BioShock - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אתה פשוט צריך לשחק עם הצינרות ולחבר את זה בשני הצדדים, בדרך כלל זה מאוד קל....

סתכלו אני תקוע בפרק השלישי - Medical Pavilion אין לי מטרות ואין לי את החץ...מה אתה צריך לעשות עכשיו בדיוק ? קצת הסתבכתי שם...

גם אני תקוע שם, הגעתי למקום הזה שהבנאדם הזה חוסם לי את הפתח אחרי שהוא הוריד את התקרה עם האש שלו או משהו כזה.

חיפשתי שם משהו ולא מצאתי.

ניסיתי לחזור אחורה ומצאתי דלת (שלא שמתי לב אליה בהתחלה) שנראה לי נפתחת עם המכת חשמל.

ניסיתי להחליף חזרה לחשמל אבל משום יש לי רק את האש, יש דרך להחזיר את החשמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צריך להשתמש בטלקנעסעיס פלאזמעיד בכדי לתפוס את אחד הרימונים שאיזה דגנרט שולח מלמעלה ולהשליח אותו על אותו קיר שהתמוטט.

אני כרגע ב Fort Frolic - נהנה מכל רגע. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שחררתי את 2 הבנות הקטנות

אני עכשיו בשלב שאחרי המרפאה הזאת

משחק כולכך כיפי

לא יכול להפסיק לשחק!

גם אני נתקעתי בגרסה המלאה,

יש למישהו מושג איפה מוצאים טלקינסיס!?

שאתה חוזר למדיקל ויש שם דלת תקוע (למרות שהחץ מורה לשם )

תסתכל בצד שמאל יש דלת, תלך לשם תרפאה/תהרוג את הילדה (איך שאתה רוצה )

ואז היא תיתן לך את הטלקסיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יהיה?

הרגתם אותי כבר.

לא יכול כבר לחכות :pissed:

מצד אחד אני רוצה לחכות לגירסת האספנים מצד שני יכלתי כבר לשחק מלפני שבוע דרך STEAM

דרך החברה שלי תזמין אותי (דרך הכרטיס אשראי שלה :) )

גירסת אספנים הזמנתי ואני יכול עוד לבטל.

מה אתם אומרים ,לחכות שיגיע מתישהו לפריק או להזמין דרך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת.......לא יודע מה כל ההיתלהבות מהמשחק הוא לא כזה טוב כמו שעשו ממנו,הוא נחמד וכיף לשחק בו אבל בסך הכל הוא דיי סתם לא מלהיב במיוחד

ולדעתי לא כדאי להרוג את הילדות אני הצלתי את כולם ואחרי כמה זמן קיבלתי מהם פרס נראה לי עדיף........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא שם לב (אותי זה תקע מספיק זמן) הפתחים שחסומים עם קרח אפשר להמיס אותם עם האש :) אני לא בטוח שאפשר לעבור את השלב עם ההוא שזורק רימונים בלי להכנס לפתחים האלו קודם.

ד"א מה הפרס שקיבלת ואחרי כמה ילדות שהצלת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בסוף של Neptune's Bounty ,בשלב הזה יש 3 ילדות, הצלתי את כולם וקיבלתי מתנת תודה כזאת, כמו שאני זוכר קיבלתי אדם(לא זוכר כמה), EVE (2 או 3) וסקיל שגורם לביג דאדי באזור להגן עליי שזה מאוד שימושי.

תכלס בהתחלה הרגתי אותם ועכשיו הבנתי שאם אתה מציל אותם אתה מקבל מתנות תודה מהן אז זה נראה לי עדיף.

זה אחד המשחקים, אני נהנה מכל רגע במשחק.

בקשר למי ששאל איפה הטלקנזיס אם אני לא טועה בשלב של המרפאה אתם צריכים לרדת למטה, ויש שם חלון כזה ובתוך החדר יש שיורה עליכם, תיכנסו דרך החלון השבור תנטרלו את הרובוט ואז תמשיכו לחדר הפנימי שם, שם כנראה יהיה מישהו תהרגו אותו ואז על שולחן בסוף (אם אני לא טועה בפינה בצד ימין) תראו את הסקיל של הטלקנזיס תיקחו אותו ויש לכם אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נאמר שבשביל המשחק הזה ספציפית לא שווה להתקין במיוחד. השיפורים באמת מינוריים... צל קצת יותר חד. עשן מתמזג יותר טוב עם קירות... לא מעבר. אבל בכל מקרה עדיף שיהיה ויסטה להמשך הדרך, אז אומנם לא צריך למהר, אבל לא יזיק להתחיל עכשיו.

לי אישית יש בעיות עם המשחק בויסטה מאחר והתקנתי גרסאת ויסטה "מקוצצת". החמורים קיצצו גם את ה-Game Explorer אז יש בעיות עם משחקים.

בכל מקרה המשחק עובד עם compatibility אבל לפעמים קורס לי. מבחינת השוואת תוכל לראות הבדל מזערי, אבל בזמן משחק תאמין לי שלא תשים לב להבדלים בין DX10 ל-DX9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...