כתבה מעניינת על המין הנשי (קישור ל-Ynet) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה מעניינת על המין הנשי (קישור ל-Ynet)

Chymes

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3401958,00.html

מה דעתכם?

"כי מטריף אותי כשאני רואה איך אשה הכי רגילה בעולם, לפעמים אפילו סתם פרחה מטומטמת, מצליחה לגבור על גבר אינטליגנטי, משכיל, מתוחכם, העולה עליה בכל פרמטר, רק בעזרת האינסטינקטים הפרימיטיביים שלה ובגלל שהוא מאפשר לה להחזיק בעמדת כוח. רק בגלל שיש לה משהו שהוא כל כך רוצה: כוס. איך גבר שמנהל בהצלחה צוות של 20 עובדים ויש לו מיליונים בבנק, מאבד את עמוד השדרה שלו תוך שניה כשהוא רואה כוס מהלך מלצרית בת 22 שלא עשתה כלום בחיים שלה, שומו שמיים! ונכנע ל"קסמים הנשיים" מתוך תפיסה רומנטית מטומטמת. כמובן, הוא נוחל כישלון חרוץ בהשגתה."

עצוב, מאד עצוב, אבל אני נאלץ להסכים לכל מילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

"אחרי שבוע עם אותה אחת אני מרגיש שהיא מתחילה להטריף אותי. יש דברים שצריך לאכול כשהם טריים. אחרי יומיים-שלושה זורקים וקונים חדש. בננות, למשל."

WTF הוא משווה בנות לבננות ? איזה בנאדם דביל :kopfpatsch:

חחח תראו תגובה של מישהו

"אני מקלל אותך בקללת השילשול המחריד

הלוואי ותשלשל בלי הפסקה מבוקר עד ערב ומערב עד בוקר.

מי ייתן והשלשולים לא יעזבו אותך, שתשלשל אפילו מהקטן.

יום טוב!!! "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אחרי שבוע עם אותה אחת אני מרגיש שהיא מתחילה להטריף אותי. יש דברים שצריך לאכול כשהם טריים. אחרי יומיים-שלושה זורקים וקונים חדש. בננות, למשל."

WTF הוא משווה בנות לבננות ? איזה בנאדם דביל :kopfpatsch:

בננות? הוא נתן למין הנשי יותר מידי קרדיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיין 2000 מוחות אולי ...

עושה רושם של איזה ממורמר שלא הולך לו עם בנות ולא מצא אהבה אז הוא מפנה את הכעס שלו אל כל המין הנשי במקום לבדוק את עצמו. בגישה הילדותית הזאת הוא גם לעולם לא ימצא אהבה.

אה ו ... גם האמהות והאחיות שלכם הם נשים, סתם נקודה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור בן 36+. אם התחיל לשכב עם בחורות בגיל 16 בפרק זמן של עשרים שנים בהחלט ניתן להגיע ל-2,000 בחורות. אתם פשוט לא מתארים לעצמכם איזה שוק בשר כל המועדונים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיין 2000 מוחות אולי ...

עושה רושם של איזה ממורמר שלא הולך לו עם בנות ולא מצא אהבה אז הוא מפנה את הכעס שלו אל כל המין הנשי במקום לבדוק את עצמו. בגישה הילדותית הזאת הוא גם לעולם לא ימצא אהבה.

אה ו ... גם האמהות והאחיות שלכם הם נשים, סתם נקודה למחשבה.

:xyxthumbs:

ועל איזו עמדת כוח הטמבל המתוסכל הזה מדבר? על זאת שבה אישה צריכה להחזיק משרה ובו בזמן לטפל בילדים, לבשל, לנקות, כביסה, כלים, קניות, וכמובן, איך לא, לספק את התפוד הזה שבא הביתה ומ-6 שוכב על הספה כי "הוא כל כך עייף!". זה איש מסכן מדבר ככה, איש שכנראה לא פגש בחיים שלו כלום חוץ מפריחות מטומטמות ויתרה מכך, מודה שהוא שפוט של הזין שלו שאומר לו מה לעשות כי כל מה שמעניין אותו זה מה שיש לבחורה בין הרגליים, כאילו הוא חיי בשביל לזיין ואחרי זה הוא מתבאס כי כל מה שהוא רוצה זה שליטה, שליטה על הפריחה הזאת ונהייה מתוסכל כי הוא לא מצליח. מגיע לו. שיסבול.

במערכת יחסים תקינה ובריאה לא צרייך משחקי שליטה (לא, אני לא מדברת על כאלו...). מתחלקים בנטל, מוותרים קצת אחד לשני, עוזרים אחד לשני, מדברים, מבינים. רק אדם מטומטם וחסר עמוד שדרה יעשה הכל רק כדי להכנס לבחורה בין המכנסיים. זה לא שהוא יוכל/ירצה לזיין אותה אחרי גיל 50. הוא צרייך לחיות עם האישה עד גיל 80, לא רק עם הכוס שלה.

בקיצור, אם הוא כל כך צודק, אז למה שהוא וכל מי שמסכים איתו לא יילך להתחנגל כי מי צרייך את הבנות המטומטמות הללו? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות השטויות בכתבה הזו לעומת כמות האמת בה היא פשוט מדהימה בחיים שלי לא ראיתי בן אדם שיש לו מספיק שכל לכתוב הרבה דברים

נכונים, ובו בזמנית פשוט להוכיח שהוא אחד מהאידיוטים הגדולים בעלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מצחיק שהאידיוט עוד רושם טוקבק כדי להגן על עצמו. טוקבק ארוך שרק לאפסים כמותו יש עצבים לקרוא...

בטח בעוד 30-40 שנה הוא יהיה הזקן העומלל הזה שחיי לבד (עם הג'וקים), משמין כי הוא אוכל ג'אנק כי אין מי שיבשל לו, מסריח כי אין מי שיכבס וינקה לו, בודד (מסיבה ברורה), חסר פרוטה כי הוא יבזבז הכל על ויאגרה ונערות ליווי. חגים הוא יצתרך לעשות אצל ההורים כשכל המשפחה מרכלת עליו ליד השולחן, והילדים של השכונה יבואו לזרוק אבנים על הבית שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...