התלבטות בין X360 לPS3 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין X360 לPS3

1nstall

Recommended Posts

PS3 קורא גם דיוידי רגיל בלי קשר שיש לו בלו ריי ואני מניח שגם הHD קורא דיוידי רגיל ודיסקים רגילים כי אין סיבה ממש שלא

ולגבי מה שאחד פה אמר שמיקרוסופט יכולה להוציא קונסולה חדשה אפילו עוד שנה אז איפה אתה חי? ניראה לך שאחרי שנתיים-שנה וחצי הם כבר יעברו לקונסולה אחרת זה בחיים לא יקרא אני מניח שלפחות עד 2009 ה360 עדין תהיה בלי קשר לכמה כסף יש לגייטס ובתכלס אין לו שום קשר לזה זה החברה ואני מניח שהוא עצמו לא מבין גדול בדברים האלה בשביל זה יש לו חברה שתעשה את מה שצריך

ולגבי הPS3 כמה יתרונות מאוד גדולים שלו זה שהוא מעבר למכשיר משחקים. בעתיד(תחילת 2008 ניראה לי) הוא יוכל להקליט תוכניות ואם אני זוכר נכון ממה שקראתי לשמש פשוט כממיר כמו שיש יס מקס והוט מגיק אבל כרגע רק ללקוחות יס תהיה את האפשרות הזו אני מניח שהוט תצטרף אח'כ

ועוד יתרון זה יבוא רשמי ככה שאם יש בעיה אז אין דאגה שהחנות שקנית ממנה תיסגר או המעבדה ואז אתה תשלם 1000ש'ח לתיקון(סתם הקצנה)

ודרך הגב גם לי הייתה היתלבטות ובסוף קניתי PS3 מבאג(יצא הכי זול ומשתלם) אבל אמא שלהם עד שזה מגיע אני כבר מחכה שבוע ועדין לא הגיע חח אבל לא קשור לדיון

ואם אתה רוצה מכונה חזקה באמת אז תקנה PS3 יש לו גם יכולת לעבד 4D בזמן אמת שבעצם הXBOX360 יקח לו ימים לעבד את זה אז הסוני עושה את זה על המקום ודרך הגב המימד הרביעי זה זמן כלומר חפצים והסביבה ודמויות יושפעו מהזמן שעובר בצורה לא מתוסרטת לדוגמא עץ ירקב מתכת תחלד מראה תאבד חדות וכו וכול הטקסטורות של המתכת החלודה העץ הרקוב לא יהיו מצוירים מראש אלה יועבדו על המקום בלי שום דבר מתוסרט מה שהופך לדעתי לסופר ריאליסטי בעיקרון אני יודע שבתכלס שחושבים זה לא הכי שמיש הרי אף אחד לא יעמוד שנה ליד עמוד ברזל ויחכה לראות שזה יחליד אבל אני מניח שמפתחים יצליחו להישתמש בזה בצורה שתעצים את חווית המשחק ובתכלס זה גם להשוויץ בכוח העיבוד האדיר של הPS3 מה שלXBOX360 אין

הנה הכתבה:http://www.psu.com/4D-Graphics--A-reality-only-for-PlayStation-3-Feature--a1063-p0.php

תגלגלו קצת למטה שנכנסים לאתר המאמר יותר למטה ויש גם סירטונים ותורידו אותם כדי לראות הHD אומנם לא הכי HD באיכות גבוה אבל יותר טוב ממה שאפשר לSTREAM משם(ברח לי המילה העיברית לזה)

אבל בתכלס כרגע לדעתי המינוס היחידי של הPS3 והוא זמני זה שאין פריצה שבתכלס זה לא באמת קטגוריה אז אי אפשר באמת להגיד שזה קונסולה לא שווה אבל הכול יקרה בסופו של דבר גם אמרו שהקונסולה שלהם הכי מוגנת והשקיעו מיליונים בהגנה ואם אני לא טועה שבוע אחרי כבר היו סרטונים של הדגמות של פרצות שעשו ובסוף אחרי כמה זמן יצא לשוק וכמו שאתה רואה היום הפריצה שלו כבר שחיכה מאוד

קיצר מקווה שהבנת ושזה עזר לך להחליט מה עדיף

ושלא תחשוב שאני בעד PS3 כלומר ברור שאני אוהב ומעדיף PS3 אבל גם הXBOX360 זה אחלה מכונה ובהחלט שווה אבל לדעתי הPS3 לוקח

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בעניין הWII לדעתי קודם כל תנסה אותה ואחר כך תחליט

בעניין הPS3

כן אם אתה מתכנן על משחקים פרוצים אז כרגע זה לא הקונסולה בשבילך

בעניין אורך החיים של ה360

זה הכל ערכות ועובדות שקשורות בדור הקודם

מה יקרה בפועל?

