בעיית חשמל עם לוח אם חדש? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית חשמל עם לוח אם חדש?

KaBuKiM

Recommended Posts

סביר להניח שזה לא ישרוף אבל את הלוח אם,

זה סתם יקצר פשוט,

וצריך לעבוד כשהוא מסדר את זה,

ואם לא, מזל שיש אחריות :)

ניסיתי את זה אתמול. העניין הוא שהמגביהים בסדר והלוח עושה את הבעיה הזו גם כאשר הוא מונח על חתיכת קלקר או מוחזק באויר (כמו בייבי ג'יזס!). כך שלצערי זו לא הבעיה. הלוח הקודם היה מחובר בדיוק על אותם מגביהים עם אותם ברגים והוא עשה צרות אחרות. את עניין הספק לא הצלחתי לבדוק כי המחשב השני בבית שלי הוא וחיבורי החשמל פשוט שונים לגמרי.

ניסיתי גם את ההצעה להליף בין המעבדים אך הבעיה חזרה על עצמה בשני הלוחות בלי קשר לאיזה מעבד היה עליהם.

הסתבכתי, אה? :silly:[br]פורסם בתאריך: 27.08.2007 בשעה 08:37:24

דבר נוסף שניסיתי אתמול היה להחליף את ספק הכח. הייתי צריך לעשות את זה דבר ראשון אבל לא היה לי איך. בכל מקרה, זה לא עבד. הבעיה נשארה דומה בשני הלוחות. את הספק החלפתי במעבדה (שאני לא מכיר, יכול להיות שהם לא ממש מקצועיים) והטכנאי שם היה מבולבל לגמרי מהבעיה הזו.

אם יש למישהו עוד הצעות אני אשמח לשמוע. בינתיים שמתי את המחשב בעוד מעבדה שהבטיחה לבדוק כל חלק (זכרון, מעבד, כרטיס מסך, , ספק וכוננים קשיחים) בנפרד.

מה זה ה-ghost in the machine הזה פתאום?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מכיוון שאני לא רוצה להמשיך להפיץ דאבל-פוסטים אני פשוט אסיים את הסיפור בשבילכם.

הבעיה נמצאה - ספק הכוח קיצר לי את הלוח ה"חדש" (ה-Abit) למוות. משום מה ה- המשיך לעבוד, אבל גם לא טוב. בקיצור, הלכו לי שני לוחות אם טובים במיוחד. למרות כל הסיפור הזה, למזלי, שאר הרכיבים במחשב לא נפגעו. כך שאני פשוט אשיג (עוד) וספק חדש וחזרה לעבודה.

רציתי להגיד תודה לכל מי שניסה לעזור. אתם גדולים! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...