BioShock - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחק -מ-ד-ה-י-ם-.

ממש בהתחלה, כשצפים במים, אני מחכה שיקרה משהו, כי חשבתי שזה סרטון. המתנתי קצת, ואז חשבתי לעצמי "רגע... לא יכול להיות... זה המשחק?"

ואכן, זה המשחק.

וזה עוד כלום לעומת מה שמחכה אח"כ.

הריצפה והקירות הרטובים - נראה פשוט אמיתי. זה ממש מדהים.

חוץ מזה, יש לי Athlon64 3000+ והוא ממש לא מגביל - המנוע כתוב בצורה מאוד איכותית. האווירה מהפנטת והמשחק פשוט עשוי היטב.

אני אקנה אותו בסטים. מגיע להם.

רשום שהמשחק מקודד היטב לכפולי ליבה, אם כי יש לך AMD64 איכותי אומנם די ישן אבל עדיין טוב והוא לא מגביל סימן שעם עבודה כזאת הרבה משחקים היו יוצאים מעולים מבחינת ביצועים, חוץ מזה BIOSHOCK מסתמך בעיקר על כרטיס מסך פחות מעבד, כל עוד יש לך 64 3500 ומעלה כחד אתה מסודר או 3000+ במקרה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העברתי את הביקורת שלי על הדמו מהנושא הקודם למקרה שמישהו חיכה שהנושא הזה יפתח כדי לדון במשחק.

טוב אז שיחקתי בדמו ויש לי כמה דברים להגיד Grin

דבר ראשון - משחק מהמם!! (רק חבל שהדמו נמשך רק איזה 20-30 דקות מקסימום... Embarrassed )

דבר שני - המשחק עובד על המפרט שלי מעולה על הגדרות הכי גבוהות אבל... יש תקיעות קטנות כאשר המשחק טוען קטעים מוכנים מראש שזה בעצם אומר שזיכרון 1GB כבר לא ממש מספיק... הכ.מסך לא מגביל בכלל והכל נראה מעולה וזז מעולה

דבר שלישי - המשחק תומך בשלט XBOX360 -רשמית-!!! כולל רטט. (מי צריך קונסולת XBOX360 בכלל ).

אבל עדיין לא ממש ניסיתי אותו... מטעין ת'סוללות עדיין

בקיצור עכשיו אחרי ששיחקתי בדמו אני בטוח משיג ת'משחק המלא! חובה לכל שמכבד את עצמו Wink

ציטוט של: LazyBurger ב אתמול בשעה 18:33:18

ואו מטורף כמה שאתם מציפים כאן X_X

ד"א נוקאוט, על איזה רזולוציה זה פעל לך חלק בהגדרות הכי גבוהות?

שמתי את המשחק ברזולוציה המקסימלית שהמסך שלי תומך: 1280X1024

כמו כן סוף סוף ניסיתי אותו עם השלט של ה360... וזה פצצה!!! ממש כיף לשחק עם רטט... כשיש את הקטע הזה שאתה מקבל את הכוח החשמלי אז השלט רוטט כמו משוגע ואתה מרגיש כאילו באמת הידיים שלך מתחשמלות! זה היה כזה חזק Roll Eyes

אה וגם בפעם השניה ששיחקתי מצאתי את כוח האש (לא יודע איך בפעם ראשונה פספסתי אותו!! בטח פחדתי כמו משוגע כשברחתי מהמפלצות חחח).

קיצר משחק חזקקק ורשום בסוף הדמו שיש 70 כוחות שונים וזה נשמע לי כאילו אני אקבל הרבה שעות הנאה במשחק הזה Grin

אה וגם אם אתם שואלים אותי מה יותר כיף - עם שלט 360 או עם עכבר ומקלדת? אז יותר כיף עם השלט (מרגישים יותר מעורבים במשחק)

כמו כן באמת כמו שמישהו ציין מקודם כשהמשחק מתחיל אחרי התרסקות המטוס, אני חיכיתי גם איזה חצי דקה עד שקלטתי שהמשחק התחיל וזה פשוט הדהים אותי!! ההשתקפות של האש והכל במים נראה כל כך כמו סרט שלא יכולתי להאמין!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן באמת כמו שמישהו ציין מקודם כשהמשחק מתחיל אחרי התרסקות המטוס, אני חיכיתי גם איזה חצי דקה עד שקלטתי שהמשחק התחיל וזה פשוט הדהים אותי!! ההשתקפות של האש והכל במים נראה כל כך כמו סרט שלא יכולתי להאמין!!!

אם כבר הזכרת סרט, אמא שלי נכנסה לחדר והיא שאלה אותי איזה סרט אני רואה חחחח

אגב מתי המשחק אמור לצאת לחנויות בחו"ל ובארץ ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל בעלי המחשבים ה"חלשים" שכותבים שהכל זז אצלם חלק...

חבר'ה, יש מצב שהדמו עצמו מאוד "קליל" ומתאים את עצמו למחשבים בעלי מפרט לא חזק בהכרח.

אולי בגרסה המלאה של המשחק כשהעלילה תתחיל להתפתח המשחק יהיה כבד בהתאם.

אז נחכה לגרסה המלאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיסק טויס'ר'אס התחילו למכור כבר אתמול בחו"ל. רק שהאנשים שקנו לא יכלו לשחק כי חייב להירשם ברשת וההרשמה הייתה סגורה.

ובארץ, כמו שאמרתי - אומרים שעד סוף החודש יהיה.

אה הבנתי תודה רבה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו כאן מתכוון לקנות את הDVD של המשחק כשהוא יצא בארץ, של יטרח...

לכו קנו עכשיו בסטים ב50 דולר, גם יחסוך לכם 60 ש"י וגם תסתיים ההורדה של המשחק יומיים לפני שהמשחק יגיע לארץ בכלל...

ולמה אני לא קונה עכשיו בסטים? כי אני מחכה שידליפו xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני תמיד שמתי לב במשחקים זה ככה. כל עוד שהגרפיקה

היא הכי דומה למצויירת כמו אפילו שתיהיה פצצה של גרפיקה אבל היא די מצויירת אז זה יותר קל לכרטיס מסך מאשר משחק שיש לו גרפיקה יותר אמיתית [מציאותית] ולא מצויירת שם זה מתחיל להיות ממש קשה לכרטיס מסך. לכן המשחק הזה זז כמו חמאה על רזולציות יפות מאוד ושיא גרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני תמיד שמתי לב במשחקים זה ככה. כל עוד שהגרפיקה

היא הכי דומה למצויירת כמו אפילו שתיהיה פצצה של גרפיקה אבל היא די מצויירת אז זה יותר קל לכרטיס מסך מאשר משחק שיש לו גרפיקה יותר אמיתית [מציאותית] ולא מצויירת שם זה מתחיל להיות ממש קשה לכרטיס מסך. לכן המשחק הזה זז כמו חמאה על רזולציות יפות מאוד ושיא גרפיקה.

רוני סיפורוני, נחכה ונראה איך כרטיסי המסך יסתדרו עם המשחק הזה.

מבחינתי הגרפיקה היא מן סוג של של שנות ה-30 של המאה 20.

משהו שונה לגמרי ממה שראינו עד היום.

ומצד אחר די מזכיר לי את הסרט BLADE RUNNER

מעניין למה בחרו בעלילה שתתבסס על השנים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...