אני עדיין לא מנהל בכיר במיקרוסופט

בכל מיקרה אני לא הייתי קונה מחשב חזק ו360 ביחד

בלי מחשב חזק הסיפור אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, תודה על ההסבר. שאני חושב על זה עכשיו לאחר שקראתי את התגובות שלך, אני קצת נירתע מלקנות קונסולה בכלל בדור הזה.

נגיד עוד חצי שנה יצא הX, זה אומר שהוא שנתיים בשוק. אם מסתכלים על העבר זה אומר שנישאר לו שנה וחצי להישאר או מקס' שנתיים וחצי.

WII לא בא החשבון, אנילא מסוגל לשחק בגרפיקה מהמאה הקודמת. ואני לא מתחבר למשחקים שיוצאים לו.

PS3, אני נירתע מההוצאות העתידיות שיבואו איתי.

איזה הוצאות עעתידיות?

אם כבר אז ההוצאות העתידיות יבואו על חשבון ה360.

בPS3 אתה קונה באיביי 3 משחקים ב400 שקל ויש לך משחקים לחודש. כל חודש 400 שקל... וזה רק אם אתה משחק 6 שעות ביום בPS3 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ אוקי שאל את ההורים שלך אם יש להם כסף לקנות משחק או שתיים כול חודש(חח מה שלא ממש ניראה לי כי זה יוצא 800ש'ח בחודש בערך אם קונים מהארץ בלי קטע להעליב או משהו פשוט לא לכול אחד יש 800ש'ח בחודש לבזבז גם לי אישית אין)

אם יש מה טוב ומה אחלה קנה PS3 לדעתי אם אין לך על אקסבוקס

ודרך הגב תהיה מוכן להוצאה של סביבות ה4000 אלף לאקס בוקס(מכשיר פריצה ועוד שלט יוצא בסביבות המחיר הזה) או שאם אתה רוצה סוני3 אז בסביבות ה4500 הבאנדל שכולל עוד שלט ושתי משחקים(motorstorm ו רסיסטנס פול אוף המאן :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הטמבל שקונה משחקים מקוריים בארץ?

3 משחקים מקוריים באיביי = 90 דולר~

בכל מקרה אם אתה מחפש מכשיר עם פריצה זה XBOX360.

לי אישית יש ניסיון רע עם פריצות\צ'יפים ככה שגם אם אני אקנה קונסולה בעתיד אני לא אשתמש בפריצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף למשחקים ממש אין לי, 90$ כל חודש בערך זה כבד. העניין שהכי חשוב לי כרגע. הוא לגבי הישארות הקונסולה בשוק. לפי מה שידעתי עד עכשיו שתי הקונסולות ישארו אותו זמן, עקב חומרה דומה. אבל לפי תגובות של אנשים פה, כניראה שמיקרוסופט תקדים קצת, וזה אומר שלא נישאר הרבה זמן לקונסולה.

ובשביל לקנות את הX, אני אצטרך לחכות לחורף. כניראה שאני אהיה מוכרח לעשות את זה. אבל זה גם נותן לי זמן לשקול מחדש את בחירת הקונסולה, יכול להיות שעד אז הPS3 תיפרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הטמבל שקונה משחקים מקוריים בארץ?

3 משחקים מקוריים באיביי = 90 דולר~

בכל מקרה אם אתה מחפש מכשיר עם פריצה זה XBOX360.

לי אישית יש ניסיון רע עם פריצות\צ'יפים ככה שגם אם אני אקנה קונסולה בעתיד אני לא אשתמש בפריצה.

אני גם מתכנן לקנות PS3, אבל המחיר של המשחקים קצת יקר לי (איך קונים מאיביי לארץ?)

המחשב שלי הוא חזק לצורכי עבודה, אבל משחקים חדשים כבר כמעט לא... (בגלל ה-SM3)

למרות שאין פריצה ל-PS3, הוא נראה לי יותר מעניין מה-360...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מתכנן לקנות PS3, אבל המחיר של המשחקים קצת יקר לי (איך קונים מאיביי לארץ?)

המחשב שלי הוא חזק לצורכי עבודה, אבל משחקים חדשים כבר כמעט לא... (בגלל ה-SM3)

למרות שאין פריצה ל-PS3, הוא נראה לי יותר מעניין מה-360...

אתה עושה חיפוש לאנשים ששולחים WORLDWIDE ואז אתה מוצא אנשים ששולחים לארץ. בדקתי בעצמי ובדרך כלל לוקחים על משלוח של משחקים בסביבות לכל מקום בעולם 10$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-PLAY ASIA ראיתי ששולחים ב-3 דולר... יותר שווה להזמין משם? (למרות שהמחיר של המשחק יותר יקר?)

או בקיצור... מאיפה הכי זול לקנות משחק ל-PS3? (אתרים מחו"ל ששולחים לארץ, או חנויות בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...