Medal of Honor Airborneדמו יצא - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor Airborneדמו יצא

soldier

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גרפיקה רחוקה מאוד מלהיות על הפנים, מעולה לטעמי, אפקטים מצוינים של תאורה, מודלים מפורטים וחדים, אהבתי את העניין שאתה מקבל גם שיפורים לנשק בהתאם ליכולת שלך וגם את זה שהמשחחק לא כזה קליל כמו הקודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי טיפה בדמו וניתן לומר שהמשחק אכן השתפר פלאים לעומת המשחקים האחרונים הכניסו כמה אלמנטים חדשניים למשחקיות ובכלל הקצב והאוירה במשחק נראים די טוב..

ושאלה לדיון אחר אחר: האם פניה של ea אכן משתנות לטובה כפי שהטיחו מנהליה? (spore sim city army of two moh:a the simpsons וכו'..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח במה שאומר אחי? אז במלא יהיה AA נכון? מה ישל הם לא עושים AA בדמו אפ פעם זה לא היה ככה. אבל משחק חבל על הזמן הרבהזמן לא התלהבתי ככה .. חחח

אז אני יעשה ככה יבטל את הפילטר שגם ככה לא עובד ואני ישים על רזולציה יותר גבוהה נראה איך יזוז. למה על 1600 1200 זז יפה מאוד.

אין AA לא בטוח לגבי AF, ולא יהיה לMOHA תמיכה בDX10, הוא רק הDX9 של UNREAL III.

האמת המשחק לא הכי כיפי, עדיף על פניו גם הגרפיקה מעולה אבל זה ממש לא קרוב לניצול חלקי של המנוע הטוב בעולם UNREAL III(להוציא מCRYENGINE 2 או איך שלא קוראים לו), נקווה שהמלא הרבה יותר מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין AA לא בטוח לגבי AF, ולא יהיה לMOHA תמיכה בDX10, הוא רק הDX9 של UNREAL III.

בעניין ה-DX10, אתה בטוח במה שאתה אומר?

אני הבנתי שהוא תומך גם ב9 וגם ב-10, אבל לא הבנתי אם הוא רק תומך ב-10 או שגם יש איזה ייתרון ב-dx10?

אודה לך אם תתן קישור למקור שאומר כי אין תמיכה ב-DX10.

(ובקשר ל-FlashGet + Gamer = באמת על הפנים, דפק לי את ההורדה איזה 4 פעמים עד שהתייאשתי.

תודה על הקישור האחרון, Nocturnal Wisdom)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין ה-DX10, אתה בטוח במה שאתה אומר?

אני הבנתי שהוא תומך גם ב9 וגם ב-10, אבל לא הבנתי אם הוא רק תומך ב-10 או שגם יש איזה ייתרון ב-dx10?

אודה לך אם תתן קישור למקור שאומר כי אין תמיכה ב-DX10.

(ובקשר ל-FlashGet + Gamer = באמת על הפנים, דפק לי את ההורדה איזה 4 פעמים עד שהתייאשתי.

הוכחה אין לי, בפורום GURU3D אחד מהאנשים אמר את זה מריאיון שנלקח מאחד המפתחים של UNREAL III, שבמצב DX9 לא יהיה AA ומצב DX10 יהיה.

לגבי התמיכה לDX10, אם EA לא יצאו בהכרזות של DX10 על המשחק וכמו כן בדרישות הוא לא מצוין אז כנראה המשחק לא ישלב תDX10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירד לי דרך האתר של גיימר מה הדרישות מינימום מישהו יודע?

Medal of Honor Airborne PC Minimum Requirements

Operating System

Windows XP SP2

Processor

2.8 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP 2800+

Memory

1GB RAM

Video Card

NVIDIA Geforce 6600GT (Some slower GPUs with higher model number's also not recommended.)

ATI Radeon X1300PRO

Video Card Memory

128MB RAM

Operating System

Windows Vista

Processor

3.0 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon 64 3800+

Memory

1GB RAM

Video Card

NVIDIA Geforce 6600GT (Some slower GPUs with higher model number's also not recommended.)

ATI Radeon X1300PRO

Video Card Memory

128MB RAM

מפה

בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוכחה אין לי, בפורום GURU3D אחד מהאנשים אמר את זה מריאיון שנלקח מאחד המפתחים של UNREAL III, שבמצב DX9 לא יהיה AA ומצב DX10 יהיה.

לגבי התמיכה לDX10, אם EA לא יצאו בהכרזות של DX10 על המשחק וכמו כן בדרישות הוא לא מצוין אז כנראה המשחק לא ישלב תDX10.

אני לא מבין למה לא עושים במשחק AA זה מין טיפשות כזאת. ממקום שיעשו ועוד AA מתקדם וחזק. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...