לך נגן בלו-ריי מובנה, חוץ מזה שאומרים שהמשחקים ל-360 כבר "גדולים" על ה-, והיוצרים יתחילו להוציא ב-HD- מה שיחייב אותך לקנות את התוספת הזאת וייקר את מחיר הקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם כבר לעתיד, עדיף שיהיה לך נגן בלו-ריי מובנה, חוץ מזה שאומרים שהמשחקים ל-360 כבר "גדולים" על ה-, והיוצרים יתחילו להוציא ב-HD- מה שיחייב אותך לקנות את התוספת הזאת וייקר את מחיר הקונסולה.

לחייב שדרוג לHD- יהרוג ת360

מה שכן גירסאות הקור יהיו חייבים לקנות ארד דיסק לחלק מהמשחקים

ובכלל יהיו פשרות במשחקים מסוימים

לדוגמה קיבצי במקום קובץ איכותי יותר ודברים בסגנון

ומשחקים מסוימים יצאו על כמה דיסקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחייב שדרוג לHD- יהרוג ת360

מה שכן גירסאות הקור יהיו חייבים לקנות ארד דיסק לחלק מהמשחקים

ובכלל יהיו פשרות במשחקים מסוימים

לדוגמה קיבצי MP3 במקום קובץ איכותי יותר ודברים בסגנון

ומשחקים מסוימים יצאו על כמה דיסקים

קשה לי להאמין שמיקרוסופט יחייבו שדרוג ל-HD-, אני חושב שהם יילכו בכיוון של הוצאת משחק על כמה דיסקים מכיוון שהם רוצים שכמה שיותר בעלי XBOX 360 יקנו את המשחק בלי שיצטרכו לשדרג את הקונסולה שלהם (אמנם למיקרוסופט יש אינטרס למכור כמה שיותר כונני HD- אך עם זאת הם יעדיפו למכור מיליוני עותקים של אותו משחק ולהרוויח מהתשלום ל- LIVE של אותם שחקנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מה שאני חושב

אבל בשורה התחתונה שימוש בDVD רגיל יגרום לפשרות בנושא \נוחות\גרפיקה\מוזיקה וכו

אם היה ארד דיסק סכל קונסולה זה היה הרבה יותר קל להם כי אז חלק מהתוכן היה נפרס לארד דיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1nstall, איפה בדיוק ה-PS3 נמכר ב-500 דולר?

הכי זול שמאצתי זה את זה:

מצאתי ב-Amazon באנגליה את המכשיר ב-400 פאונד.

זה מגיע עם שתי שלטים ושתי משחקים, משתלם לדעתכם?

http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Console-Premium-Version/dp/B0007SV734

אגב, כשעית את החישוב של הכסף בין ה-PS3 ל-XBOX360 השחור,

את כל הדברים שהוספת ל-, אתה באמת תשתמש בכל מה שרשמת שמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מה שאני חושב

אבל בשורה התחתונה שימוש בDVD רגיל יגרום לפשרות בנושא \נוחות\גרפיקה\מוזיקה וכו

אם היה ארד דיסק סכל קונסולה זה היה הרבה יותר קל להם כי אז חלק מהתוכן היה נפרס לארד דיסק

ביינתיים שום דבר לא נפרס לHD וביינתיים שום משחק לא דורש משהו מעבר לבסיס, בהתחשב שלמחשב לא יהיה HD בשנתיים הקרובות או כל דבר דומה לא יהיה ניצול של המקום הנוסף בBR של הסוני, הדבר היקר ביותר בפיתוח משחק זה הart assets אתה לא הולך לייצר גרסאות נוספות של טקסטורות בשביל הPS3 במיוחד בהתחשב שאין לו כמעט פיסי אז זה לא מעניין אף אחד מה יש בדיסק מקסימום יהיה דברים שגם ככה עובדים בstreaming כמו קצת יותר איכותית(אבל מי כבר מבדיל בין 192KPS ל-לא דחוס, ואולי גם סרטים(רק חבל שהכל כבר cut scenes במשחקים, בדחיסה יותר נמוכה). הסוני מוגבל יותר מהMS "בחומרי גלם איכותיים" יותר לפחות עד כמה שזה קשור לטקסטורות ודברים שבאמת משפיעים על המשחקיות גם עם הHD הגדול שלו אף אחד לא ייצר משחק שידרוש פי 2 יותר זמני טעינה(בהתחשב שזמני הטעינה של הPS3 כפולים מה360 וזה נבדק, חפשו בgametrailers את ההשוואה) רק בשביל לשים טקסטורות יותר מפורטות שדורשות הרבה יותר שעות עבודה גם לייצר וגם להתאים אותן לרזולוציה נמוכה יותר בשביל ה360 והPC.

כבר יצאו משחקים שדורשים מספר DVDים לXBOX כמו Blue Dragon ואף אחד לא זעק על זה, בדיוק כמו שאף אחד לא זעק על זה שמשחקים לPS1 ולPS2 על CD תפסו עד 4 דיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לכל מחשב משחקים נורמלי ומעלה היום יש ארד דיסק יחסית גדול

ל360 אין ארד דיסק בקור ובפרימיום יש רק 20 גיגה שכמובן חלק מהמקום תפוס על ידי סרטים\מוזיקה\וכו

תזכור שבלו רי יכול להגיע ל50 גיגה

וכבר יצאו משחקים של 20 גיגה בPS3

במחשב אין בעיה לקווץ משחק ולפרוס אותו על הארד דיסק כמו שעושים כבר שנים

בהרבה משחקים ותוכנות

ב360 זה בעיתי -לא בילתי אפשרי אבל בעיתי

בר יצאו משחקים שדורשים מספר DVDים לXBOX כמו Blue Dragon ואף אחד לא זעק על זה, בדיוק כמו שאף אחד לא זעק על זה שמשחקים לPS1 ולPS2 על CD תפסו עד 4 דיסקים.

זה כבר עניין של פשרות בנוחות

ביתחשב בזה שאתה לא עושה התקנה מלאה כי זה יתפוס המון מקום

אתה צריך להחליף דיסק כל כמה זמן

וזה עוד RPG לינרי

מה תעשה בספורט\מרוצים\RPG פתוח \וכו?

ותבין אני זוכר איך בעבר קאפקום הצליחו לדחוס 2 דיסקים של RE2

ודחפו אותם לקלטת N64 אחת שהיתה אם הרבה פחות שטח איכסון

אז נכון בתאוריה אפשר לעשות הרבה אבל במציאות יהיו פשרות כמו שאמרתי או בנוחות\או בגרפיקה\וכו

יש משחק בפיתוח לPS3 שלפי המפתחים כל שלב לוקח 2 גיגה

תנסה לדחוף משחק כזה ל360 לא עלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...