השינוי שנוצר בנוער של היום ובכלל - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השינוי שנוצר בנוער של היום ובכלל

aviv00

Recommended Posts

בכל מקרה, שום מצב של שיעמום לא אמור לגרום לאדם שפוי לשרוף חדר במלון.

אדם שפוי לא צריך הרתעה כדי לדעת שדברים כאלה לא עושים.

כנראה שהם לא שפויים, או שפויים מפגרים מאד(כנראה לא זוכרים את האל"ף בי"ת ומתחילים עם בנות במשפטים מפגרים כמו"תגידי, אבא שלך גנן?".

תאמין לי שהם שפויים, ואני יודע גם למה הם עושים את זה: כי הם יודעים שמי שעובר יותר על החוקים ושם פס על כולם, ככל שהוא עושה יותר נזק הוא יותר "גבר".

ואם מישהו היה בא לשם לבד בלי החברים שלו תאמינו לי שאין סיכוי שהוא היה עושה את זה.

היום כולם מתפרעים רק בשביל להראות שאתה גבר, ואם אין לך למי להראות, אתה לא תשתולל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
סה"כ היה כצאת עשן ביג דיל

אני השכרתי אופנוע ללא רשיון נהיגה בכלל

עסיתי איתו שני תאונות שפשופים.

צבענו את האופנוע עם ספרי

והיחזרנו אותו בערב מאוחר שחשוך

והם לא שמו לב . גדול הה...

גיל (19.08.07)

כצאת עשן...

עכישו ברור מי הם האנשים שעושים את זה?!?!?

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון, למזלי אני עומד מעבר לתווך הזה, אלו שמתעסקים עם הלקוחות עומדים מול קהל טיפש, לא מחונך, חצוף, חסר סבלנות בעליל, שחצן, ובנוסף לכל אתה עוד צריך את הכסף של הקהל הזה כדי לחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב קהל, ברחוב אי אפשר ללכת בשקט! אתמול איזה ערסוואת, מגודל למדי אם אפשר לציין, ארון כזה בן 17 בערך, ניגש אליי לפני שנכנסתי לכניסה של הבית, חשבתי שהוא רוצה לבקש סיגרייה, והחוצפן הקטן מבקש ממני 5 שקל "לאוטובוס...". שמענו עליכם. כבר יותר גרועים מפאנקיסטים, כל ערב עושים "מגביות", קונים וודקה רדבול ונשפכים לי ליד הבית. אמרתי לו שאני לא לשכת הסעד ושאמא שלו תפרנס אותו/תאסוף אותו הביתה, לא אני. הבן זנונים עוד מעיז לצעוק לעברי "בת זונה", אבל בינינו, לכולם ברור אמא של מי זונה, אמא של מי נותנת לילד שלה להסתובב ברחובות ולבקש נדבות כמו איזה נרקומן בצומת. ושיבוא המנאייק ויגיד לי שאני לא בסדר שאני הולכת עם אגרופן ברחוב, כי ברחוב שלי אי אפשר אחרת!! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היייתי סוגר אותו פשוט בקונטיינר 20 פיט, בלי סאן רופ, שיתבשל קצת בחום הזה.

אולי משהו יסתדר לו במח... אחרי הכל החום שם יכול להגיע ל70 מעלות בכיף.

nigga plz, you're even shorter than daria...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...